reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża po 40

reklama
Brumba brałas bromergon??? ja miałam w zeszłym roku tez przepisany przez gina ale miałam takie jazdy po nim ze zyc normalnie sie nie dało....miałam zaczac od 1/4 tabletki i dojsc do calej ale po tej małej dawce normalnie czułam sie jakbym umierala....
Od wczoraj biore progesteron...zobaczymy co bedzie...
Tak, brałam. Nie miałam jazd ale jak próbowałam na całą tabletkę przejść to źle się czułam więc tak łykałam po ćwiartce albo połówce. Wiem, że jest jakiś zamiennik, lepiej tolerowany ale nie pamiętam nazwy.
 
Dzien dobry Kochane, ja tylko chciałam sie podzielić wiadomością ze 27.03 przez cc przyszedł na świat nasz synuś - Michał. 3210g i 52 cm naszego szczęścia. Jesteśmy w nim już wszyscy zakochani [emoji3590]
Cuda sie zdarzają, marzenia spełniają czego i Wam wszystkim życzę [emoji4]Zobacz załącznik 956885
Gratulacje :biggrin2: zdrówka dla mamy i syneczka. :) jaki śliczniutki. Widać, że po cc, nie jest wymęczony jak dzieci po sn. ;)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry