reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża po 40

ja po kazdym mam takie atrakcje od parcia mi wychodza :( ale madrzejsza o doswiadczenia na ostatni porod wzielam wszystkie mozliwe leki ze soba i praktycznie od razu po porodzie sobie zaaplikowalam i natychmiast zeszlo . ale serio natychmiast , polecam jakby sie mialy zrobic :)
 
reklama
Nie wiem czy teraz stosują ale 6 lat temu jeszcze tak ;)
Dzieci rodziłam 18, 11 i 1,5 roku temu. Pierwsze naturalnie, dwie kolejne cesarka. Zawsze dzieci były przy mnie. W dobrych szpitalach, w których wprowadzone są standardy "rodzić po ludzku" dzieci są przy matkach chyba że względy medyczne to uniemożliwiają.
 
U mnie wszystkie dzieci po porodzie były ze mną. Pierwsza trójkę rodziłam sn 23lata, 14 lat i 7 lat temu, a ostatniego mojego kochańca 13 no prawie 14 miesięcy temu poprzez cc. On też był odrazu ze mną na sali.
 
u mnie 3 razy sn, ostatnie 8 mcy temu z nieodklejajacym sie lozyskiem, wyciagali mi je recznie, masakra. zadnego porodu milo nie wspominam, wiadoma rzecz, bolalo. po pierwszym szwy rwaly wsciekle, po dwu ostatnich zwijajaca sie macica dawala popalic szczegolnie zaraz po oksytocynie.
dzieciaczki zabieraja u nas na czas wizyt, i od 12 w nocy do 6 rano. u nas malutko dzieci na odziale wiec swietnie sie nimi zajmuja , maja 3- 4 dzieci i sa pod opieka 2 pielegniarek i neonatologa. a matki maja jedyna okazje pospac pare godzin haha... ja to docenilam .
 
u mnie w mieście po cc też koleżankom zabierały dzieci na noc - były nawet zadowolone, ale mi się to jakoś nie podobało. Z pierwszym przypadkowo trafiłam do miasta obok gdzie dziecko do ręki dostałam po 30 min od cięcia - tj jak tylko przewieźli mnie do pokoju i było ze mną już cały czas. w drugiej ciąży od razu zdecydowałam się na ten sam szpital . mimo wszystko nie chciałabym być bez malucha nawet na chwilę, a dodatkowo mąż mógł być ze mną godzinami . tam gdzie mieszkam odwiedziny rodziny tylko w sali przyjęć a dziecko jest oglądane przez szybkę . co szpital to inne procedury stąd lepiej się dowiedzieć jak to wygląda przed decyzją o wyborze
 
ja po kazdym mam takie atrakcje od parcia mi wychodza :( ale madrzejsza o doswiadczenia na ostatni porod wzielam wszystkie mozliwe leki ze soba i praktycznie od razu po porodzie sobie zaaplikowalam i natychmiast zeszlo . ale serio natychmiast , polecam jakby sie mialy zrobic :)
To ja poproszę napisz jakie to leki, to zapiszę sobie na wszelki wypadek:)
 
Wiecie co mam wizytę za 2.5tygodni dala mi na wszystkie badania i tak myślę czy iść teraz czy przed wizytą?Ale tak myślę ,że pójdę teraz bo gdyby było coś nie tak zawsze można szybciej zaradzić
 
reklama
Do góry