reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża po 40

U nas wszystko ok, Igor juz 9.5 miesiaca,11kg i przy meblach juz chodzi :). Bezproblemowy dzieciak z promocji,wiecznie usmiechniety. W grudniu mielismy akcje z NOPem po szczepionce na pneumo z tej feralnej serii co sie dzieci pochorowaly. U nas na szczęście tylko zapalenie oskrzeli z dusznosciami. Chce o tym zapomniec.
Brumba, kciucze jak tylko moge za Ciebie i pozostale dziewczyny.
Bede zagladac :)
A to Igo obecnie:Zobacz załącznik 950098
Ale słodziak uśmiechnięty:-) :) śliczny jest.
Dziękuję z całego serca:-) :)
Jak to dobrze że "tylko" takie konsekwencje szczepienia.. Mnie przeraża to co robią z naszymi dziećmi- masę szczepień, coraz więcej. Szczepionki bez badań i restrykcje jak rodzic się nie zgadza.. na grupie mthfr Polska na Facebooku można się dowiedzieć jak powszechne są NOPy i jakie konsekwencje niosą..
 
Ostatnia edycja:
reklama
Przeszło dwa lata i ostatnio mi coś zaczęła dokuczac nerwica i chialam teraz gdy dostane okres przestać,a tak to w tym miesiącu było chyba z dwa razy nic więcej
Maja mnie się wydaje, że odstaw bo jak już wiesz, że jest Was dwoje to chyba nie możesz ich brać, prawda?
 
a masz jakies leki inne zwiazane z ciaza ?

Januu77 sie nie odzywa mam nadzieje ze wszystko w porzadku u niej :) i dalej grzecznie lezy :)

Moliwa tez sie nie odzywa :( :( mam nadzieje ze wyniki byly w porzadku ...

ja zakonczylam starania w tym cyklu , po dniach plodnych juz nie ma sladu. Owu przyszla mniej wiecej tak samo jak w normalnym cyklu. jakbym wogole w ciazy nie byla w zeszlym miesiacu...
 
:biggrin2:Jej @Maja75 serio ? O mamo gratuluję !!! Tak się cieszę ,tyle czasu się staralas :Dtymi co wzięłaś się nie przejmuj nie powinny zaszkodzić ,a teraz biegiem do gin warto w naszym wieku tak na wszelki wypadek coś na podtrzymanie ,tak mi się wydaje ,wklej nam tu ten test ,daj nacieszyć oko :Da na tą nerwice może można coś w ciąży ?
 
No odstawiłam ,a dziś panika jak ja dam radę z tą nerwica.Taki spokój miałam
Nie wiem na czym polega taka nerwica, czym różni się od depresji.. my oboje z mężem w zeszłym roku zmagaliśmy się z depresją w wyniku strat i żałoby. Chodziliśmy do psychologa, ona wysłała nas do psychiatry. Psychiatra proponował obojgu nam leki ale nie zgodziliśmy się i jakoś pomalutku doszliśmy do siebie. Ja jeszcze w listopadzie mówiłam do znajomej, że ja nie mam siły być w ciąży, że nie udzwignę tego stresu (po 3 stratach w 2018 roku)a w połowie grudnia test wykazał dwie kreski..
I powiem Ci chyba tylko pomoc z nieba mnie trzyma od początku, bo inaczej chyba bym miała ataki paniki co chwila.
 
a masz jakies leki inne zwiazane z ciaza ?

Januu77 sie nie odzywa mam nadzieje ze wszystko w porzadku u niej :) i dalej grzecznie lezy :)

Moliwa tez sie nie odzywa :( :( mam nadzieje ze wyniki byly w porzadku ...

ja zakonczylam starania w tym cyklu , po dniach plodnych juz nie ma sladu. Owu przyszla mniej wiecej tak samo jak w normalnym cyklu. jakbym wogole w ciazy nie byla w zeszlym miesiacu...
Januu77 raczej nie leży bo ma 1,5 rocznego synka.. Ale pisała że krwawienie ustąpiło.
 
:biggrin2:Jej @Maja75 serio ? O mamo gratuluję !!! Tak się cieszę ,tyle czasu się staralas :Dtymi co wzięłaś się nie przejmuj nie powinny zaszkodzić ,a teraz biegiem do gin warto w naszym wieku tak na wszelki wypadek coś na podtrzymanie ,tak mi się wydaje ,wklej nam tu ten test ,daj nacieszyć oko :Da na tą nerwice może można coś w ciąży ?
Tak, tak ja też poproszę o test :-) :) i też jestem za tym żebyś szybciutko zbadała progesteron i jak najszybciej do lekarza. Często potrzebujemy jako te poźniejsze mamy:wink:suplementacji progesteronem.
 
Wczoraj byłam z koleżanką i coś tam gadalusmy o @,a ja ze mam 28 dzień i powinnam dostać ,a ona podjezdzac do apteki kupujemy test.Ja do niej ze głupia .No i coś mnie podkusilo i zrobiłam byłam w takim szoku .Nie wiem jak tu się wkleja zdj..Pisałam do mojej psychiatrii ,a ona ze tych lekarstw nie powinno się nagle cofać .To to ja wiedziałam i wzięłam połówkę .
Kasiulek jutro pojadę do niej i pogadam i czy mogę coś brać ,ale różne są opinie.
Brumba nerwica to że ja ja czuję na sercu ,dodatkowe skurcze nic się nie chce strach ,za dużo panikuje itp.
 
reklama
Tak, tak ja też poproszę o test :-) :) i też jestem za tym żebyś szybciutko zbadała progesteron i jak najszybciej do lekarza. Często potrzebujemy jako te poźniejsze mamy:wink:suplementacji progesteronem.
To prawda... ja duphaston mam zaczac brac juz za 2 dni 2x1 a jak wyjda 2 krechy to zwiekszyc do 3x1. Jak ciazy nie ma to odstawic
 
Do góry