reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża po 40

Wiem, doskonale rozumiem..to moja 8 ciąża a na ziemi mamy dwóch synów i też bym dużo dała żeby nie było tych strat w naszym życiu.. zniosę wszystko, mogę leżeć nawet do końca ciąży...
Brumba wiem ze to zabrzmi strasznie ale pocieszajace to bo ja bede sie starac o 7 ciaze teraz i widze ze szansa jest dalej ... i az mi glupio przyznawac sie u lekarzy bo brzmi jak patologia tylko jak sie spojrzy ile dzieci tak naprawdę przyszlo na swiat to juz to tak nie wyglada..
A ty znasz przyczyny swoich poronien ? Jakie leki biezesz ? Oprocz duphastonu?
 
reklama
Cześć kochane u mnie już ok uspokoiło się wiec spokojnie czekam na koniec @ pójdę do lekarza sprawdzić i być może w tym lub w następnym cyklu spróbujemy chociaż trochę się boje.. pewnie ten strach i obawy jest normalny po poronieniu. Wierze jednak ze tym razem się uda??
 
Hej Dziewczyny
smile.gif


W końcu, długo oczekiwana wizyta do Ifv zaliczona. Jestem pod ogromnym wrażeniem doktora , trafiłam na, przede wszystkim, kompetentnego lekarza a przy tym i wyrozumiałego i sympatycznego człowieka. Zobaczył moje wyniki , powiedział amh mnie nie interesuje, muszę zobaczyć jak to wygląda w środku...No i mówi macica ok , jajniki słabe po 1 pęcherzyku anatralnym...Dam teraz leki i zobaczymy czy ruszą, bo jak nie to nie radziłbym podchodzić do punkcji, zbyt słabe szanse i niepotrzebne koszty, w takiej sytuacji jeśli państwo się zdecydują będziemy mogli zaadoptować komórkę dawczyni, bo warunki na ciąże są idealne. Zapisał mi estrofem , dauphaston oraz uwaga Dhea Eljot 25mg 3x1, koenzym q10 2x1, femibion 1x1 i powiedział od jutra zaczynamy tą walkę. Wyszliśmy mimo wszystko zadowoleni, pewni, że z panem doktorem się uda.
smile.gif

Także dzisiaj jest pierwszy dzień nowego rozdziału w naszym życiu, jest wiara, jest plan, jest najlepszy pan doktor.
Ogromnie się cieszę, że spotkaliście tak profesjonalnego lekarza.
Z twojego posta, aż kipi pozytywną energią i nadzieją :) Trzymam kciuki, by udało się jak najlepiej :)
 
Cześć kochane u mnie już ok uspokoiło się wiec spokojnie czekam na koniec @ pójdę do lekarza sprawdzić i być może w tym lub w następnym cyklu spróbujemy chociaż trochę się boje.. pewnie ten strach i obawy jest normalny po poronieniu. Wierze jednak ze tym razem się uda??
Na pewno się uda :) Czytałam ostatnio, że jakiś pan doktor mówił , że wiosenne miesiące są idealne na zachodzenie w ciążę, przyroda i sprzyjająca aura pomagają :)
 
Ogromnie się cieszę, że spotkaliście tak profesjonalnego lekarza.
Z twojego posta, aż kipi pozytywną energią i nadzieją :) Trzymam kciuki, by udało się jak najlepiej :)
Dziękuję, w końcu lekarz , który nie zatrzasnął drzwi przed nosem, i ani razu nie powiedział , że przez pesel szanse znikome, tylko podał rozwiązanie i za to jesteśmy wdzięczni :)
 
Dziękuje ❤️❤️Ty wiesz kochana co się działo kurczę ja już wyczerpałem limit pecha i teraz będzie zdrowa ciąża :)
Tak wiem:-( :(...ale to już za Tobą. Teraz idzie nowe i trzeba do tego podejść z nową siłą , wiarą i optymizmem :)
Sama pisałaś jest słoneczko...będzie dobrze:wink:
 
zrobilam dzisiaj badania ponowne wit d3. po prawie 2 tyg przyjmowania konskich dawek Vit D3 wzrosla z 17,7 do 27,7 (norma od 30-50) :) :) chyba zaczniemy sie starac juz od tego cyklu o ile bede miala owu :( zobaczymy
to byly jedyne wyniki ktore mialam pozniej normy co mi wyszly :(
 
reklama
Do góry