reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża po 40

Hej dziewczyny, dzisiaj rano intensywne brudzenie brunatno czerwone, naprawdę dużo. Panika. Szpital. Serduszko bije, ale nie wiadomo dlaczego to krwawienie. Nie dostałam żadnych leków - wczesna ciąża. Mam się zgłosić na planowa wizytę 20 marca. Podobno większość poronień występuje do końca 8 tygodnia...
 
reklama
Hej dziewczyny, dzisiaj rano intensywne brudzenie brunatno czerwone, naprawdę dużo. Panika. Szpital. Serduszko bije, ale nie wiadomo dlaczego to krwawienie. Nie dostałam żadnych leków - wczesna ciąża. Mam się zgłosić na planowa wizytę 20 marca. Podobno większość poronień występuje do końca 8 tygodnia...
Ale nawet duphaston ani prolaktyny nie dali ??
 
Brumba wiem ze to zabrzmi strasznie ale pocieszajace to bo ja bede sie starac o 7 ciaze teraz i widze ze szansa jest dalej ... i az mi glupio przyznawac sie u lekarzy bo brzmi jak patologia tylko jak sie spojrzy ile dzieci tak naprawdę przyszlo na swiat to juz to tak nie wyglada..
A ty znasz przyczyny swoich poronien ? Jakie leki biezesz ? Oprocz duphastonu?
Duphastonu w tej ciąży nie brałam, bo mój lekarz jest jego przeciwnikiem- ale nie pytajcie mnie dlaczego, nie pamiętam..
Biorę od testu heparynę, acard, luteinę- potem cyclogest, brałam też przez dwa tygodnie progesteron w zastrzykach podskórnie. Encorton dawka 10mg do tej pory ale juz zmniejszamy dawkę,estrofem dwa razy dziennie, accofil- zastrzyki na źłe wyniki immunologiczne.
Dużo tego. Witaminy z grupy B w formie zmetylowanej i Wit. D. ,magnez.
Chyba ta immunologia mi dzieci zabijała..
Trzymam mocno kciuki żeby się udało:-) :)
Tak, znam to.. wiem jak to brzmi ósma ciąża:-D
 
Cześć kochane u mnie już ok uspokoiło się wiec spokojnie czekam na koniec @ pójdę do lekarza sprawdzić i być może w tym lub w następnym cyklu spróbujemy chociaż trochę się boje.. pewnie ten strach i obawy jest normalny po poronieniu. Wierze jednak ze tym razem się uda??
Super że krwotok opanowany. Cieszę się i trzymam kciuki:-) :)
 
Hej dziewczyny, dzisiaj rano intensywne brudzenie brunatno czerwone, naprawdę dużo. Panika. Szpital. Serduszko bije, ale nie wiadomo dlaczego to krwawienie. Nie dostałam żadnych leków - wczesna ciąża. Mam się zgłosić na planowa wizytę 20 marca. Podobno większość poronień występuje do końca 8 tygodnia...
Kochana, wiem jaki to stres..
Poziom progesteronu był badany? Może jest go za mało.. mój lekarz każe badać co tydzień I pod ten wynik dopasowuje dawkę leku..on uważa ze bezpieczna dawka progesteronu we krwi w pierwszym trymestrze to najlepiej około 40.
A masz jakieś zapasy progesteronu w domu? Luteina, cyclogest? Ja bym wzieła na własną rękę. Nie zaszkodzi a może bardzo pomóc. Jak teraz trafiłam do szpitala z bardzo obfitym krwawieniem to od razu bez badania poziomu zwiekszyli mi dawkę.. trzymaj się Kochana
 
reklama
Do góry