reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża po 40

Magdamama Kochana trzymam bardzo mocno za Ciebie kciuki i za wszystkie zafasolkowane.
Ja dzisiaj zaczelam krwawic i cos mi sie wydaje ze jednak przemęczenie dalo mi sie we znaki...moj maz mnie wyzywa,ze postradalam zmysly zeby tyle pracowac jak nastolatka...czasami po 12h a czasami po 10h to faktycznie za duzo ale kocham moja prace i kontakt z klientkami...a jeszcze sam fakt ze mnie doceniaja to juz normalnie sama przyjemnosc z takimi ludzmi pracowac....
Wlasnie zamowilam inofolic bo po nim mialam super owulke i dalej sie staramy :) najwazniejsze ze moj maz mi caly czas powtarza nie staramy sie i co ma byc to i tak bedzie bez stresu :)
Pozdrawiam Was wszystkie Kochane i bardzo dziekuje za wsparcie w moich problemach ktore sie nareszcie jakkolwiek rozwiazaly... normalnie nawet sie ucieszylam ze dostalam @ bo juz normalnie jazda na maxa w mózgu byla....teraz przynajmniej wiem chociaz co sie ze mna dzialo...
Nareszcie wiesz na czym stoisz. Zwolnij !!!
 
reklama
Idzie zwariować..... jak człowiek czeka na testowanie, to za nim będzie czas na zrobienie testu to dostaje obsesji od doszukiwania się wszystkich możliwych objawów ciąży. Ja już chyba dostaję w banię - 5 dpo a ja tylko sprawdzam, czytam czy taki objaw może zwiastować ciążę..... Jeszcze moment a mąż mnie zamknie na jakąś obserwację :D Wszystko niby książkowo i według ovufriend trafiliśmy w samą owulację - ale czy się udało..... ZWARIUJĘ....... !!!!!
Jeszcze chwilę i odpuscisz ja też miałam takie parcie .Teraz to jak jazda bez trzymanki
 
Dalej zle sie czuje dalej mi leci raz mniej raz więcej najgorzej ze czuje sie bardzo słabo i osłabiona pobolewa mnie ten brzuch powiem wam ze depresja mnie bierze muszę sprawdzić morfologię jest totalna dupa.
Mam już głupie myśli totalne które potem żałuje ale one pojawiają sie. Jestem zmęczona tym wszystkim:(
 
Dalej zle sie czuje dalej mi leci raz mniej raz więcej najgorzej ze czuje sie bardzo słabo i osłabiona pobolewa mnie ten brzuch powiem wam ze depresja mnie bierze muszę sprawdzić morfologię jest totalna dupa.
Mam już głupie myśli totalne które potem żałuje ale one pojawiają sie. Jestem zmęczona tym wszystkim:(
Boze nie wiem co Ci napisac z glupimi myslami to ja walcze co jakis czas
 
Czy któraś z was miała badania prenatalne ?? To usg? Czy oni robią dopochwowe ? Boje sie ze ta głowica pogorszy mój stan? A na wyniki krwi długo sie czeka?
Wiecie zamiast sie cieszyć to ciagle sie martwię, i to chyba bardziej niż w dobrze przebiegającej ciąży :( jedynie dziś lekarz mój pocieszył mnie ze to wszystko zazwyczaj kończy sie wraz z 1 trymestrem czyli jeszcze tydz bo teraz mam 12 i 2 dni wg usg teraz te myśli związane z tymi badaniami, nie wieże ze może być coś nie tak ale jednak czasem ta myśl przyjdzie ...
 
Czy któraś z was miała badania prenatalne ?? To usg? Czy oni robią dopochwowe ? Boje sie ze ta głowica pogorszy mój stan? A na wyniki krwi długo sie czeka?
Wiecie zamiast sie cieszyć to ciagle sie martwię, i to chyba bardziej niż w dobrze przebiegającej ciąży :( jedynie dziś lekarz mój pocieszył mnie ze to wszystko zazwyczaj kończy sie wraz z 1 trymestrem czyli jeszcze tydz bo teraz mam 12 i 2 dni wg usg teraz te myśli związane z tymi badaniami, nie wieże ze może być coś nie tak ale jednak czasem ta myśl przyjdzie ...
USG prenatalne wykonywane jest przez powłoki brzuszne.
 
@Magdamama, ja mam prenatalne w środę. Ale tam gdzie ja będę miała byla wcześniej moja kuzynka to miala przez brzuch. Podobne jak ktoś jest trochę tęższy i słabo widać to wtedy przez pochwę jeszcze dodatkowo sprawdzają. Krew na pappe oddaje w ten sam dzień a na wyniki od tygodnia do dwóch się czeka.
 
reklama
@Magdamama, ja mam prenatalne w środę. Ale tam gdzie ja będę miała byla wcześniej moja kuzynka to miala przez brzuch. Podobne jak ktoś jest trochę tęższy i słabo widać to wtedy przez pochwę jeszcze dodatkowo sprawdzają. Krew na pappe oddaje w ten sam dzień a na wyniki od tygodnia do dwóch się czeka.
Czyli dzień po mnie ... No ja jestem bardzo szczupła już 10 tyg mi lekarz widział przez powłoki brzucha ... to dobrze ze nie przez pochwę bo sie bałam i tak boli mnie ten brzuch cały najbardziej przy jakniku .. krwiak jest pod kosmowka ale serio on chyba pobolewa .. a masz wrażenie ze ci w brzuchu bąbelki latają ??
 
Do góry