reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża po 40

Zasmucona kochana GRATULACJE !!! :):):) ale się cieszę że juz masz - kochasz - tulisz . Wszystkiego najlepszego Wam życzę - ale się cieszę :-)

Chloe.Chloe ja też nie pogardzę i łapie jesli można :-)

Marysia1976 przyjdzie i na Ciebie czas, że będziesz czułą, przeżywałą każdą sekundę ciesząc się i dzieląc z nami dobrymi chwilami gdy brzuszek rosnie :-)

Ja jutro w końcu mam wizytę u swojego gina - późnym popołudniem więc wieczorem zdam relację...pewnie powie że mamy
się starać :-) W przyszłym tyg podobno mąż przyjedzie na kilka dni :-) zawsze to coś co prawda dni płodnych nie będzie ale zawsze przytuli, będzie obok - bardzo mi go brakuje, dziś miałam bardzo ciężki dzień w domu, wypłakałam się mężowi w telefon i od razu lepiej , pozdrawiam , życzę spokojnej nocki i do jutra

 
reklama
Chwila,chwila chyba dziś Kasiulek ma urodziny.
Wszystkiego najlepszego z okazji urodzin,spełnienia marzeń pociechy z córek (chyba bliźniaczki)oraz jak najwiecej wspanialych chwil spedzonych z druga polowka
 
1536059936717-1799935479.jpg
 

Załączniki

  • 1536059936717-1799935479.jpg
    1536059936717-1799935479.jpg
    346,2 KB · Wyświetleń: 678
Powiem wam że już kurcze nie wiem co się dzieje drugi cykl po wyjęciu spirali @ punktualnie 25 dzień cyklu ale poprzednio jak i teraz tylko jeden dzień słabego plamienia już nie wiem co to czemu tak aż kupiłam test dzisiaj jutro rano zrobię trochę mi mój organizm fłata figle coś czuję
 
reklama
Chwila,chwila chyba dziś Kasiulek ma urodziny.
Wszystkiego najlepszego z okazji urodzin,spełnienia marzeń pociechy z córek (chyba bliźniaczki)oraz jak najwiecej wspanialych chwil spedzonych z druga polowka
Dziękuję kochana :biggrin2:ale Ty wszystko pamiętasz ,tak mam bliźniaczki już 21 rok im idzie i młodsza 15 stkę ;)
Ciekawe jak @Chloe.Chloe :)
 
Do góry