reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża po 40

Nad cieniem cienia nie ma co się zastanawiać tylko się cieszyć, bo on za dwa dni nie zblednie[emoji1]...mysle, ze to kwestia poziomu cierpliwości u każdego jest on inny.[emoji6][emoji4]
No i pęklam. Za namową córki zrobiłam test i wyszła jedna kreska . Pozostało czekać na @ a moje humorki to ja nie wiem skąd ;):biggrin2:
Chyba jestem poporostu szurnięta :biggrin2:
Teraz tylko modlić się aby ciotka się nie spóznila bo zepsuje mi to mój krótki urlopik :unsure:
 
reklama
No i pęklam. Za namową córki zrobiłam test i wyszła jedna kreska . Pozostało czekać na @ a moje humorki to ja nie wiem skąd ;):biggrin2:
Chyba jestem poporostu szurnięta :biggrin2:
Teraz tylko modlić się aby ciotka się nie spóznila bo zepsuje mi to mój krótki urlopik :unsure:
Melduje się po krótkiej urlopowej nieobecności i właśnie miałam pytać jak u ciebie sytuacja ..... ja czekam do piątku i też robię 8-);)
 
Ja po dwoch dniach i nocach swietnego samopoczucia mam zjazd od dwoch dni. Mam jakies zatrucie albo taki rodzaj skorczy: mam parcie na mocz i stolec, a niewiele jestem w stanie wycisnac. Do tego skorcze w nocy i generalnie postanowilam odposcic sobie aktywnosci: na zakupy pare razy poszlam, posprzatalam, ugotowalam, itp itd. Jednak mi nawet taka umiarkowana praca najwyrazniej szkodzi. Dzisiaj zrobilam badanie, bylam u poloznej i lekarza ogolnego po skierowanie. Do tego wstawilam i powiesilam pranie, ugotowalam leczo i ryz z jablkami dla mnie (na moj brzuch, bo mam nadzieje, ze to problem jelitowe). Maluch rusza sie intensywnie od wczoraj. Aha i boli mnie cala miednica - zaczelam chodzic powoli i z trudnosci. Jutro mam lekarza to sie duzo wyjasni. 3 tyg.temu lekarka byla optymistyczna, dzisiaj polozna nie bardzo... zobaczymy, kto ma racje, a raczej jaki jest stan na teraz.
 
reklama
Ja po dwoch dniach i nocach swietnego samopoczucia mam zjazd od dwoch dni. Mam jakies zatrucie albo taki rodzaj skorczy: mam parcie na mocz i stolec, a niewiele jestem w stanie wycisnac. Do tego skorcze w nocy i generalnie postanowilam odposcic sobie aktywnosci: na zakupy pare razy poszlam, posprzatalam, ugotowalam, itp itd. Jednak mi nawet taka umiarkowana praca najwyrazniej szkodzi. Dzisiaj zrobilam badanie, bylam u poloznej i lekarza ogolnego po skierowanie. Do tego wstawilam i powiesilam pranie, ugotowalam leczo i ryz z jablkami dla mnie (na moj brzuch, bo mam nadzieje, ze to problem jelitowe). Maluch rusza sie intensywnie od wczoraj. Aha i boli mnie cala miednica - zaczelam chodzic powoli i z trudnosci. Jutro mam lekarza to sie duzo wyjasni. 3 tyg.temu lekarka byla optymistyczna, dzisiaj polozna nie bardzo... zobaczymy, kto ma racje, a raczej jaki jest stan na teraz.
Bidulka... Jeszcze tylko jelitówka Ci potrzebna :-(
Może ta pogoda tak działa. Oby wszystko było ok. Powodzenia i samych dobrych wieści u lekarza :-)
 
Do góry