reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża po 40

Jaki sliczny i dorodny na 2 miesiace :) ile wazyl jak sie urodzil? Piszesz, ze po pierwszych szczepieniach, czy to znaczy, ze odraczalas szczepienia szpitalne?
wazyl dokladnie 4160 o mial 60cm wiec na starcie byl duzy. teraz wazy 6200,maly smok haha. noc nie odraczalam, piszac o szczepieniach mialam na mysli te z 7 tyg. za 2 tyg mamy zalegle pneumo bo nie bylo wtedy w sanepidzie mial o 1 klucie mniej :)
 
reklama
Jak tam dziewczyny starania ;) u mnie kilka dni przerwy, moja druga niekoniecznie lepsza połowa 8-)pojechała w podróż służbowa a ja mając za dużo czasu znowu rozmyślam czy aby napewno nie upadłam ma głowę decydując się na dziudziusia i próbując mój poukładany wygodny świat przewrócić do góry nogami :D
 
Martkaaa5 :-) Może upadłaś a nie wiesz o tym ... Ja też się zastanawiam co mi odbija ;-) Plany u mnie były inne? Córki odchowane...Teraz siedzę z nogami zarzuconymi na fotelu, potem trochę popracuję i nie rozumiem o ch......mi chodzi
Przecież jest ok :-) ehhh
Glowa siwieje dupa szaleje
 
Martkaaa5 :-) Może upadłaś a nie wiesz o tym ... Ja też się zastanawiam co mi odbija ;-) Plany u mnie były inne? Córki odchowane...Teraz siedzę z nogami zarzuconymi na fotelu, potem trochę popracuję i nie rozumiem o ch......mi chodzi
Przecież jest ok :-) ehhh
Glowa siwieje dupa szaleje
Dokładnie tak jak mówisz  :tak::tak::tak:u mnie siwych nie widać bo farbowane ;););)
 
U mnie siwych nie było, a tuz przed cesarka tak się posypały, że nie mogę w to uwierzyc.

Mi za to pieprzyki urosly[emoji85]

Nie pisalam bo poprostu mam tyle roboty ze zapomnialam o forum
Franus ur sie 22/6 o 8 rano 3190/53cm:/ teraz 5120
Po cc czulam sie fatalnie ale lecialo i leci mleko wiec to mi dodawalo sily plus widok dzueci
e1d4a483-2be0-4c00-b263-177d25685059.jpg
IMG_3797.JPG
.

Po porodzie
IMG_3367.JPG


Trzymam za was mocno!!!!
 

Załączniki

  • e1d4a483-2be0-4c00-b263-177d25685059.jpg
    e1d4a483-2be0-4c00-b263-177d25685059.jpg
    64,6 KB · Wyświetleń: 762
  • IMG_3797.JPG
    IMG_3797.JPG
    327,7 KB · Wyświetleń: 742
  • IMG_3367.JPG
    IMG_3367.JPG
    257,4 KB · Wyświetleń: 748
Mi za to pieprzyki urosly[emoji85]

Nie pisalam bo poprostu mam tyle roboty ze zapomnialam o forum
Franus ur sie 22/6 o 8 rano 3190/53cm:/ teraz 5120
Po cc czulam sie fatalnie ale lecialo i leci mleko wiec to mi dodawalo sily plus widok dzueci Zobacz załącznik 881621Zobacz załącznik 881622.

Po porodzie Zobacz załącznik 881623

Trzymam za was mocno!!!!
Wszystkiego dobrego,a my tu czarne scenariusze.Super dzieciaczki.Dzięki ,żeś się odezwała
 
reklama
Do góry