reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża po 40

Witam.
Dziękuję za odpowiedź i informacje. Oczywiście macie rację że każdy poród jest inny tak jak i ciąża i jej przebieg. Ja nie mam porównania, rodzilam raz SN i wspominam bdb.. Mojego lekarza nie pytam, bo co On mi powie... sam też nie jest jasnowidz. Narazie jak też z resztą piszecie i Wy nic nie wspomina o wieku i cięciu, a skąd można wiedzieć jak przebiegnie sytuacja. Tak więc odpuszczę sobie czytanie "fachowej" wiedzy z neta. A z naszego podwórka widzę że Wasze cięcia mają uzasadnione powody a nie... nasze lata.
Jeszcze raz dzięki za info i rozwianie wątpliwości wiekowych. :tak:

Miłego i słonecznego dnia dzisiejszego życzę.
 
reklama
czesc dziewczyny :)
Witam nowe i witam sie ze "starymi", Karla,juz na wylocie,ale super, trzymam kciuki :).
Chloe, piekne imie dla bobasa :). Leon byl jednym z naszych typow, ale z racji podobienstwa do zdrobnienia imienia corki zminilismy na Igor.
Kasia, ciesze sie, ze ok :)
Chrzaszczyk,ucaluj Antosia :)
U mas w porzadku, Igus juz 2 mce skonczyl, jestesmy po pierwszych szczepieniach.Usmiecha sie i gaworzy :D. Ka sie obronilam w terminie wiec wszystko sie udalo :D.
Widze,ze o cc rozmawiacie...u mnie tez bylo wiadomo,ze bedzie z powodu paskudnej historii porodu corki, balam sie sn. A pod koniec ciazy mlody dodatkowo dwukrotnie zapetlil sie pepowina wiec nie bylo innej opcji.
Pozdrawiamy serdecznie :)
FB_IMG_1531821860453.jpg
FB_IMG_1531935136264.jpg
 

Załączniki

  • FB_IMG_1531821860453.jpg
    FB_IMG_1531821860453.jpg
    208 KB · Wyświetleń: 728
  • FB_IMG_1531935136264.jpg
    FB_IMG_1531935136264.jpg
    37,2 KB · Wyświetleń: 713
My sie nie zabezpieczamy od pazdzierbika .Dylemat jest co miesiac raz wiekszy ,raz mniejszy.

Ja sie staram od początku roku a dylematu raz są a raz ich nie ma [emoji23]
Ot babska rzecz!
Ja ostatnio nie wiele sie udzielam, jakoś nastrój mam średni, moje dzieciaki jakoś są nieznośne i cieżko mi z nimi. Mimo to strasznie chciałabym jeszcze choć jedno [emoji17]
U nas dziś 8dpo
IMG_6652.JPG

Zobaczyłam cień cienia, ale wiadomo jak to jest także czekam do następnego testu [emoji55]
 

Załączniki

  • IMG_6652.JPG
    IMG_6652.JPG
    118,2 KB · Wyświetleń: 673
czesc dziewczyny :)
Witam nowe i witam sie ze "starymi", Karla,juz na wylocie,ale super, trzymam kciuki :).
Chloe, piekne imie dla bobasa :). Leon byl jednym z naszych typow, ale z racji podobienstwa do zdrobnienia imienia corki zminilismy na Igor.
Kasia, ciesze sie, ze ok :)
Chrzaszczyk,ucaluj Antosia :)
U mas w porzadku, Igus juz 2 mce skonczyl, jestesmy po pierwszych szczepieniach.Usmiecha sie i gaworzy :D. Ka sie obronilam w terminie wiec wszystko sie udalo :D.
Widze,ze o cc rozmawiacie...u mnie tez bylo wiadomo,ze bedzie z powodu paskudnej historii porodu corki, balam sie sn. A pod koniec ciazy mlody dodatkowo dwukrotnie zapetlil sie pepowina wiec nie bylo innej opcji.
Pozdrawiamy serdecznie :)Zobacz załącznik 880821Zobacz załącznik 880824
Śliczny chłopczyk. :)A jakie cudne doleczki. Czasami to już chciałabym mieć za sobą, bo te upały dają mi w kość, ale jeszcze troche i mam nadzieję że jakoś zleci. Dużo zdrówka dla Igorka. Niech się dobrze chowa
 
Ja sie staram od początku roku a dylematu raz są a raz ich nie ma [emoji23]
Ot babska rzecz!
Ja ostatnio nie wiele sie udzielam, jakoś nastrój mam średni, moje dzieciaki jakoś są nieznośne i cieżko mi z nimi. Mimo to strasznie chciałabym jeszcze choć jedno [emoji17]
U nas dziś 8dpo Zobacz załącznik 880863
Zobaczyłam cień cienia, ale wiadomo jak to jest także czekam do następnego testu [emoji55]
Trzymam kciuki:)
 
czesc dziewczyny :)
Witam nowe i witam sie ze "starymi", Karla,juz na wylocie,ale super, trzymam kciuki :).
Chloe, piekne imie dla bobasa :). Leon byl jednym z naszych typow, ale z racji podobienstwa do zdrobnienia imienia corki zminilismy na Igor.
Kasia, ciesze sie, ze ok :)
Chrzaszczyk,ucaluj Antosia :)
U mas w porzadku, Igus juz 2 mce skonczyl, jestesmy po pierwszych szczepieniach.Usmiecha sie i gaworzy :D. Ka sie obronilam w terminie wiec wszystko sie udalo :D.
Widze,ze o cc rozmawiacie...u mnie tez bylo wiadomo,ze bedzie z powodu paskudnej historii porodu corki, balam sie sn. A pod koniec ciazy mlody dodatkowo dwukrotnie zapetlil sie pepowina wiec nie bylo innej opcji.
Pozdrawiamy serdecznie :)Zobacz załącznik 880821Zobacz załącznik 880824
Jaki sliczny i dorodny na 2 miesiace :) ile wazyl jak sie urodzil? Piszesz, ze po pierwszych szczepieniach, czy to znaczy, ze odraczalas szczepienia szpitalne?
 
Ja sie staram od początku roku a dylematu raz są a raz ich nie ma [emoji23]
Ot babska rzecz!
Ja ostatnio nie wiele sie udzielam, jakoś nastrój mam średni, moje dzieciaki jakoś są nieznośne i cieżko mi z nimi. Mimo to strasznie chciałabym jeszcze choć jedno [emoji17]
U nas dziś 8dpo Zobacz załącznik 880863
Zobaczyłam cień cienia, ale wiadomo jak to jest także czekam do następnego testu [emoji55]
Trzymamy kciuki!
 
Witam.
Dziękuję za odpowiedź i informacje. Oczywiście macie rację że każdy poród jest inny tak jak i ciąża i jej przebieg. Ja nie mam porównania, rodzilam raz SN i wspominam bdb.. Mojego lekarza nie pytam, bo co On mi powie... sam też nie jest jasnowidz. Narazie jak też z resztą piszecie i Wy nic nie wspomina o wieku i cięciu, a skąd można wiedzieć jak przebiegnie sytuacja. Tak więc odpuszczę sobie czytanie "fachowej" wiedzy z neta. A z naszego podwórka widzę że Wasze cięcia mają uzasadnione powody a nie... nasze lata.
Jeszcze raz dzięki za info i rozwianie wątpliwości wiekowych. :tak:

Miłego i słonecznego dnia dzisiejszego życzę.
Ja mam miec cesarke chyba. Troche jednak z powodu wieku. Cala ciaza byla trudna: a to plamienia (we wszystkich trymestrach) a to bole brzucha. Oszczedzajacy tryb zycia, polegiwanie pomagaly najbardziej. Na poczatku dopadla mnie masakryczna rwa kulszowa, od II trym. zmagam sie z hemoroidami, teraz mialam skok cisnienia i podwyzszony puls, A ze mam cos z serduchem, to mam to skonsultowac z kardiologiem... a wierzcie mi, ze ja ogolnie jestem zdrowa i sie na nic nie leczylam. Moja lekarka od poczatku byla za cc, ja chcialam sn. Jednak kolejne akcje z plamieniami i innymi spowodowaly ze poszlam na konsultacje do guru ginekologow i uznalam, ze zdam sie na jego opinie, a on zwolennikiem cc nie jest. Pewnie w koncu bedzie cc - mam termin na zgloszenie sie do szpitala. Ciaza byla i jest trudna, ja cala ciaze z musu bylam malo aktywna, wiec kondycji nie mam. Do tego inne dolegliwosci towarzyszace. Boje sie, ze nie dalabym rady, a nie chce zaszkodzic dziecku i sobie wiec nie bede sie upierac.
 
Ja mam miec cesarke chyba. Troche jednak z powodu wieku. Cala ciaza byla trudna: a to plamienia (we wszystkich trymestrach) a to bole brzucha. Oszczedzajacy tryb zycia, polegiwanie pomagaly najbardziej. Na poczatku dopadla mnie masakryczna rwa kulszowa, od II trym. zmagam sie z hemoroidami, teraz mialam skok cisnienia i podwyzszony puls, A ze mam cos z serduchem, to mam to skonsultowac z kardiologiem... a wierzcie mi, ze ja ogolnie jestem zdrowa i sie na nic nie leczylam. Moja lekarka od poczatku byla za cc, ja chcialam sn. Jednak kolejne akcje z plamieniami i innymi spowodowaly ze poszlam na konsultacje do guru ginekologow i uznalam, ze zdam sie na jego opinie, a on zwolennikiem cc nie jest. Pewnie w koncu bedzie cc - mam termin na zgloszenie sie do szpitala. Ciaza byla i jest trudna, ja cala ciaze z musu bylam malo aktywna, wiec kondycji nie mam. Do tego inne dolegliwosci towarzyszace. Boje sie, ze nie dalabym rady, a nie chce zaszkodzic dziecku i sobie wiec nie bede sie upierac.
Dziekuje za odzew.
Z tego co czytam ciezka droga za Wami ale ciesze sie wszystko udalo sie wam przetrwac mimi trudu ktory znosiliscie. Zycze CI juz tylko prostej do konca porodu, jaka metoda by sie nie odbył. I przywitania maluszka po drugiej stronie brzuszka :biggrin2: . Trzymam kciuki i pozdrawiam.
 
reklama
Ja sie staram od początku roku a dylematu raz są a raz ich nie ma [emoji23]
Ot babska rzecz!
Ja ostatnio nie wiele sie udzielam, jakoś nastrój mam średni, moje dzieciaki jakoś są nieznośne i cieżko mi z nimi. Mimo to strasznie chciałabym jeszcze choć jedno [emoji17]
U nas dziś 8dpo Zobacz załącznik 880863
Zobaczyłam cień cienia, ale wiadomo jak to jest także czekam do następnego testu [emoji55]
Cień cienia raczej z grypy nie wychodzi :-)
Trzymam kciuki i już nieśmiało gratuluję!
 
Do góry