reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża po 40

U mnie juz na badaniach usg synka bylo widać ze to tata. Na szczęście ma chociaż mój kolor oczu :). Mialam nadzieję że córcia będzie bardziej za mną ale ostatnie zdjęcie to ta sama buźka czyli znowu tata
Cóż, widac Twoj maz ma silne geny :). Dzieci jednak sie zmieniaja, szczegolnie w okresie dojrzewania. Jest nadzieja ;).
 
reklama
Czesc dziewczyny! Tez myslalam, co tu tak cicho, a nie chce byc jedyna piszac ;).
Ja juz jestem po konsultacji profesorskiej. Dzieciaczek obadany -1200-1300 wagi. Inne parametry tez ok, szyjka zamknieta. Mam sie zglosic do szpitala 29.08. To juz mniej niz dwa miesiace do konca. Trudno mi w to uwierzyc, a tygodnie mijaja coraz szybciej. Jakos ta wizyta mnie uspokoila i chyba nawet nie bede sie buntowac na to cc, bo jednak najwazniejsze, zeby maluszek urodzil sie zdrowy.
Niestety u mnie jak nie urok to cos innego. Mam nawrot dolegliwosci ze strony hemoroidow- jest masakra: bol, trudnoaci w siedzeniu i chodzeniu a od dwoch dni krwawienie. Biore hemorectal (zalecil lekarz) kolezanka polecila criorectum, ale poprawa jest minimalna. Mysl o pojsciu do toalety jest przerazajaca. Boli nawet jak robie siku...wiem, ze w ciazy nie robi sie zabiegow, aale ja nie wiem jak mam dotrwac do konca :(.
Czy macie podobne doswiadczenia lub jakies rady?
Jeżeli chodzi o hemoroidy to najczęściej gin pisze pacjentkom procto glyvenol jest maść lub czopki i łykać cyclo 3 fort na uszczelnienie (pracuje w aptece)
A tu masz fragment z ulotki
Oczywiście jak wszystko skonsultuj z lekarzem.
Capture%2B_2018-07-13-12-00-38.jpg
 

Załączniki

  • Capture%2B_2018-07-13-12-00-38.jpg
    Capture%2B_2018-07-13-12-00-38.jpg
    99,5 KB · Wyświetleń: 987
Witam dziewczyny. Tez mam problem z hemoroidami;(. Poki co - nic nie stosuje, staram się jeść rzeczy lekkostrawne i czekam, aż samo przejdzie. Juz jestem po wizycie w szpitalu - i ze względu na moja cukrzycę musze się stawiać dwa razy w tygodniu na ktg i usg. Termin cesarki juz ustalony 03.08.2018. Odliczam dni;) Pozdrawiam Was wszystkie.
 
Kochane ja jestem z Wami cały czas ..tylko nie mam o czym pisać :Dbo ani w ciąży ani staraczka póki co ...@Lilly40 nam zniknęła @Bozena47 też..cos ostatni wpis pietam że coś się z partnerem popsuło i też się martwię ....cieszę się że tu jesteście i wątek żyje ,ja w lipcu uderzam więc będę się bardziej udzielać :biggrin2:

Witajcie kochane, chwilę mnie rzeczywiście nie było... rozstałam się z partnerem, co przyprawiło mnie o załamanie psychiczne, córki oczywiście do mnie z tekstem: "a nie mówiłyśmy?", no i jeszcze najmłodsza wyprowadziła się do chłopaka, więc jak byłam sama w mieszkaniu z dużym brzuchem to tak mi się strasznie chciało płakać... ale jednak to chyba jest miłość, wróciliśmy do siebie, powiedział, że mnie kocha i nie wyobraża sobie beze mnie życia, no a że ja też sobie nie wyobrażam, to znów mieszkamy razem... obecnie 32 tc, jestem przeogromna i... ciągle mam ochotę na seks (też tak miałyście?) Pozdrawiam i opowiedzcie co u was kobietki
 
Bozena ogólnie mam ochotę na seks, ale od początku mam zakaz.
Mój łazi po ścianach, ale po zastępczym mizianku ostatnio bolał mnie brzuch, więc nie próbuje znowu.
Musi wytrzymać a jak nie to trudno.
U mnie obecnie 22+3 i w następnym tygodniu mam obciążenie glukozą.
Mieliśmy remont i musiałam się wynieść do teściów. Wróciłam połamana, bo na fotelu rozkładanym musiałam spać.
Trochę mnie przewiało, bo po cyklinowaniu trzeba było wierzyć.
Ale leżę w łóżku i mam nadzieję, że szybko mi przejdzie.
 
Witajcie kochane, chwilę mnie rzeczywiście nie było... rozstałam się z partnerem, co przyprawiło mnie o załamanie psychiczne, córki oczywiście do mnie z tekstem: "a nie mówiłyśmy?", no i jeszcze najmłodsza wyprowadziła się do chłopaka, więc jak byłam sama w mieszkaniu z dużym brzuchem to tak mi się strasznie chciało płakać... ale jednak to chyba jest miłość, wróciliśmy do siebie, powiedział, że mnie kocha i nie wyobraża sobie beze mnie życia, no a że ja też sobie nie wyobrażam, to znów mieszkamy razem... obecnie 32 tc, jestem przeogromna i... ciągle mam ochotę na seks (też tak miałyście?) Pozdrawiam i opowiedzcie co u was kobietki
Bożenko kochana dobrze Cię "widzieć " :)ciesze się że ten trudny czas masz za sobą ,czasem takie ciężkie sytuacje są potrzebne w życiu żeby coś zrozumieć i bardziej docenić to co się ma ,bo łatwo można stracić ...ja też z moim się rozstawałam ale u nas te rozstania trwały 2-3 dni bo żaden dłużej nie wytrzymał ;)przykro tylko że w ciąży Cię to spotkało ,ale najważniejsze że już za wami ,cieszę się że jesteś tu znowu ,ja nie udzielam się bo właściwie boje się nastawiać i nakręcać :Dw każdym razie zaczęłam działać ;)
 
Jeżeli chodzi o hemoroidy to najczęściej gin pisze pacjentkom procto glyvenol jest maść lub czopki i łykać cyclo 3 fort na uszczelnienie (pracuje w aptece)
A tu masz fragment z ulotki
Oczywiście jak wszystko skonsultuj z lekarzem.Zobacz załącznik 877079
Dzieki za rade :). Ginekolog przepisal mi hemorol (herbapolu), a proktolog, u ktorego bylam w pn. UnigelProcto i masc unigel. Powiedzial, ze to jedyne dopuszczone dla kobiet w ciazy leki. Cyclo 3Fort moge stosowac dodatkowo dla wzmocnienia naczyn. Moze jak skoncze te leki kupie sobie Procto-glyvenol.
Ja niestety musialam isc do specjalisty, bo bol byl okropny i do tego wypadanie hemoroidow. Lekarz stwierdzil, ze stan jest ostry, jest jakis skrzep (zakrzep?) i kazal brac to co wymienilam powyzej i zglosic sie za 2-3 tygodnie. Ja jestem zdecydowana na jakies dzialania naprawcze, jak tylko bede mogla, bo nie wyobrazam sobie powtorki. To bylo straszne, nawet sikanie bolalo :(. W zyciu nie przypuszczalam, ze tak moze byc.
 
reklama
Dzieki za rade :). Ginekolog przepisal mi hemorol (herbapolu), a proktolog, u ktorego bylam w pn. UnigelProcto i masc unigel. Powiedzial, ze to jedyne dopuszczone dla kobiet w ciazy leki. Cyclo 3Fort moge stosowac dodatkowo dla wzmocnienia naczyn. Moze jak skoncze te leki kupie sobie Procto-glyvenol.
Ja niestety musialam isc do specjalisty, bo bol byl okropny i do tego wypadanie hemoroidow. Lekarz stwierdzil, ze stan jest ostry, jest jakis skrzep (zakrzep?) i kazal brac to co wymienilam powyzej i zglosic sie za 2-3 tygodnie. Ja jestem zdecydowana na jakies dzialania naprawcze, jak tylko bede mogla, bo nie wyobrazam sobie powtorki. To bylo straszne, nawet sikanie bolalo :(. W zyciu nie przypuszczalam, ze tak moze byc.
Współczuję kochana.
Dobrze, że piszesz co Ci zalecił. Może którejś z nas to pomoże.
Oby szybko leki zadziałały i żebyś mogła normalnie funkcjonować.
 
Do góry