reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża po 40

reklama
Bardziej bolesny niż normalnie? Ja tez czekam na @ po poronieniu, dzisiaj 27 dc zwykle miałam 24 dniowe, ale owulka mi sie przesunęła jakieś 5-7 dni jak zaobserwowałam, @ bezbolesna zwykle miałam . Współczuję :(

właśnie dziwny...byłam w czwartek u gina zobaczył pęcherzyki w jajnikach i ciałko żółte powiedział że do okresu jeszcze z 10 dni a ja po 4 dniach dostałam. Zero jakichkolwiek objawów. Myslałam że to zwykłe plamienia. Teraz dość mocno się rozkręciło ale bolą mnie tylko jajniki lekko i jestem osłabiona.
 
właśnie dziwny...byłam w czwartek u gina zobaczył pęcherzyki w jajnikach i ciałko żółte powiedział że do okresu jeszcze z 10 dni a ja po 4 dniach dostałam. Zero jakichkolwiek objawów. Myslałam że to zwykłe plamienia. Teraz dość mocno się rozkręciło ale bolą mnie tylko jajniki lekko i jestem osłabiona.
Ja tez tym razem mialam spozniony ,ale zanim dostalam to bylam taka slaba.U Ciebie to wiadomo ,az wroci to do normy
 
właśnie dziwny...byłam w czwartek u gina zobaczył pęcherzyki w jajnikach i ciałko żółte powiedział że do okresu jeszcze z 10 dni a ja po 4 dniach dostałam. Zero jakichkolwiek objawów. Myslałam że to zwykłe plamienia. Teraz dość mocno się rozkręciło ale bolą mnie tylko jajniki lekko i jestem osłabiona.
U mnie też objawów jak na razie zero, cycki nie bolą a zwykle po owu bolały. Ja już bym chciała też być po, żeby się w końcu zaczęło normować jakoś u mnie. Ja kwiecień muszę odpuścić ze względu na tarczycę ale widziałam, że Ty @Maggy39 wracasz do gry niedługo ;)
 
reklama
Cześć Dziewczyny :)
Mam dzisiaj dzień wolnego, bo @ do mnie wczoraj zawitała i leżąc w łóżku czytam forum.
Kurcze jestem zaskoczona co młode dziewczyny zażywają żeby zajść w ciążę. Planują płeć dziecka itp. Oj naczytałam się na tych forach i taka niemoc nie ogarnęła, że jak one w wieku 25plus takie różne specyfiki stosują to my 40plus to chyba musimy całą aptekę wykupić :-D
Pytanie do starających i nie tylko zażywałyście luteine od połowy cyklu?
Mi lekarz nic wspomagającego zajście w ciążę nie chce przepisać :( jak to jest u Was?
 
Do góry