reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża po 40

Kasiulek szkoda dlugo jestescie razem ?Ja tez czekam ,niedawno mi sie spoznila 2 dni wiec sie nie nakrecam.
Maju jesteśmy 4 lata ,jest młodszy o 7 lat ...ale to jest dziecko ,oszukiwałam się przez te wszystkie lata ,chciałam dobrze ...za dużo by pisać ,moich dziewczyn nigdy nie zaakceptował ,ciągle coś źle ...aż przyszedł ten moment chyba ...
 
reklama
Maju jesteśmy 4 lata ,jest młodszy o 7 lat ...ale to jest dziecko ,oszukiwałam się przez te wszystkie lata ,chciałam dobrze ...za dużo by pisać ,moich dziewczyn nigdy nie zaakceptował ,ciągle coś źle ...aż przyszedł ten moment chyba ...
Kasiulek mój jest młodszy o 11 lat mamy ze sobą dwoje dzieci jest pomocny czuły bardzo mnie kocha.Mam córkę z innego związku 21 lat między nimi też nie zawsze jest dobrze .Ż reguły są to kłótnie głównie o sprzątanie bo ja gania .Ale ogólnie dogadają się .Życzę abyście jakoś doszli do porozumienia mimo wszystko .
 
Dzień dobry Dziewczyny. Życzę Wam pięknych świąt.:) Radosnych, pełnych miłości bliskich, ufności, pokoju serca.Żeby to co złe w Waszym życiu pozostało w grobie.
Ściskam każda z Was.:biggrin2:
 
reklama
Do góry