reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża po 40

Zgadzam się w pełnej rozciągłości i takie mam założenia, ale... przed ciążą tez myślałam, że w ciazy będę wyluzowana i choć może nie szaleje, to jakie badania mogę zrobić, to robie i generalnie bardzo się boje. Szczególnie na początku miałam stracha, jak się plamienia I bóle pojawiły. A jednak słuchałam siebie, brałam co kazali brać, odpoczywam dużo i nie jeździłam na IP, bo wiedziałam , że tam tylko się zestresuje. Teraz jest już lepiej, a po badaniach i w drugim trymestrze czuje się spokojniejsza.
Chciałabym być taka mądrą i nieprzeginajacą mamuśką, bo się na wiele napatrzylam. I tak trochę jest, że wielu starszych rodziców, tych z wyczekanymi jedynakami, przegina i nie ma dystansu i obawiam się, że nam też to grozi ;). Cóż będziemy nad sobą pracować.
Pracujcie kochana tak jak wam w duszy gra ;)
 
reklama
Hop hop
Jak tu cicho. Pewnie wszystkie kolezanki zajete, dzien choc zimowy to ladny, na spacer mozna pojsc. Ja trzeci dzien walcze z przeziebieniem i nudze sie w lozku. Nos mi juz odpada, wargi mam tak spierzchniete, ze wygladaja jak strup pomimo smarowania zimowym tlustym kremem i pomadka ochronna. Teraz nalozylam warstwe alantanu, moze pomoze..
Lecze sie domowymi sposobami: maliny, imbir, miod. Do tego stosuje syrop *spam* dla kobiet w ciazy i rutinoscorbin. Staram sie lezwc w lozku (2-gi dzien, bo jak rasowa wariatka mimo przeziebienia w czw.poszlam do pracy). Uff... niby troche lepiej ale troche. Najgorsze, ze bola mnie zatoki. Przeczytalam ulotke (zekomo mozna w ciazy) i zrobilam plukanie hipertonicznym roztworem Sinusrins. Czy ktos stosowal to w ciazy? Moja ginekolog niby mowi, ze na zatoki mozna w ciazy przyjmowac sinupred, ale sie boje...
 
Hop hop
Jak tu cicho. Pewnie wszystkie kolezanki zajete, dzien choc zimowy to ladny, na spacer mozna pojsc. Ja trzeci dzien walcze z przeziebieniem i nudze sie w lozku. Nos mi juz odpada, wargi mam tak spierzchniete, ze wygladaja jak strup pomimo smarowania zimowym tlustym kremem i pomadka ochronna. Teraz nalozylam warstwe alantanu, moze pomoze..
Lecze sie domowymi sposobami: maliny, imbir, miod. Do tego stosuje syrop *spam* dla kobiet w ciazy i rutinoscorbin. Staram sie lezwc w lozku (2-gi dzien, bo jak rasowa wariatka mimo przeziebienia w czw.poszlam do pracy). Uff... niby troche lepiej ale troche. Najgorsze, ze bola mnie zatoki. Przeczytalam ulotke (zekomo mozna w ciazy) i zrobilam plukanie hipertonicznym roztworem Sinusrins. Czy ktos stosowal to w ciazy? Moja ginekolog niby mowi, ze na zatoki mozna w ciazy przyjmowac sinupred, ale sie boje...
Moja ginekolog tez mowi ze mozna sinupret to roślinny lek. Ja to teraz biorę ale nie jestem w ciąży tylko chcialam napisac ze bardzo pomaga i szybko. Zatoki ciągną mi sie już od grudnia..2 antybiotyki juz wzielam teraz lecze sie sinupretem zeby nic juz nie brac..narazie pomagają...
 
Cześć dziewczyny, co tak przygasłyście? Pewnie wszystkie zajęte... ja też z partnerem bawimy u córki, a raczej bawię wnuki, więc słabo z czasem, myślałam że tu będzie zawalone i pełno do nadrabiania, a tutaj spokój... piszcie co u was, jak się czujecie i czy też taki mróz u was? Jak starania u pragnących, a jak pączusie u tych, którym już się udało? A jak samopoczucie u tych, którym ostatnio nie wyszło, was właśnie ściskam najmocniej i myślę najwięcej!
 
Witaj Bożena i wszystkie dziewczyny u mnie starania są takie sobie ,a wręcz ich nie ma .Jest kiedy jest ochota i tyle . Z znadziejami ,a u ,Ciebie jak .Kasiulek ,a ty w następnym miesiącu dajesz czadu .Diddy też może pomału dojdzie,że starać się będzie.Maggy ,Lina Ewa myślę ,że Wy też dolaczycie do staraczek .Inessita hmmm czas pokaże
Ciężarówki ,Wam zdrowia ,wytrwalosci.U mnie samopoczucie już lepsze .Myślę ,że mnie szybko nie opuści .Pozdrawiam
 
Hop hop
Jak tu cicho. Pewnie wszystkie kolezanki zajete, dzien choc zimowy to ladny, na spacer mozna pojsc. Ja trzeci dzien walcze z przeziebieniem i nudze sie w lozku. Nos mi juz odpada, wargi mam tak spierzchniete, ze wygladaja jak strup pomimo smarowania zimowym tlustym kremem i pomadka ochronna. Teraz nalozylam warstwe alantanu, moze pomoze..
Lecze sie domowymi sposobami: maliny, imbir, miod. Do tego stosuje syrop *spam* dla kobiet w ciazy i rutinoscorbin. Staram sie lezwc w lozku (2-gi dzien, bo jak rasowa wariatka mimo przeziebienia w czw.poszlam do pracy). Uff... niby troche lepiej ale troche. Najgorsze, ze bola mnie zatoki. Przeczytalam ulotke (zekomo mozna w ciazy) i zrobilam plukanie hipertonicznym roztworem Sinusrins. Czy ktos stosowal to w ciazy? Moja ginekolog niby mowi, ze na zatoki mozna w ciazy przyjmowac sinupred, ale sie boje...
Mój ginekolog też mi polecił sinupred. To chyba same zioła więc bezpieczne :-)
 
reklama
Witaj Bożena i wszystkie dziewczyny u mnie starania są takie sobie ,a wręcz ich nie ma .Jest kiedy jest ochota i tyle . Z znadziejami ,a u ,Ciebie jak .Kasiulek ,a ty w następnym miesiącu dajesz czadu .Diddy też może pomału dojdzie,że starać się będzie.Maggy ,Lina Ewa myślę ,że Wy też dolaczycie do staraczek .Inessita hmmm czas pokaże
Ciężarówki ,Wam zdrowia ,wytrwalosci.U mnie samopoczucie już lepsze .Myślę ,że mnie szybko nie opuści .Pozdrawiam
My w miesiacu w którym zaszłam w ciążę kochalismy się tylko dwa razy i przy moich 40 a nawet 50 dniowych cyklach w życiu bym się nie spodziewała (do tego opinia lekarzy) i jednak już 5 miesiąc ;-) zatem nie myśleć o staraniach i korzystać z ochoty gdy jest i w końcu się uda :-)
 
Do góry