reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża po 40

reklama
Dziewczyny tak się smutno zrobiło, że strach wyskakiwac z czymkolwiek. Jedyne co mogę powiedzieć na pocieszenie, że natura wie najlepiej i może lepiej poronić niż urodzić chore dziecko. Łatwo mi mówić, bo tego nie przeżyłam - ale też czekam na wyniki amino i może być różnie. Trzymajcie się dziewczyny !
A teraz temat z innej beczki- szukam dobrego kremu na dzień z filtrem. Po drugiej ciąży została mi pamiątka w postaci plamy na czole. Może macie jakieś ulubione, sprawdzone? Dzięki za rady i miłego dnia;)
 
Każdy chciałby mieć zdrowe dziecko. Niepełnosprawność najbliższych jest przerażająca, przynajmniej dla mnie.
Ale wiem z doświadczenia że takie argumenty, że lepiej stracić niż urodzić bardzo chore dziecko zupełnie nie przynoszą ulgi. Przeżyłam stratę dziecka w ciąży trzy razy, ostatnio dotrwałam do 12 tygodnia nie wiedząc że fasolka dawno nie żyje.
I w moim przypadku pomógł czas... przyzwyczajenie się dzień po dniu że nie jestem w ciąży, że nie muszę na siebie uważać było bardzo bolesne. Pustka, taka wielka pustka której nie mogłam niczym zapełnić dopadala czesto.
Pomogło mi też pomaganie innym- dramat moich przyjaciół wybił mnie z własnej orbity bólu i skierował moja uwagę, siły i czas na ich rodzinę.
Nie pomagało mi myślenie że przecież te dzieci są w niebie. Dalej mam wiele pytań do Pana Boga, żalu, może kiedyś dowiem się czemu tak a nie inaczej.
Mnie poruszyło tak pokrzepiło tylko jedno zdanie które usłyszałam od znajomej Pani która ma już dorosłe dzieci a też miała trzy poronienia. Że z perspektyey czasu i problemów wychowawczych widzi że te poronione dzieci, to są jedyne dzieci o których zbawienie duszy nie musiała się martwić...
Dziś mija 6 tygodni od kiedy pożegnaliśmy nasze dzieciątko. Jest o wiele lepiej. Mentalnie bardzo się już oddaliłam od stanu ciąży. Już tak nie boli ale serce mi się kraje na każdą stratę na naszym forum bo wiem jak bardzo cierpicie Kochane. Czas przynosi ulgę, wierzę że wróci równowaga, nadzieja.
Wiosna rozpanoszy się już niedługo i świat nabierze kolorów.
Dobrego, słonecznego dnia dla wszystkich.
 
Dziewczyny tak się smutno zrobiło, że strach wyskakiwac z czymkolwiek. Jedyne co mogę powiedzieć na pocieszenie, że natura wie najlepiej i może lepiej poronić niż urodzić chore dziecko. Łatwo mi mówić, bo tego nie przeżyłam - ale też czekam na wyniki amino i może być różnie. Trzymajcie się dziewczyny !
A teraz temat z innej beczki- szukam dobrego kremu na dzień z filtrem. Po drugiej ciąży została mi pamiątka w postaci plamy na czole. Może macie jakieś ulubione, sprawdzone? Dzięki za rady i miłego dnia;)

Trzymam mocno kciuki za wyniki amniopunkcji.
Nie mam niestety sprawdzonego kremu żeby Ci polecić.
 
Dziewczyny tak się smutno zrobiło, że strach wyskakiwac z czymkolwiek. Jedyne co mogę powiedzieć na pocieszenie, że natura wie najlepiej i może lepiej poronić niż urodzić chore dziecko. Łatwo mi mówić, bo tego nie przeżyłam - ale też czekam na wyniki amino i może być różnie. Trzymajcie się dziewczyny !
A teraz temat z innej beczki- szukam dobrego kremu na dzień z filtrem. Po drugiej ciąży została mi pamiątka w postaci plamy na czole. Może macie jakieś ulubione, sprawdzone? Dzięki za rady i miłego dnia;)
Karla wyskakuj x Czym chcesz bo wtedy razniej ,gdy ktoras sie smuci ,a przeczyta co innego to tez wydaje mi sie lepiej.
 
Dziewczyny tak się smutno zrobiło, że strach wyskakiwac z czymkolwiek. Jedyne co mogę powiedzieć na pocieszenie, że natura wie najlepiej i może lepiej poronić niż urodzić chore dziecko. Łatwo mi mówić, bo tego nie przeżyłam - ale też czekam na wyniki amino i może być różnie. Trzymajcie się dziewczyny !
A teraz temat z innej beczki- szukam dobrego kremu na dzień z filtrem. Po drugiej ciąży została mi pamiątka w postaci plamy na czole. Może macie jakieś ulubione, sprawdzone? Dzięki za rady i miłego dnia;)
A zapomnialam mi polecono krem ochronny Iwostin 50+ I go uzywam
 
reklama
Do góry