reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża po 40

ja w pierwszej od razu czułam, że będzie chłopak i faktycznie był. ciąża była idealna . czułam się super, jedyne co to od początku miałam bóle brzucha , ale praktycznie ani mdłości ani zgagi itp. Brzuch był olbrzymi. ( przeczuwałam chłopaka bo "powstał" w czasie samej owulacji a gdzieś czytałam, że X jest wolny ale bardzo trwały, a Y szybki ale szybko "pada" . A więc "musiał" być chłopak.
A teraz jeszcze nie wiem . Mam takie swoje podejrzenia, ale nie chcę na razie się nastawiać , a potem okaże się, że to pomyłka. Lekarze też mi powiedzieli co myślą ale zastrzegli, że mogą się mylić bo ułożenie nie pokazuje wyraźnie. za 2 tyg idę do lekarza i mam nadzieję, że już będzie wiadomo. Chcę wreszcie szukać imienia i mówić do niego/ jej po imieniu :)
 
reklama
Ja wysiadam psychicznie niestety... Eh
Meggy musisz to przezwyciężyć wiem że jest ciężko bo to przeszłam choć mnie może było troszkę łatwiej bo czekało na mnie w domu dwoje maluchow.Tlumacz sobie ze wiele dziewczyn jest w podobnej sytuacji i równie ciężko przeżywają swoją stratę.,,może to choć odrobinkę pomoże .Trzymaj się
 
Maggy może warto porozmawiać z psychologiem jak przeżyć tak ciężki moment w życiu.
Bardzo Ci współczuję :(
To tez jest dobry pomysł trzeba sobie jakoś radzić w życiu które czasem no niestety nie nie jest uslane różami. Każda z nas ma te lepsze chwilę i te gorsze i nie wiadomo co jeszcze nas czeka , ale tu przynajmniej na forum można się wygadać do bolu mnie to pomaga ,Nie ma tu pogardy i złego spojrzenia i nikt nas nie ocenia ze np.zle zrobiliśmy tylko doradzi a to jest ważne .
 
reklama
Do góry