reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża po 40

Dzień dobry dziewczyny :)
Widzę, że dzisiaj marzeń ciąg dalszy ;) oby te nasze marzenia się spełniły.
Udanego dnia i pozytywnego myślenia życzę ;-) ;)
 
reklama
Tak żeśmy się w tym miesiącu z @ zsynchronizowały ,ja miałam 6 ;) ...że może i z testami będzie podobnie :laugh2::D:D:D i jeden termin porodu szalonych czterdziestek :szok::laugh2::laugh2:to byłby numer :D...za marzenia nie karają ;)
 
Tak żeśmy się w tym miesiącu z @ zsynchronizowały ,ja miałam 6 ;) ...że może i z testami będzie podobnie :laugh2::D:D:D i jeden termin porodu szalonych czterdziestek :szok::laugh2::laugh2:to byłby numer :D...za marzenia nie karają ;)

Masz racje nie karają na szczęście dla nas [emoji23][emoji23][emoji23][emoji23][emoji23]... mogliby nas w teleexpresie opisać ,, poznały się na forum w ciąże zaszły w bliskich terminach i tym o to cudem mamy mnogi poród [emoji23][emoji23][emoji23][emoji23][emoji23]
 
Masz racje nie karają na szczęście dla nas [emoji23][emoji23][emoji23][emoji23][emoji23]... mogliby nas w teleexpresie opisać ,, poznały się na forum w ciąże zaszły w bliskich terminach i tym o to cudem mamy mnogi poród [emoji23][emoji23][emoji23][emoji23][emoji23]
tylko w teleexpresie ;) ja myślę żebyśmy jakiegoś porodowego Oscara dostały :-D
 
Pomysł super..heeh..
Ja oczywiście dzisiaj nie wytrzymałam i zrobiłam test...oczywiście negatywny...czyli w tym miesiącu ja wylatuje z gry.. :(
 
reklama
Do góry