reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża po 40

reklama
He mmam Cię.Tak Was czytam o tych waszych szalenstwach I popatrz tak niecaly rok temu pisalysmy jak to niewiemy itp,a teraz szalejemy.Kurcze po tej slynnej czterdZiestce Zycie staje sie trudnuejsze.Ile to decyzji trzeba podjac .Gorzej niz jesli mlodym sie bylo ups. Przepraszam dalej jestesmy mlode

Kochana życie ZACZYNA się po 40tce [emoji23][emoji23][emoji23][emoji23]
 
No ja też się dolaczam ja pracuje bo to polowa cyklu .Wczoraj bylam u lekarza I akurat owulacja .Troche moimi miesniakami nastraszyla ,przedstawila sprawe ,ze nie wiadomo jak sie zachowaja,ale ogolnie many zyc normalnie I uwaga powiedziala slynne zdanie dziewczyny ,;Co ma być to bedzie. Jak jestem zalogowana to dalej z znadZIEJami Cię nie widzę,jak się wyloguje to ok i wtedy Cię poczytuje
Maja, a gdzie masz umiejscowione te mięśniaki i jakiej wielkości?
 
No moja @ powinna przyjść w niedziele...czy przyjdzie?? jakos czuje ze tak... :(
Testowac chciałam już dzisiaj ale stwierdziłam co ma być to będzie...zresztą chyba byłoby jeszcze za wcześnie...
Kurcze chwilami czuje się jakbym była nastolatka...nie pamiętam jakie miałam pierwsze oznaki ciąży? czy w ogóle miałam?? wtedy jakos tego nie sprawdzałam...teraz za to wszystko mi się przytrafia...i bądź tu człowieku mądry...
Swoja droga super byłoby gdybyśmy tak wszystkie były zafasolkowane już teraz natychmiast ...
 
Maja, a gdzie masz umiejscowione te mięśniaki i jakiej wielkości?
W obrebie przedniej sciany dwa obszary o obnizonej echogenicznosci o wym 24,8x 22,4 x 17,3 mm I 17,6 x 21,4 x 15,5 mm.Kolejne dwa obszary o obnizonej echogenicznosci o wym.30,5x 14,3 x 29,7 mm I 25,5x 16,6x 24,6 mm w obrebie tylnej sciany
 
reklama
No moja @ powinna przyjść w niedziele...czy przyjdzie?? jakos czuje ze tak... :(
Testowac chciałam już dzisiaj ale stwierdziłam co ma być to będzie...zresztą chyba byłoby jeszcze za wcześnie...
Kurcze chwilami czuje się jakbym była nastolatka...nie pamiętam jakie miałam pierwsze oznaki ciąży? czy w ogóle miałam?? wtedy jakos tego nie sprawdzałam...teraz za to wszystko mi się przytrafia...i bądź tu człowieku mądry...
Swoja droga super byłoby gdybyśmy tak wszystkie były zafasolkowane już teraz natychmiast ...

Hejka niedziela tuż tuż ... możliwe ze na teście wyszło by już ... a Ty jak czujesz ?? Masz nerwy jak przed @ czy jakieś inne objawy ??...kurde byłoby boooosko gdyby jednak nie przyszła [emoji1307][emoji1307][emoji1307][emoji1307][emoji1307][emoji1303][emoji1303][emoji1303]
 
Do góry