reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża po 40

reklama
Ja mogę nie dostać @ nie tęsknię hihi.
Oddałam to Bogu, choć oficjalnie w marcu mamy zacząć ale jak uda się to będzie mega i bliźniaki mile widziane [emoji12]

Napisane na LG-M250 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja mogę nie dostać @ nie tęsknię hihi.
Oddałam to Bogu, choć oficjalnie w marcu mamy zacząć ale jak uda się to będzie mega i bliźniaki mile widziane [emoji12]

Napisane na LG-M250 w aplikacji Forum BabyBoom

No to tak jak my [emoji23][emoji23][emoji23]... tez nie tęsknimy Hahaha nic a nic [emoji6][emoji6]
 
mega full i tak wszystkie razem na spacerze :)
... marzenia te duże i te maleńkie... ;-) ;)
He mmam Cię.Tak Was czytam o tych waszych szalenstwach I popatrz tak niecaly rok temu pisalysmy jak to niewiemy itp,a teraz szalejemy.Kurcze po tej slynnej czterdZiestce Zycie staje sie trudnuejsze.Ile to decyzji trzeba podjac .Gorzej niz jesli mlodym sie bylo ups. Przepraszam dalej jestesmy mlode
 
reklama
He mmam Cię.Tak Was czytam o tych waszych szalenstwach I popatrz tak niecaly rok temu pisalysmy jak to niewiemy itp,a teraz szalejemy.Kurcze po tej slynnej czterdZiestce Zycie staje sie trudnuejsze.Ile to decyzji trzeba podjac .Gorzej niz jesli mlodym sie bylo ups. Przepraszam dalej jestesmy mlode
Jak to mówi przysłowie "głowa siwieje d... szaleje":-D
Maja ja dalej mam sinusojde raz na tak, raz na nie :cool2:
Oczywiście, że jesteśmy młode ja czuje się na 25plus:-D
 
Do góry