reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża po 40

Cudownie jest nosić pod sercem nowe życie czuć ruchy tak bym chciała to przeżyć jeszcze raz
emoji7.png
emoji7.png
emoji7.png
Życzę Ci tego Lilly naprawdę uwierz ,Jak i wszystkim tu starający się .Nie mogę jakoś zapamiętać tych kobietek tutaj Ciebie zapamiętałam jako pierwsza bo jak założyłam konto to najwięcej z Tobą pisałam chyba dlatego hi
 
reklama
Życzę Ci tego Lilly naprawdę uwierz ,Jak i wszystkim tu starający się .Nie mogę jakoś zapamiętać tych kobietek tutaj Ciebie zapamiętałam jako pierwsza bo jak założyłam konto to najwięcej z Tobą pisałam chyba dlatego hi

Wierze Ci kochana ... ja tez życzę wszystkim staraczkom żeby w końcu się udało .... ciężko jest wszystkie dziewczyny spamiętać która się stara która już ma fasoleczke ... czasem wydaje mi się ze za duzo się udzielam [emoji848][emoji848][emoji6]
 
Życzę Ci tego Lilly naprawdę uwierz ,Jak i wszystkim tu starający się .Nie mogę jakoś zapamiętać tych kobietek tutaj Ciebie zapamiętałam jako pierwsza bo jak założyłam konto to najwięcej z Tobą pisałam chyba dlatego hi
Wierze Ci kochana ... ja tez życzę wszystkim staraczkom żeby w końcu się udało .... ciężko jest wszystkie dziewczyny spamiętać która się stara która już ma fasoleczke ... czasem wydaje mi się ze za duzo się udzielam [emoji848][emoji848][emoji6]
To właśnie bardzo dobrze łatwiej zapamiętać jest .Ja naprawdę nie mogę zapamiętać ,
 
Ja tez zęby susze do tel ... fajnie tak sobie z kimś pogadać [emoji6]
Naprawdę fajnie ,bardzo polubiłam to forum mimo że no niestety są i smutne sytuację w których człowiekowi az serce pęka Ale to niestety samo życie jest ,sa i te radosne gdzie człowiek się cieszy z czyjegoś szczęścia .Zawsze można tu się wyzalić ile wejdzie ,I nikt nikogo nie krytykuje .
 
Didii z pod jakiego znaku zodiaku jesteś ???.... ja tez jak ktoś dla mnie tak ja dla kogoś ... ale odrazu bym nie szukała Hahahah musiałabym najpierw odpocząć [emoji23][emoji23][emoji23][emoji23][emoji23]

Oj Ja również bym musiałą odpocząć i odpoczywałąm jakiś czas dosc dlugi....... było minelo ale jestem na Nowo szczesliwa :) i Wiem ze teraz Moja osoba jest dla mojego męża Ważna pomimo ze jest mlodszy ale jest Nam cudownie ;)
Ja to Baranica juz na poczatku kiedys rozmawiałysmy o tym :)
 
Maggy jak u Ciebie? Byłaś już na wizycie dziś?
Czekam na super wieści:tak:

właśnie wróciłam...widać już pęcherzyk, ciałko żółte też zobaczył ale jeszcze nie widział bicia serca. Znowu za tydzień. Wychodzi wg niego że 5 tydzień, z cyklu ze 6-ty.

Ogólnie strasznie się stresowałam. Brzuch mnie dzisiaj trochę boli.
 
reklama
Naprawdę fajnie ,bardzo polubiłam to forum mimo że no niestety są i smutne sytuację w których człowiekowi az serce pęka Ale to niestety samo życie jest ,sa i te radosne gdzie człowiek się cieszy z czyjegoś szczęścia .Zawsze można tu się wyzalić ile wejdzie ,I nikt nikogo nie krytykuje .

Masz racje w 10000%.... takie życie nie zawsze jest słodko .... fajne mamy tu dziewczyny szkoda tylko ze nie każda może się cieszyć szczęściem ale wtedy nie byłoby o czym rozmawiać ... po to jesteśmy by wysłuchać i pomoc przejść przez te ciężkie chwile ... dobrze jest wiedzieć ze komuś jest chodź troszkę lepiej po rozmowie ...nigdy nie wiadomo co i kogo kiedy spotka [emoji6]
 
Do góry