reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża po 40

reklama
Hej dziewczynki wracam właśnie z badań prenatalnych I wszystko jest dobrze strasznie się ciesze ,dziecko rozwija się prawidłowo I żadnych nieprawidłowości nie stwierdzono ,jestem spokojna I przeszczęśliwa ..nie chciało się pokazać od strony płci ,ale ruchliwe jak jego tata :)hehe z wielu zdjęć dostaliśmy jedno na którym przez moment szło go ująć ...Oto mój kochany frupek
To wspaniale Kika i tak do konca źyczę.
 
Hej dziewczynki wracam właśnie z badań prenatalnych I wszystko jest dobrze strasznie się ciesze ,dziecko rozwija się prawidłowo I żadnych nieprawidłowości nie stwierdzono ,jestem spokojna I przeszczęśliwa ..nie chciało się pokazać od strony płci ,ale ruchliwe jak jego tata :)hehe z wielu zdjęć dostaliśmy jedno na którym przez moment szło go ująć ...Oto mój kochany frupek :-D
Kika7575 badania planetarne ktore robiłaś to usg genetyczne i test papa jesli mozna wiedzieć jak to mniej wiecej wyglada. Gratuluję Ci serdecznie ze wszystko wyszło dobrze.:)
 
Kika7575 badania planetarne ktore robiłaś to usg genetyczne i test papa jesli mozna wiedzieć jak to mniej wiecej wyglada. Gratuluję Ci serdecznie ze wszystko wyszło dobrze.:)
Zasmucona ja mieszkam w Niemczech moje badania dzieliły się na 3 etapy dwa z krwi u nas nie robią testów papa jedno badanie to coś w rodzaju nifty drugie również z krwi oddziela się osocze płodu pozyskane z krwi matki no I oczywiście usg genetyczne...te badania są płatne kosztowały mnie prawie 700 euro ja zrezygnowałam z inwazji ktora w DE jest jak w Polsce na fundusz .
 

Załączniki

  • 20180207_205741.jpg
    20180207_205741.jpg
    520,5 KB · Wyświetleń: 60
Zasmucona ja mieszkam w Niemczech moje badania dzieliły się na 3 etaty dwa z krwi u nas nie robią testów papa jedno badanie to coś w rodzaju nifty drugie również z krwi oddziela się osocze płodu pozyskane z krwi matki no I oczywiście usg genetyczne...te badania są płatne kosztowały mnie prawie 700 euro ja zrezygnowałam z inwazji ktora w DE jest jak w Polsce na fundusz .
Usg jak zwyczajne usg tylko badanie trwało prawe 45 minut sprawdzała organy wewnętrzne serce,mózg itd dwa ostatnie badania zwykłe pobranie krwi jeden wynik po 3 dniach drugi po tygodniu ...omówienie wyników dzisiaj,zapomniałam dodać drugie badanie z krwi wyklucza choroby genetyczne w 99 procentach
 
Ostatnia edycja:
Usg jak zwyczajne usg tylko badanie trwało prawe 45 minut sprawdzała organy wewnętrzne serce,mózg itd dwa ostatnie badania zwykłe pobranie krwi jeden wynik po 3 dniach drugi po tygodniu ...omówienie wyników dzisiaj,zapomniałam dodać drugie badanie z krwi wyklucza choroby genetyczne w 99 procentach

Ależ musiałaś sie dzisiaj bardzo stresować ... zanim to wszystko się skończyło .... ale warto było czekać .... strasznie się cieszę i jeszcze raz życzę Ci oby już do końca nudnej ciąży [emoji6]
 
Hej dziewczynki wracam właśnie z badań prenatalnych I wszystko jest dobrze strasznie się ciesze ,dziecko rozwija się prawidłowo I żadnych nieprawidłowości nie stwierdzono ,jestem spokojna I przeszczęśliwa ..nie chciało się pokazać od strony płci ,ale ruchliwe jak jego tata :)hehe z wielu zdjęć dostaliśmy jedno na którym przez moment szło go ująć ...Oto mój kochany frupek :-D

Kochana cieszę się z Tobą przeogromnie:)
To teraz już schizom powiedz- dość:) niech już Twoje matczyne serducho bije rowniótko uspokojenie. Takie wieści dodają nam wszystkim otuchy.
Jaka piękna główka na zdjęciu, dobrze że udało się choć jedną fotę zrobić.:)
 
Ależ musiałaś sie dzisiaj bardzo stresować ... zanim to wszystko się skończyło .... ale warto było czekać .... strasznie się cieszę i jeszcze raz życzę Ci oby już do końca nudnej ciąży [emoji6]
Lilly stresowaliśmy się oboje z mężem strasznie tym bardziej że przed nami była młoda para I badanie było dla nich traumą okazało się, że dziecko jest chore I to coś bardzo poważnego :( po badaniu powietrze zeszło ze mnie jak z balona
 
reklama
Kochana cieszę się z Tobą przeogromnie:)
To teraz już schizom powiedz- dość:) niech już Twoje matczyne serducho bije rowniótko uspokojenie. Takie wieści dodają nam wszystkim otuchy.
Jaka piękna główka na zdjęciu, dobrze że udało się choć jedną fotę zrobić.:)

Brumba kochanie dziękuje ślicznie :) za Ciebie również trzymam kciuki kochana obyś jak najszybciej dołączyła do grona mamusiek:)
 
Do góry