reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża po 40

reklama
Kasiunia i Zasmucona dacie rade ważne aby nie myśleć ciągle o tym ja badania mam teraz w środe , jeszcze jutro i...mam nadzieje że wszystko bedzie dobrze
 
Witam sie z ran rana I sobie przyszla @ spozniona o 3 dni I jest ,a od lat regularne testu nie robilam bo myslalam ze dzis sie za to wezme.
 
Witam sie z ran rana I sobie przyszla @ spozniona o 3 dni I jest ,a od lat regularne testu nie robilam bo myslalam ze dzis sie za to wezme.

Maju przykro mi bardzo ... ja wczoraj zwijalam się z bólu .... ból jak na @ i pewnie do weekendu przyjdzie [emoji19].... jestem z Tobą kochana [emoji19][emoji19][emoji19][emoji8]
 
Dziewczyny bete mam 57. Za mało trochę czasu

Maggy chyba jest Ok
1517905736-a560217eac51d8be-aaaaaa.jpeg
 
reklama
Do góry