reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża po 40

Meggy Kochana rozumiem Ciebie doskonale pewnie źe sie obawiasz to normalne!!! sprobuj nie przemeczac sie obserwowac Twoj organizm on na pewno Tobie podpowie jak sie zachowywac...a widzisz jak pokazuje Hcg moze to byc nawet 2 tydzien nik nie wie od kiedy zagnieździl sie bąbelek
 
reklama
Majka i Lilly i na nas przyjdzie czas zobaczycie jak bedziemy testowac jedna po drugiej...wiecie co moze cieszmy sie , ze mamy szanse zostac mamusiami mozemy próbowaci mamy kochające osoby blisko
 
Majka i Lilly i na nas przyjdzie czas zobaczycie jak bedziemy testowac jedna po drugiej...wiecie co moze cieszmy sie , ze mamy szanse zostac mamusiami mozemy próbowaci mamy kochające osoby blisko

Masz racje Mambzika tylko tak to już jest ze jak co miesiąc po każdych próbach przychodzi @ to zal i przykro bardzo się robi [emoji22]
 
Masz racje Mambzika tylko tak to już jest ze jak co miesiąc po każdych próbach przychodzi @ to zal i przykro bardzo się robi
Wiem Lilly juź przez to przechodziłam a, ze było to tak niedawno b.dobrze pamietam doszukiwanie sie ciąźy w kazdym najmniejszym kawalku, a tu okres, rozczarowanie, niechec, ponowne próby , nadzieja teź sie tego boję narazie źyję w podświadomosci, ze nie musi byc tak samo i chcialabym podtrzymac Was na duchu o ile to możliwe ...na pewno teź bedę potrzebowała Waszego wsparcia juz niedługo:)
 
Wiem Lilly juź przez to przechodziłam a, ze było to tak niedawno b.dobrze pamietam doszukiwanie sie ciąźy w kazdym najmniejszym kawalku, a tu okres, rozczarowanie, niechec, ponowne próby , nadzieja teź sie tego boję narazie źyję w podświadomosci, ze nie musi byc tak samo i chcialabym podtrzymac Was na duchu o ile to możliwe ...na pewno teź bedę potrzebowała Waszego wsparcia juz niedługo:)

I napewno go dostaniesz .... fajnie ze tak się potrafimy wzajemnie wspierać , podnosić na duchu ... wszystkie razem damy radę [emoji1307][emoji8][emoji10][emoji6]
 
reklama
Do góry