reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża po 40

reklama
Tak bardziej od grudnia ...ale i tym razem nici i raczej @ będzie
Lilly moźe nie wiem za duźo o antykoncepcji poniewaź nigdy nie stosowałam mam zgrany organizm i stosowałam kalendarzyk, ale jak to jest po przerwaniu antykoncepcji organizm nie potrzebuje czasu aby ogarnąć zmiany? ...dopóki nie ma okresu jest nadzieja;)
 
Lilly moźe nie wiem za duźo o antykoncepcji poniewaź nigdy nie stosowałam mam zgrany organizm i stosowałam kalendarzyk, ale jak to jest po przerwaniu antykoncepcji organizm nie potrzebuje czasu aby ogarnąć zmiany? ...dopóki nie ma okresu jest nadzieja;)

Masz racje potrzebuje dlatego tez po wyciągnięciu czekaliśmy ponad miesiąc bez igraszek do pierwszej @ bo dluuuugo nie przychodziła ... jesteśmy po rozmowie z lekarzem po wyciągnięciu także pozostaje czekać i ćwiczyć hehe ....
 
Byłam dzisiaj u lekarza , zrobił mi USG wszystko jest ok, mój maluszek ma już 4 cm - jak w rozkładzie pocz 11 tyg :), nieważne, ze teraz wygląda jak mały kosmita :D nie ukrywam, że się uspokoiłam, bo zaczęłam już sobie wmawiać tysiąc problemów. 19.02 mam badania prenatalne , teraz muszę tylko wytrzymać te dwa tygodnie.
 
Byłam dzisiaj u lekarza , zrobił mi USG wszystko jest ok, mój maluszek ma już 4 cm - jak w rozkładzie pocz 11 tyg :), nieważne, ze teraz wygląda jak mały kosmita :D nie ukrywam, że się uspokoiłam, bo zaczęłam już sobie wmawiać tysiąc problemów. 19.02 mam badania prenatalne , teraz muszę tylko wytrzymać te dwa tygodnie.
To podobnie jak ja też zaczelam 11tc a planetarne mam na 16. 02 oby nam poszlo wszystko dobrze najgorsze to czekanie. ŻyCzę Ci samych pomyslnych wiadomości:)
 
To podobnie jak ja też zaczelam 11tc a planetarne mam na 16. 02 oby nam poszlo wszystko dobrze najgorsze to czekanie. ŻyCzę Ci samych pomyslnych wiadomości:)

Dzięki Zasmucona. Myślę, że wszystko będzie ok w naszych badaniach , ale jak to zwykle my kobitki, emocje biorą górę . wytrzymamy te dni a potem będzie już z górki :)
 
Miałam dostać bete na maila wieczorem i nic :crazy: teraz już pojechałam do pracy i jestem w delegacji do końca tygodnia...masakra,...
 
reklama
Kasiunia i Zasmucona ... powodzenia na badaniach trzymam kciuki by były książkowe i pamiętajcie nic sobie nie wkręcajcie będzie dobrze [emoji1307][emoji6][emoji10]
 
Do góry