reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża po 40

Oj tak.. W poprzednich ciążach, kilkanaście lat temu jakoś mniej tego strachu było... chyba że nie pamiętam;) a teraz ciągle coś..

Masz racje Brumba kiedyś tak nie było ... teraz to strach zajść w ciąże bo nie jesteś pewna niczego ... kiedyś tyle badań ???? W życiu ... ja miałam robione USG i krew ... żadnych witamin żadnych leków ... strach pomyśleć co będzie jak nasze wnuki będą planować dzieci [emoji848]‍♀️
 
reklama
Masz racje Brumba kiedyś tak nie było ... teraz to strach zajść w ciąże bo nie jesteś pewna niczego ... kiedyś tyle badań ???? W życiu ... ja miałam robione USG i krew ... żadnych witamin żadnych leków ... strach pomyśleć co będzie jak nasze wnuki będą planować dzieci [emoji848]‍♀️
Duża rolę odgrywa tutaj tez i internet. Dziewczyny na forach wspierają się ale też i czasami nakrecaja niepotrzebnie. 6 lat temu będąc w ciąży nie wchodziłam na żadne fora. Ciąża przebiegała spokojnie itp. W tej juz jak narkotyk...oczy otwieram i zaglądam co tam u moich koleżanek na jednym z wątków na, ktorym jestem kilka razy w ciągu dnia. Pomagamy sobie, wspieramy się ale też łatwo wpadamy w pułapkę wzajemnego nakręca nią jak coś tam u kogoś nie tak wyjdzie.

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Eh a mnie pobolewa brzuch jak na okres a do okresu jeszcze tydzień :-(

Ehhhh może jednak nie.... moze to z innego powodu [emoji6].... te @ przychodzą jak się ich nie chce [emoji22]... moja koleżanka wyjęła spirale i przeszła na tabletki przez wzgląd na cerę myślała ze to przez te anty ma problemy z cera ... ale co się okazało po odstawieniu nawet tabletek jej cera się nie polepszyła .... do czego zmierzam ??? A do tego ze miała wrócić do spirali a dzisiaj będzie robić test bo okres jej się spóźnia [emoji6]... Maggy trzymam kciuki bardzo mocno żeby nie przyszła wogole przez najbliższe 9 miesięcy
 
Ehhhh może jednak nie.... moze to z innego powodu [emoji6].... te @ przychodzą jak się ich nie chce [emoji22]... moja koleżanka wyjęła spirale i przeszła na tabletki przez wzgląd na cerę myślała ze to przez te anty ma problemy z cera ... ale co się okazało po odstawieniu nawet tabletek jej cera się nie polepszyła .... do czego zmierzam ??? A do tego ze miała wrócić do spirali a dzisiaj będzie robić test bo okres jej się spóźnia [emoji6]... Maggy trzymam kciuki bardzo mocno żeby nie przyszła wogole przez najbliższe 9 miesięcy
[emoji110][emoji110][emoji110][emoji110][emoji110][emoji110][emoji110][emoji110][emoji110][emoji110][emoji110][emoji110]

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
W nocy obudził mnie ból brzucha.. Nadal czuje ból jak przed okresem a do niego jeszcze tydzień. Wystraszylam się aż.
 
Do góry