reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża po 40

reklama
reklama
Witam jestem tu nowa nie bardzo wiem czy w dobrym okienku pisze .ale muszę się komuś wygadać. Mam 43 lata jestem w drugim związku. Moja córka ma 21 lat i mam dwoch chłopców 2 i 4 latka Nigdy nie brałam tabletek anty. jak to się mówi stosunek przerwany w styczniu poronilam czwarta ciaze nie planowana a teraz kolejny raz nie mam miesiączki boję się bo co ludzie powiedzą że zglupialam .Czy to może być menopauza? jakieś jej objawy ze okres się tak spóźnia. Dodam że nie robiłam jeszcze testu bo uwierzcie strasznie się boję że zobaczę dwie kreski szok pozdrawiam serdecznie wszystkie mamy
 
Do góry