reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża po 40

Kurczę ... stres stresem pogania ... ciagle czekania na wyniki , ciagle zamartwiania się ... brrrr aż ciarki przechodzą .... czytam Was dziewczynki (fakt sporo przeniosło się na drugie forum mam 40 i co z tego czy jakoś tak ) ... i jak Wam pomoc ???.... chyba tylko tyle mogę zrobić TRZEBA BYĆ DOBREJ MYŚLI ... buziaczki i miłego dnia życzę [emoji10]
My się nie przenioslysmy na tamto forum tylko jesteśmy i na tym i na tym drugim, ktore wymienilas od jakiegoś czasu. Ja zaglądam np na cztery fora. Na jednym jestem od poczatku ciazy i zaglądam tam regularnie w każdej wolnej chwili zresztą tak zżyłyśmy się z tymi dziewczynami, że pierwsze co robię po przebudzeniu to sprawdzam co tam u moich kamratek.

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
My się nie przenioslysmy na tamto forum tylko jesteśmy i na tym i na tym drugim, ktore wymienilas od jakiegoś czasu. Ja zaglądam np na cztery fora. Na jednym jestem od poczatku ciazy i zaglądam tam regularnie w każdej wolnej chwili zresztą tak zżyłyśmy się z tymi dziewczynami, że pierwsze co robię po przebudzeniu to sprawdzam co tam u moich kamratek.

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom

Supcio ... cieszę się bardzo ... ja nie mam nic przeciwko .... tez zaglądam na inne fora ... pozdrawiam serdecznie
 
Byłam dziś na wizycie i okazuje się że mam stan zapalny w drogach moczowych.. wiecie może co jeszcze mogę stosować z naturalnych środków oprócz żurawiny w różnych postaciach. Lekarka zapisała mi żurawit i wysłała na powiew moczu. Za trzy dni się okaże czy będzie potrzebny antybiotyk..:unsure:
Usg prenatalne będę mieć 2 lutego. Nie mogę się doczekać z jednej strony a z drugiej mam stracha.
 
Byłam dziś na wizycie i okazuje się że mam stan zapalny w drogach moczowych.. wiecie może co jeszcze mogę stosować z naturalnych środków oprócz żurawiny w różnych postaciach. Lekarka zapisała mi żurawit i wysłała na powiew moczu. Za trzy dni się okaże czy będzie potrzebny antybiotyk..:unsure:
Usg prenatalne będę mieć 2 lutego. Nie mogę się doczekać z jednej strony a z drugiej mam stracha.
Ten strach i martwienie się to jest cholerstwo życiowe .
 
reklama
Do góry