reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża po 40

Cieszę się że arytmia wycisza Ci się- trzymam kciuki żeby była to tendencja reszty ciąży:-) :) i lekarz uspokaja- super.
Ileż mamy tych obaw które nie mają odzwierciedlenie w rzeczywistości- a może to tylko moja przypadłość:) czasem tak sobie coś realnie wyobrażę w tej ciąży że włosy mi się jeżą zanim się na ziemię nie sprowadzę:-D

Ohhh bo my już tak mamy .... moja znajoma powiedziała ze jestem mistrzynią w czarnowidztwie ... ale co zrobić [emoji16]
 
reklama
pierwszy cykl staran wiec raczej nie liczę...choć test mam w torebce :-)

Obawiasz się go użyć ??.... nie bój się ... trzeba troszkę poluzować ... co ma być to będzie ... ja się tak pocieszam żeby nie myśleć za duzo ... takie myśli potrafią dać w kość ... i po co nam to niczego nie zmieni .... głowa do góry ... damy radę bo jak nie my to kto [emoji6][emoji10]
 
pierwszy cykl staran wiec raczej nie liczę...choć test mam w torebce :-)

Mam podobnie jak Ty tylko ze ja mam jeszcze czas do okresu dopiero jestem przy końcówce dni płodnych ... ale my próbowaliśmy do owulacji ... bo wyczytałam ze te dni zwiększają szanse na córeczkę ... jak nic z tego nie wyjdzie to następny czas dni płodnych wraz z owulacja będziemy wykorzystywać do końca hehe
 
Wiem tez ze najważniejsze to żeby dzidziuś był zdrowy i żeby wszystko przebiegało bez problemów ... ale chcemy spróbować w taki sposób ... a później się zobaczy
 
hej..a ja czekam na okres...powinnam mieć dzisiaj. Lekkie plamienie dwa dni temu i ból brzucha a teraz spokój... Pewnie @ przyjdzie ale jakoś miło pomarzyć przez chwilę :-)
A przyjdzie napewno? Może jednak to początek życia a nie miesiączka. Trzymam mocno:) bo przecież pierwszy cykl starań to może być ten szczęśliwy cykl:-D
 
Ostatnia edycja:
hej..a ja czekam na okres...powinnam mieć dzisiaj. Lekkie plamienie dwa dni temu i ból brzucha a teraz spokój... Pewnie @ przyjdzie ale jakoś miło pomarzyć przez chwilę :-)
Ho ho to czekajacych na okres jest wiecej.Ja dzis yez powinnam dostac ,ale u mnie to chyba pewne.Bol taki jak na okres no i takie nerwy mam ,xe chyba wszystkich bym rozniosla
 
Mam podobnie jak Ty tylko ze ja mam jeszcze czas do okresu dopiero jestem przy końcówce dni płodnych ... ale my próbowaliśmy do owulacji ... bo wyczytałam ze te dni zwiększają szanse na córeczkę ... jak nic z tego nie wyjdzie to następny czas dni płodnych wraz z owulacja będziemy wykorzystywać do końca hehe
@Lilly40 my też naczytalismy się z mężem wskazówek na poczęcie dziewczynki do, ktorych to zastosowaliśmy się i co?...czekamy na synka. Moja ginekolog tez twierdzi, że to bujdy[emoji6]...mimo wszystko życzę oby Ci się udało.

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
@Lilly40 my też naczytalismy się z mężem wskazówek na poczęcie dziewczynki do, ktorych to zastosowaliśmy się i co?...czekamy na synka. Moja ginekolog tez twierdzi, że to bujdy[emoji6]...mimo wszystko życzę oby Ci się udało.

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom

Ja to wszystko wiem .... ze to bujdy, brednie itd ... ale chcemy spróbować ... mamy po dwóch dorosłych synów z pierwszych związków ... wiec tak sobie marzymy ze robimy córcię [emoji23][emoji23][emoji23][emoji23].... a co tam jak będzie synuś to tez super ważne ze NASZ WSPÓLNY ...i najważniejsze ŻEBY BYŁO ZDROWE [emoji6][emoji16]
 
Do góry