reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża po 40

Chrzaszczyk1 ... a próbowaliście zaraz po okresie do owulacji ... w owulacje już nic i po tez już nic ???.... czy może inny przepis mieliście ???
 
reklama
Chrzaszczyk1 ... a próbowaliście zaraz po okresie do owulacji ... w owulacje już nic i po tez już nic ???.... czy może inny przepis mieliście ???
Próbowaliśmy 2 i 3 dni przed owulacja. Później już nic żeby dać szansę na dotarcie X, a Y prawdopodobnie krócej żyją. Ważne żeby maluch był zdrowy. Jak dowiedziałam się, że oczekujemy chlopca to było mi przykro ze 2 dni. Później stwierdziłam, że i dobrze, bo przynajmniej nikt mi nie będzie w kosmetyczne grzebał[emoji38]

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Próbowaliśmy 2 i 3 dni przed owulacja. Później już nic żeby dać szansę na dotarcie X, a Y prawdopodobnie krócej żyją. Ważne żeby maluch był zdrowy. Jak dowiedziałam się, że oczekujemy chlopca to było mi przykro ze 2 dni. Później stwierdziłam, że i dobrze, bo przynajmniej nikt mi nie będzie w kosmetyczne grzebał[emoji38]

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom

Hehehe to tez jakieś pocieszenie kosmetyki cenna rzecz [emoji23][emoji23][emoji23]
 
Hehehe to tez jakieś pocieszenie kosmetyki cenna rzecz [emoji23][emoji23][emoji23]
Musiałam wymyślić argument co by się nie dołowac.[emoji4]Gdyby mąż mnie tak nie namawiał i zapewniał, że napewno uda nam się zmajstrowac dziewczynke do tego stopnia, że sama w to uwierzylam to chyba nie ryzykowalabym. Dzieci odchowane. Zawsze marzylismy o czasie takim tylko dla siebie. Móc wyjechać razem we dwoje choć na weekend itp. ...ale uległam namową chłopa i w zasadzie nie żałuje.

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Musiałam wymyślić argument co by się nie dołowac.[emoji4]Gdyby mąż mnie tak nie namawiał i zapewniał, że napewno uda nam się zmajstrowac dziewczynke do tego stopnia, że sama w to uwierzylam to chyba nie ryzykowalabym. Dzieci odchowane. Zawsze marzylismy o czasie takim tylko dla siebie. Móc wyjechać razem we dwoje choć na weekend itp. ...ale uległam namową chłopa i w zasadzie nie żałuje.

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom

I to najważniejsze jest nie żałować ... właśnie to jest jak ruletka na chybił trafił Heheh ... ale co tam żyje się raz to czemu nie spróbować ... teraz są takie czasy ze z dzieckiem można jechać wszędzie ... wiadomo ze to znów życie odwrócone do góry nogami ale co tam odpoczywać będziemy po.....
 
czekamy
@Lilly40 my też naczytalismy się z mężem wskazówek na poczęcie dziewczynki do, ktorych to zastosowaliśmy się i co?...czekamy na synka. Moja ginekolog tez twierdzi, że to bujdy[emoji6]...mimo wszystko życzę oby Ci się udało.

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
hej dziewczyny :) my naczytaliśmy się na temat jak zmajstrowac chłopca a czekamy na dziewczynkę :) co prawda długo nie mogłam zajść w ciążę więc później już było mi wszystko jedno czy będzie chłopiec czy dziewczynka i nie stosowalismy az tak bardzo tych metod :) jednak w cyklu w którym zaszłam w ciąże wydawało mi się ze raczej powinien być chłopak bo robiony na ostatni moment, a będzie dziewczynka:) to ja namowilam męża na dziecko, a ze bardzo chciał syna wmówiłam mu że uda się syn:) mąż śmieje się, że go podeszłam podstępem i wykiwalam :)
 
reklama
Dokładnie TE="Lilly40, post: 16106784, member: 178545"]Ja to wszystko wiem .... ze to bujdy, brednie itd ... ale chcemy spróbować ... mamy po dwóch dorosłych synów z pierwszych związków ... wiec tak sobie marzymy ze robimy córcię [emoji23][emoji23][emoji23][emoji23].... a co tam jak będzie synuś to tez super ważne ze NASZ WSPÓLNY ...i najważniejsze ŻEBY BYŁO ZDROWE [emoji6][emoji16][/QUOTE]

Dokładnie, najważniejsze żeby się udało i zeby dziecko było zdrowe i tego Wam życzę :)
 
Do góry