reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża po 40

Powiem wam jedna rzecz ,moze to i bujdy z ta technika na dziewczynke lub chlopca ,osobiscie ja zastosowalam 16lat temu i jesli chodzi o mnie to udalo mi sie i mam corke , rowniez kuzynka bardzo chciala miec core i rowniez jej sie udalo . tak mysle sobie ,probujcie nigdy nie wiadomo moze i wam sie uda[emoji8]

Napisane na SM-G935F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Dokładnie TE="Lilly40, post: 16106784, member: 178545"]Ja to wszystko wiem .... ze to bujdy, brednie itd ... ale chcemy spróbować ... mamy po dwóch dorosłych synów z pierwszych związków ... wiec tak sobie marzymy ze robimy córcię [emoji23][emoji23][emoji23][emoji23].... a co tam jak będzie synuś to tez super ważne ze NASZ WSPÓLNY ...i najważniejsze ŻEBY BYŁO ZDROWE [emoji6][emoji16]

Dokładnie, najważniejsze żeby się udało i zeby dziecko było zdrowe i tego Wam życzę :)[/QUOTE]

[emoji6][emoji4][emoji10]
 
Powiem wam jedna rzecz ,moze to i bujdy z ta technika na dziewczynke lub chlopca ,osobiscie ja zastosowalam 16lat temu i jesli chodzi o mnie to udalo mi sie i mam corke , rowniez kuzynka bardzo chciala miec core i rowniez jej sie udalo . tak mysle sobie ,probujcie nigdy nie wiadomo moze i wam sie uda[emoji8]

Napisane na SM-G935F w aplikacji Forum BabyBoom
Nadzieja powróciła [emoji6].... ja to nawet nabiał jadłam [emoji23][emoji23][emoji23]niby tez działa .... a co tam trzeba w coś wierzyć i próbować .... a nadzieja umiera ostatnia [emoji16][emoji16][emoji16]... już wkrótce się okaże czy jest fasolka czy czeka nas jeszcze próba ognia Hehehe
 
Ahhhh z tymi @..... zawsze są jak ich nie chcemy [emoji35][emoji19].... nie ma co głowa do góry i do roboty jak już sobie pójdzie [emoji1303]
 
czesc kobietki ,ja juz po pierwszej wizycie i tak jak to bywa niestety nic nie wiadomo oprocz rozpisanego harmonogramu nastepnych wizyt i badan . jedyne na co czekam to na test trisomi ktory mam dopiero za tydzien no ale chociaz wyniki sa od razu co mnie cieszy. [emoji16]

Napisane na SM-G935F w aplikacji Forum BabyBoom
 
czesc kobietki ,ja juz po pierwszej wizycie i tak jak to bywa niestety nic nie wiadomo oprocz rozpisanego harmonogramu nastepnych wizyt i badan . jedyne na co czekam to na test trisomi ktory mam dopiero za tydzien no ale chociaz wyniki sa od razu co mnie cieszy. [emoji16]

Napisane na SM-G935F w aplikacji Forum BabyBoom

Mówią ze brak wiadomości to dobra wiadomość .... a wyniki są Ok ???
 
heheh takie wiadomosci to ja i bez nich mialam , ale czekam na te testy i mam nadzieje sie dowiedziec o plec. szczepionce powiedzialam nie ,a czy wy sie szczepicie?

Napisane na SM-G935F w aplikacji Forum BabyBoom
 
heheh takie wiadomosci to ja i bez nich mialam , ale czekam na te testy i mam nadzieje sie dowiedziec o plec. szczepionce powiedzialam nie ,a czy wy sie szczepicie?

Napisane na SM-G935F w aplikacji Forum BabyBoom

Oczy wychodzą mi z orbit jak to czytam [emoji15][emoji15][emoji15].... te wszystkie badania ... szczepienia... piszecie kochane skrótami ... a ja aż wstyd się przyznać nie mam zielonego pojęcia o tych wszystkich badaniach .... sprawdzam u wujka Google o czym piszecie .... ale szczepionka ??? Matko jedyna a na co ona [emoji848][emoji848][emoji848][emoji848][emoji848]
 
reklama
Do góry