reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża po 40

sorki że nie poodpisuję, ale chciałam tylko zameldować że czekam w szpitalu na ktg
na wczorajszym badaniu wyszło, że młody waży już prawie 4kg [emoji33]
gin kazał rodzić natychmiast [emoji6]
zobaczymy co wymyślą po ktg, trzymajcie kciuki [emoji4]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
reklama
sorki że nie poodpisuję, ale chciałam tylko zameldować że czekam w szpitalu na ktg
na wczorajszym badaniu wyszło, że młody waży już prawie 4kg [emoji33]
gin kazał rodzić natychmiast [emoji6]
zobaczymy co wymyślą po ktg, trzymajcie kciuki [emoji4]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
[emoji122][emoji110][emoji110][emoji110][emoji110][emoji110]kawał dzidziusia. Jaka plec?

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
 
dzięki dziewczyny [emoji4]
zakwalifikowali mnie do cc, dzisiaj podali sterydy na płuca, jutro mam się zgłosić na drugą dawkę, w czwartek cc [emoji106]

Chrząszczyk ano kawał chłopa [emoji6] wczoraj mieliśmy 37+6 a na usg wyszło, że młody waży ponad 3900... lekarz zaczął mnie straszyć 5kg dzieckiem w tp [emoji6]



Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
dzięki dziewczyny [emoji4]
zakwalifikowali mnie do cc, dzisiaj podali sterydy na płuca, jutro mam się zgłosić na drugą dawkę, w czwartek cc [emoji106]

Chrząszczyk ano kawał chłopa [emoji6] wczoraj mieliśmy 37+6 a na usg wyszło, że młody waży ponad 3900... lekarz zaczął mnie straszyć 5kg dzieckiem w tp [emoji6]



Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom

Zazdroszcze ustalinej cesarki i to juz tak niedlugo :) dziwie sie troche, ze w takim tygodniu podaja jeszcze sterydy.
Powodzenia :)))
 
Zazdroszcze ustalinej cesarki i to juz tak niedlugo :) dziwie sie troche, ze w takim tygodniu podaja jeszcze sterydy.
Powodzenia :)))

dzięki [emoji4]
ja też się zdziwiłam jak zaordynowali zastrzyk, dziś mam skończone 38 tygodni więc teoretycznie ciąża donoszona...
no nic, jestem już spokojniejsza chociaż stresik jakiś jest... [emoji6]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
dzięki dziewczyny [emoji4]
zakwalifikowali mnie do cc, dzisiaj podali sterydy na płuca, jutro mam się zgłosić na drugą dawkę, w czwartek cc [emoji106]

Chrząszczyk ano kawał chłopa [emoji6] wczoraj mieliśmy 37+6 a na usg wyszło, że młody waży ponad 3900... lekarz zaczął mnie straszyć 5kg dzieckiem w tp [emoji6]



Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
Gratuluje dorodnego synka i trzymam kciuki za szczęśliwe rozwiazanie[emoji4]

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
dzięki dziewczyny za kciuki [emoji4] jestem przed ktg, po badaniu zobaczymy co dalej i o której cc, ale obstawiam że wcześniej niż 14-15sta mnie nie ciachną
spróbuję się odezwać na spokojnie [emoji4]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Do góry