reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża po 40

Anika, czyli możemy otwierać szampana na konto Twoich dobrych wyników :D :D :D o jak mi się dobre wino marzy... albo schłodzona czysta wódeczka :eek:
 
reklama
Ja dzisiaj dostałam @ ...wiec kolejny cykl staran...i juz sama nie wiem co robic...tutaj do gina ciezko sie dostac zeby zbadac sie ...jestem bezsilna...chyba powoli zaczne sie poddawac....:(
 
Anika, czyli możemy otwierać szampana na konto Twoich dobrych wyników :D :D :D o jak mi się dobre wino marzy... albo schłodzona czysta wódeczka :eek:

Oj winka też bym się napiła:) Jutro jedziemy na urodziny mojej mamy, kończy 70 lat :) Będzie szampan i winko ale mi tylko bezalkoholowy trunek pozostaje o_O
 
Ja dzisiaj dostałam @ ...wiec kolejny cykl staran...i juz sama nie wiem co robic...tutaj do gina ciezko sie dostac zeby zbadac sie ...jestem bezsilna...chyba powoli zaczne sie poddawac....:(
annauelle
nie martw sie ,nie wiem czy lubisz czytac ksiazki , mi ostatnio wpadla taka fajna ksiazka tzn fajna dla mnie bo podnosi na duszy wiec moze i tobie by pomogla ,tytul to Wspomnienia Nieba aut.dr Wayne , szukalam ksiazki dzieciece dusze ale niestety znalazlam tylka ta. bedzie dobrze zobaczysz trzymaj sie[emoji7] [emoji8]

Sent from my SM-G935F using Forum BabyBoom mobile app
 
Dla starajacych sie polecam wyjazd i zmiane klimatu, najlepiej w pierwszej fazie :) wtedy zazwyczaj owulacja zaczyna sie opozniac, organizm fiksuje, a potem np wyrzuca 2 jajeczka i sa blizniaki :) jasne, to nie regula, ale mozna sprobowac, nam sie tak udalo (wyjazd w gory np.)
 
Dla starajacych sie polecam wyjazd i zmiane klimatu, najlepiej w pierwszej fazie :) wtedy zazwyczaj owulacja zaczyna sie opozniac, organizm fiksuje, a potem np wyrzuca 2 jajeczka i sa blizniaki :) jasne, to nie regula, ale mozna sprobowac, nam sie tak udalo (wyjazd w gory np.)
No ja próbowałam różnych wyjazdów i wiele innych rzeczy i nic,u mnie od razu tak jak juz tu wczesniej pisalam od razu się udało po drożności jajowodów i tez bliźniaki a raczej dwojaki:-)))
 
nie brałam pod uwagę takiej opcji, że bliźniaki rodzi się sn :eek: moim zdaniem powinnaś nalegać na cc i z tego co wiem nie mogą cię zmusić do sn w takim przypadku... z jakiego miasta jesteś?


myślałam, że termin nie do przesunięcia właśnie z racji na to że nfz, bo tam ciężko coś sensownie ustalić ;)
jeśli jednak masz możliwość zrobić to w fachowy sposób i w dodatku z zapewnieniem, że wszystko pójdzie po twojej myśli to trzymam moooocno kciuki! :)

Agu76 super, że znasz już datę! ja dowiem się po badaniu, za parę dni (04.09)... jeśli się uda umówić na cc to niewykluczone, że powitamy nasze bąbelki tego samego dnia ;) z tego co mówiła moja położna termin możemy ustalić w ciągu jednego lub dwóch dni więc jest szansa :)

basiek76 witaj! trzymam kciuki za starania w takim razie! :)

Anna1107 też bliźniaki?? macie powera dziewczyny! :D gratuluję i trzymam kciuki za spokojną końcówkę :) teraz to już ostatnia prosta, wszystko będzie ok :)

a ja wczoraj byłam ostatni dzień w pracy, dzisiaj tylko obiadek, prasowanie, ogarnianie chatki i.... odpoczywam :)
jestem już przygotowana w 100%, mogę rodzić ;)
Witam dawno mnie tu nie było zajrzałam co tam u Was
No właśnie Pitu-pitu ty chyba już niedługo będziesz już tulić swoje maleństwo
Annuele głowa do góry musi się udać i napewno się uda może jakieś wspomagacze byś spróbowała jak CLO i jak dziewczyny Ci piszą jakiś ogólnie luzik i powinno zaskoczyć w każdym razie trzymam kciuki
 
Kochane jestescie ze mnie wspieracie naprawde....bardzo ale to bardzo Wam dziekuje...co do zmiany klimatu i owszem mielismy...bylismy na wakacjach...zero internetu,zero telefonów...
Ksiązki uwielbiam czytac i czytam cały czas....
Co do droznosci jajowodów a i pewnie bym sie poddała takowemu zabiegowi ale moj gin w Pl niestety tak stwierdzilam nie ma kozysci ze mnie wiec niewiele mi pomógł a to dlatego bo wie ze nie bede rodzic w Pl wiec niewiele mi pomóg....
Jutro ide do lekarza tu w Uk i chocby nie wiem co mialo byc tak nagadam ze moze oni tutaj mi pomogą...nie mam teraz wyjscia...załuje ze w Pl sama na wlasna reke nie zbadalam sobie hormonów...
Wiadomo nic na siłe i naprawde dałam sobie czas ale jak widac nic z tego nie wyszło... :(

Pozdrawiam Was i mam nadzieje :)
 
reklama
Kochane jestescie ze mnie wspieracie naprawde....bardzo ale to bardzo Wam dziekuje...co do zmiany klimatu i owszem mielismy...bylismy na wakacjach...zero internetu,zero telefonów...
Ksiązki uwielbiam czytac i czytam cały czas....
Co do droznosci jajowodów a i pewnie bym sie poddała takowemu zabiegowi ale moj gin w Pl niestety tak stwierdzilam nie ma kozysci ze mnie wiec niewiele mi pomógł a to dlatego bo wie ze nie bede rodzic w Pl wiec niewiele mi pomóg....
Jutro ide do lekarza tu w Uk i chocby nie wiem co mialo byc tak nagadam ze moze oni tutaj mi pomogą...nie mam teraz wyjscia...załuje ze w Pl sama na wlasna reke nie zbadalam sobie hormonów...
Wiadomo nic na siłe i naprawde dałam sobie czas ale jak widac nic z tego nie wyszło... :(

Pozdrawiam Was i mam nadzieje :)
Naprawdę radzie zrobić drożność jajowodów koniecznie i to jak najszybciej,ja gdybym nie zrobiła to byśmy z racji wieku opuścili sobie starania i żałuje ze wcześniej nie zrobiłam tego badania bo lekarz wypisał mi skierowanie ale wystraszylam się ponieważ naczytalam się o tym badaniu w internecie i zrezygnowalam ,nie potrzebnie,namówił mnie do niego lekarz który teraz mnie prowadzi i wiem ze gdyby nie to badanie to nie udałoby się .Także radze zrobić to badanie jeśli nic innego nie pomaga.Powodzenia:-)
 
Do góry