reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Ciąża po 40

Flo dzieki zaraz zerknę ,a na knajpki zwyczajnie mnie nie stać no i nie lubię :-(wiem ,że filozofów łatwo sie nie czyta:tak:kilku czytałam i trzeba czytać raczej powolutku to nie powieść kryminalna ;-)PS zerknełam podobnie kabaliści żydowscy myślą


CTRL + Q to Enable/Disable FBPhotoZoom
 
Ostatnia edycja:
reklama
Majuska Klaudusia jest dalej grzecznym Aniołkiem byla u nas ponad tydzien ciocia Rafala z wnukami i mówiła ze klaudia to wspaniałe i grzeczne dziecko jakby go nie bylo , nie potrzebuje zainteresowania swoja osoba , bawi sie sama i umie sie sama zajac , naprawde jest grzeczniutka , chodzi mi o to ze jak wyjde z nia na podworko to ja wszystko ciekawi wszedzie chodzi w kazda dziure wejdzie , zbiera kapsle które wtyka potem do pycholka , kamyki tez sa ciekawe i warte sprawdzenia jak smakuja nie wspomne o petach w domu wiadomo tak nie ma a ja laze za nia jak ta kwoka a ona ma tyle energi łazi i lazi i tak cały czas do wieczora ja tez nie za silna jeszcze jestem wieczorem nogi mi posłuszenstwa odmawiaja i cale cialo , musze wziasc szybko kapiel i sie zrelaksowac odpoczac nogi wywalic do góry , ale w koncu jest ciepło i piekna pogoda to korzystam z niej ile tylko wlezie
 
Marzenko a coż masz niedowagę;-):-)ciesz się ,że za to za co inne płacą Ty masz za darmo fitnes i aerobik jak nic:-Dno ,a potem spa we własnej wannie.U mnie tez się zaczyna tyle,że mała dwie drzemki w dzień urządza więc chwila na co innego jeszcze zostaje.O dziś uparła się iść do kościoła bo usłyszała ,że ludzie śpiewają i płacz i wyrywanie się gdyby nie to ,że byłam już spóźniona po mleko poszłabym z nią na msze.Albo potem podlewałam kwiaty w ogródku to ona też do oczka wodnego leść musiała więc dziec pod pachę na drugi koniec ogrodu bieg po wodę małą za łapke i podlewanie ale też ona wie czego chce i protest chyba ,ze jej coś atrakcyjniejszego wymyślę
 
Jestem, właśnie pożegnałam moje przyjaciółki (w tym jedną w ciąży z terminem na pojutrze:-D), a Paweł uśpił Kacpra (bo przecież on nie pójdzie spać jak jest impreza, będzie siedział, gadal, pełzał, raczkował, rozdawał uśmiechy i był jak zawsze słodki, wiem, że powinnam być bardziej konsekwentna i może uśpić go na silę, ale raz na jakiś czas nawet dziecko ma prawo do imprezy :-D)
Majuska - gratulacje zawodowe! To, że jesteś super w tym fachu to ja wiem i moje psy też :-D i chętnie dadzą się obciąć następnym razem jak się spotkacie. Moja mama chodząca z Szibą maltanką na regularne postrzyżyny włosów wokół oczu/łapek/dupki mówi, że jej groomerka takie samie historie opowiada :no: najczęściej laska na obcasach, modnie ubrana, z jorczkiem z różową kokardą, a w uszach obce formy życia...:szok: i też zawsze zdziwieni i oburzeni jak im się uwagę zwróci... :no:
Flo - tradycyjnie ja się bardziej wystraszyłam, ale wzięłam go od razu na ręce i zanim zdecydował się rozpłakać... :tak: wciąż się nie mogę przyzwyczaić jak bardzo mobilny zrobił się z dnia na dzień :-D koniec z zasypianiem w naszym łóżku, dziś śpi w swoim łóżeczku, a przynajmniej do momentu dopóki my się nie położymy:tak:
Nie mam pojęcia o jakich książkach piszecie, ja to głównie Cobeny, Kingi, Pattersony, chociaż Greya też łyknęłam.
Ostatnio mam czas tylko na czytanie gazetek, która mama mi zostawia na półce obok kibelka :-D Nadrobię na urlopie :-)
katrina - to jeszcze raz - oficjalne STO LAT! i gratulacje z okazji rocznicy ślubu - oby takich cudownych rocznic był jak najwięcej!
kłaczek - przyszla chrzestna Kacpra dopatrzyła się w Twojej roślince podobieństwa do jakiejś odmiany klematisu :tak: a jest zapaloną ogrodniczka :-) tak czy siak stwierdziła, że to coś ładnego i chętnie zobaczy kwiaty jak już się pojawią :tak:
 
No nie wiem czy dystyngowana Nelka czeka na spotkanie z moja maszynką:-D Szirka to "łyknie" wszystko co jej zafundują pewnie :-D
Dzis schną resztki betonu..Flo niebawem będa foty :-)
Andzike ja w Twoim wieku tez czytałam KInga, Mastertona i takie tam:-D..potem poszłam w takie lektury "poszukujące" na co i po co ja istnieję :-) co nie znaczy, że od czasu do czasu Greya sobie zapodać nie lubię...te "80 dni zółtych" jest dla mnie troche zbyt hardkorowe chyba, takie nawet obleśnawe bym powiedziała:-D
 
A ja to od dzieciństwa nawet miałam na przemiennie okres "poszukiwawczy" z okresem odmóżdżania się.Dlatego różna literature przerabiałam Niestety im więcej wiem tym wiem mniej i jak mawia Ferdek Kiepski " w doopie byłes i G widziałeś" dlatego lubię cos lżejszego "łyknąć" lu komedyjke obejżeć
 
No tak marzenko wybacz nie wziełam pod uwagę ,że u Ciebie była ta chemia ale mam nadzieje ,że z dnia na dzień będzie lepiej:tak:.Tez ide spać .Dobranoc:-D
 
reklama
Ja MAŁPA jeszcze raz Wam bardzo dziękuję za życzenie urodzinowe i rocznicowe.

Misiu - optymistko, z poprzednim wytrzymałam 14 lat, mam nadzieję, że z tym to dłużej, ale czy do złotych godów dotrwamy, ten rok był ciężki, mam nadzieję, że teraz juz z górki...

Marzenko - a widzisz, myślałam, ze jesteś starsza ode mnie, a tu miła niespodziewajka. Pozdrawiam rówieśniczkę.

Ide kroić jarzynki do sałatki. Dobrej nocki.

Aaaaaa pożyczyłam dzis kojec od koleżanki - uratował nam życie, my zadowoleni, Kuba zadowolony - dzięki kojcowi znów jesteśmy wolnymi ludźmi. (Na fotkach w kojcu jest Alinka, ale to ten sam kojec).
 
Do góry