reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża po 40

Zoyka - niektóre się spełniają.... chociaż nie mogę narzekać. Dostałam od męża 200 stówki na prezent, bo dziś nic ciekawego nie znalazłam dla siebie (jakoś mnie ta Roszpunka nie kreci).
Chciałabym sobie jakąś sukienkę kupić... może jutro rozglądnę się chociaż tutaj u nas.

Ollena - tyle samo lądowań co startów!!!!! I daj znać jak juz będziesz po drugiej stronie oceanu.

Dziekuję w imieniu mojej małej Alinki za życzenia (dopiero co z nia byłam w ciąży, kiedy to zleciało????).

Ładny numer strony (1972) - dobry rocznik!!!!!
 
Ostatnia edycja:
reklama
Hej !
Wpadam na szybko kawę podam, bo nikt nie zaprasza...:-D

Ja rypię...no wiecie..musimy mieć co jeść do końca miesiąca:rofl2: wieczorem oglądam Walke o tron, wciągneło mnie strasznie

Andzike..nie wierzę..u nas na barku na starym mieszkaniu powstał koszyczek z przydasiami, teraz mieszka w załomie pod barkiem:-D

A mi się podobają te wszystkie kiecki Julki, mówcie se co chcecie...a takie spodenki pupmki to kiedys kupiłam Paćce na szmatach z Nexta.

Ollena, miłego lotu, ale nie chce nic mówić, ma chyba jakiś deszcz przyjśc i ochłodzenie, póki co latam w krótkim rękawku:-)..bomba:-D

Stary sie strasznie do mnie przymila..wiadomo..poziom pewnej substancji mu się podnosi w postepie geometrycznym...nie może pojąć dlaczego ja taka jestem:confused2:
 
Katrina wczoraj przeoczyłam dla Alinki***:-).Andzike Kacpernik jak gąsienica-synuś :-Dno słodkie wałeczki:tak:Zoyka sukienki ładne ale zależy jak Julcia w nich wygląda bo czasem coś wydaje sie ot takie ,a na kims dopiero wyglądu nabiera.Już nie raz to stwierdziłam ale jak jesteś zdecydowana to pumpki bierz my mamy używki z H&M i świetnie w nich wygląda :tak:Majuska ,a mówiłam ,że "Gra o tron" jest super wciąga jak nie wiem:tak::-D.U nas pogoda dziś pochmurna i od razu mniej fajnie jest:-(
 
Katrina swietny prezent!

Majuska
Wasze ochlodzenie to bedzie 15-17 stopni czyli tyle ile jeszcze w IE nie bylo! dla mnie upal! Majuska jak Twojemu sie podnosi poziom pewnej substancji to co moj ma powiedziec? U nas posucha juz 2 miesiece, raz byla proba ale nic nie wyszlo a teraz PL i nie bedzie niczego tymbardziej...

Andzike lece z Marsem, sama i to jeszcze wieczorem..nie wchodzi w gre :)
 
Ostatnia edycja:
Andzike, super lapki! Faktycznie bogato przykrecane. Zoyka, te sobie wyobrazam na Juli: Product Detail | H&M PL Rzecz gustu oczywiscie, ale mnie sie ew. podoba. Ta druga do bani kompletnie. Ja tez przeoczylam urodzinki Alinki... Spoznione 100 lat, bedzie wazne o 1 dzien dluzej. :) Wczoraj oblecielismy Prajmaniego, wyrwalam dzieciu 3 koszulki za 5 funi, dwa charity shopy zaowocowaly szortami, 2 fajnymi koszulkami, 3 pizamkami, czyli juz jest lepiej. Pizamki z krotkimi spodniami i rekawkami - na razie sypia w "meskich" flanelowych, ale jak sie cieplej zrobi... Oblookalismy szopke na narzedzie do ogrodu, za dobre pieniazki, pojechalismy obejrzec, zeby nie kupowac w ciemno - trzeba bedzie pomalowac od nowa, poza tym git. Facet mial 2 krzeselka i w kazdym po chlopaku - roczne bliznieta. Sloodkie. Wyrazil zdziwienie ze my tak nosimy to dziecko, ze ono samo nie chodzi... Mowie, ze maly. Jak "maly"? No, to sie spytalam jak sadzi, ile to dziecko ma... A on mi ze 2-2,5 roku? Uswiadomilam. Wzial na rece... "Bless you." :D Pogoda sie spaskudzila na cacy - wczoraj bylo wietrznie i zmieniala sie co chwile od slonca po deszcz, dzis po prostu pada. W ramach poprawy humoru zaparzylam sobie kawe w tygielku (dobra, nie mam tygielka, rondelek mam) i dosypalam kardamonu. Mniam... Cos sie pokrecilo... Pole odpowiedzi mam inne niz zawsze, nie mam na gorze tych wszystkich rozmiarow, kolorow, wytluszczen... Dupowato.
 
hej,

U mnie dzisiaj dzień porządkow wiosennych. Wynoszę do piwnicy wózek zimowy i inne zbędne rzeczy. M wziął wolne bo musi przemysleć kilka spraw i juz jest z Julką w trasie.
Zaraz się zabieram za okna.
Wczoraj dowiedziałam się ze moja koleżanka jest w 5 miesiącu ciąży i ucieszyłam się bo marzyła o córci i będzie Hania w sierpniu. Zdecydowałam ze oddaję jej zabawki, ciuszki, matę, podgrzewacz itd bo dość mam bujania się z tym na Allegro.

klaczku tak ,tylko ze ja cenie wygodę a sukieneczki i to długie do wygodnych moim zdaniem nie należa (pampers itd). Wole fajne luźne spodenki i bodziaka albo koszulki , leginsy i bluzeczki. Sukieneczek Jula ma full bo dostałam od kolezanki.
 
Kaaaawa!!! :zawstydzona/y:
Trochę nam się przyspało, co prawda od 6.30 już się zastanawialiśmy czy jechac na działkę, bo pogoda słaba, po czym jak stwierdziliśmy, że nie jedziemy to poszliśmy z Kacprem dalej kimać i obudziliśmy się 20 min temu... :-D
A teraz słońce wychodzi, qrde... :eek:
katrina - ja też przegapiłam - sto lat dla Alinki!
Ollena - trzymam kciuki za spokojny lot! Odezwij się jak już będziesz mogła :-)
Majuska - pracuj, pracuj, beton za darmo się nie wyleje :-D

No i nie wiem co zrobić z tak pięknie rozpoczętym dniem...
 
Zoyka, bo ta sukienka to taka raczej "wyjsciowa" niz wygodna. Szykowna. Oczywiscie ze na codzienny uzytek, to wygodnie ma byc, ja tez preferuje malo reprezentacyjne, ale za to wygodne spodnie dresowe po domu, choc poza domem wylacznie jeansy lub sztruksy. W dresach malemu wygodniej a i mnie latwiej przewinac, niz tarmosic sie ze sztywnymi, rozpinanymi spodniami.
 
Andzike jeszcze moge pisac..nie lubie lotow popoludniowych/wieczornych bo caly dzien czlowiek taki zawieszony jest ;-)

Klaczku ja nie wierze, ze ten Wasz karol taki big ;-)

Apropo wagi wczoraj byl u nas brat mm ze swoja nowa dziewczyna (swoja droga leci dzis z nami) i zaczal komentowac, ze Mia ma porzadna noge, pyta ile wazy, mowie ze jakies 9.200 a on oczy, ze Patryk 16 a ona 9?! to jak ona bedzie pozniej wygladala?! zagotowalam sie, mowie ze Patryk 1,5 roku wazyl 10kg ok 1 roku wzwyz i Mia tez raczej miesiecznie nie przybiera 0,5 kg, zreszta budowe bedzie miala po Marsie, tak jak Patryk i nie ma po kim byc gruba (nie wiem po sie tlumaczylam) a on swoje, ze ia moze miec budowe po kims innym, wcale nie po nas i ona pulchna jest. Szkoda gadac..
Apropo wagi wczoraj byl u nas brat mm ze swoja nowa dziewczyna :confused2: (swoja droga leci dzis z nami) i zaczal komentowac, ze Mia ma porzadna noge, pyta ile wazy, mowie ze jakies 9.200 a on oczy, ze Patryk 16 a ona 9?! to jak ona bedzie pozniej wygladala?! zagotowalam sie, mowie ze Patryk 1,5 roku wazyl 10kg ok 1 roku wzwyz i Mia tez raczej miesiecznie nie przybiera 0,5 kg, zreszta budowe bedzie miala po Marsie, tak jak Patryk i nie ma po kim byc gruba (nie wiem po sie tlumaczylam) a on swoje, ze ia moze miec budowe po kims innym, wcale nie po nas i ona pulchna jest. Szkoda gadac..
 
reklama
Ollena, a jaki rozmiar ubranek nosi Mia? Chodzi mi o stosunek wagi do wzrostu. Ja bym goscia strzelila w koncu chyba - co sie wcina? Twoje dziecko. Na nas dugo sie darli ze Karol za duzo wazy, ze za ciezki, ale jak w koncu kogos oswiecilo i zamierzyli mi chlopaka, to skonczylo sie darcie ryja o wage i namawianie do odchudzania dziecka.
 
Do góry