reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża po 40

Klaczku Mia nie wiem jak w cm ale Mia nosi jeszcze ubrania z H&M 6-9 niektore. Ubieram tez te na 80cm ale sa jeszcze duzawe.
Ja mysle, ze ona normalna jest, tymbardziej ze w okolicach 9kg wazy juz ze 2 miesiace.
 
reklama
Hallo Kobitki!
Zimno się zrobiło:eek:
Młoda dziś pospała od 21 do 7:30, z jedną pobudką na smoczka. Dobre dziecko.
Katrina Dużo Buziaczków dla Solenizantki!!!! a i strona miała boski numer faktycznie:-)
Andzike boski Serdeluś:-) Do zacałowania normalnie!!!
Ja nadal siedzę nad prasowaniem. Zakupy w hurtowych ilościach są jednak nie wskazane.
Zoyka sukienek też sterta leży, i niestety, ale przynajmniej na dworku młoda będzie prezentować się w kieckach, po trzech chłopakach muszą być kiecki!
Flo na młodej można testować BLW, bo zauważyłam, że umie operować większymi kawałkami, mimo braku uzębienia. Kaci przez długie karmienie cycem, przy większych kawałkach się krztusił. Muszę tylko kupić jakąś folię pod krzesełko, bo karmię w dużym pokoju, i dywanowi grozi szybkie zejście z tego świata.
Ollena miłej bezproblemowej podróży. Musimy się gdzieś wybrać samolotem, może nauczę się pakować.
Verita:-) My w pierwszym cyklu starankowym. M bardzo rozczarowany.
Moja Śmiszka Kochana.
Zobacz załącznik 553117Zobacz załącznik 553118 IMG_1903.jpg
Zobacz załącznik 553120Zobacz załącznik 553121Zobacz załącznik 553122Zobacz załącznik 553123 i BLW:-)

Ollena Ada waży 7 z kawałkiem, a na wrześniówkach to mała waga:-) Dzieci ważą 8,9,10 kg. Tak, że mija ma normalną wagę na pewno!
 

Załączniki

  • IMG_1903.jpg
    IMG_1903.jpg
    19,7 KB · Wyświetleń: 48
Ostatnia edycja:
Axa dzieki! ale Ada sliczna!! taka radosna :-))
A ja sie pakowac nie umiem mimo latania samolotem 4 razy w roku srednio.. Zreszta nie umiem ukladac w szafkach, zawsze mam bajzel to co dopiero w walizce..
 
Ollena wyżej dodałam coś o wadze:-) Jak jadę samochodem, to kombi się nie domyka normalnie. Masakra! W samolocie jednak trzeba się ograniczyć. Co do szaf:cool: tylko dzieci, i M maja poukładane, ja mam ewidentnie masakryczny bajzel.
 
Ollena, jesli wrzucic na siatki centylowe wiek, wage i (powiedzmy 73cm) wzrost, to wychodzi ze waga idealnie srednia, wzrost nawet powyzej sredniej. Znajomego mozesz spuscic w sraczu na drugi raz, niech sie czepia plotu bo o dzieciach nie ma pojecia. Masz idealne dziecko. I jak na 11 miesiecy, to wcale nie jest "wagowe" - jest idealna.
 
Klaczku, Axa ja wiem, ze ona idealnie wazy, ale T. (brat Marsa) ze nogi ma pulchne i na bank nie bedzie jak Patryk, dal mi ewidentnie do zrozumienia ze gruba... pff w ogole dziala mi na nerwy maxymalnie, nie wiem czy mu kiedys nie dogadam ;-)

Axa ja nawet u dzieci mam bajzel, choc tam czesciej ukladam. To na nic jednak bo zaraz znowu robie bajzel szukajac czegos. Najlepiej zebym miala WSZYSTKO na wieszakach haha ;)
 
A jakie nogi ma miec niespelna roczne, niechodzace jeszcze dziecko? Noz... Karol do tej pory ma lekkie faldki na udach, a jak byl mniejszy to mi tam palec wchodzil. :D Przeciez kazdy wie, ze dziecko jak zacznie chodzic, to je jeszcze wyciagnie i te faldki znikna. Duren. Karol mi na pole ucieka. Cholera, otwiera sobie drzwi!
 
axarai - śliczna Ada! U nas średnio się BLW idzie - Kacper stety/niestety jest dzieckiem, które nie pcha wszystkiego i niestety z jedzeniem też - pomiąchać w rękach owszem, porzucać psom owszem, ale trafić do buz - ciężko :-)
Aaaa i mamy komplet jedynek - wyszły wszystkie cztery :happy: bezobjawowo .. :-D czekamy na dwójki ;-)
Ollena - nie zwracaj uwagi na gadanie - widziałaś mojego Pana Fałdka :-)
 
Ostatnia edycja:
My po baseniku :-)Amelka to łebek pod wodę wcale sie nie boi pchać mam nadzieję ,że szybko pływać się nauczy:tak:Axa mała superkowa.Co do kiecek to na wyjścia niedzielne i tyle bo teraz na etapie niezupełnie stabilnego choć zacietego chodziarza więc nie bardzo .Ale mam śliczne sukienki i czekam az zacznie zauważać nierówności i misie pod nogami ,a jeansy czy sztruksy ja mam ale jakieś z takich miękkich materiałów dresowych mało trochę leginsów ale sukienusie mam nadzieję,że będą moje oko na córusi cieszyć:-D.Ollena ja jakoś nie zauważyłam by Mijka była gruba jest śliczniutka i tego się trzymaj.Amelka akurat nigdy fałdek nie miała ale Amelka to Amelka była malutka i drobniutka ,a teraz jest też taka sobie.Choć porównywałam ja na żywca z dziećmi około miesiąc starszymi (był roczek u nas w zeszłą niedzielę dzieci sześcioro więc porównanie dośc fajne) i w zasadzie różnicy dużej nie było chyba taka ,że tylko ona i jeden chłopiec (wysoki chyba o głowę wyższy ale też szczypior) chodzili.Ile waży nie wiem ale ubranka też nosi tak 74=80 albo właśnie 9-12 miesięcy (są wyjątki gdzie i w 68 wchodzi albo 6-9 miesięcy zależy jakiej firmy stopa butki rozmiar 18/W szafkach średni porzadek raz na 3 miesiące wszystko wywalam i układam jak zrobi mi ie kogel -mogel i od razu coś wywalam w czym nie chodze lub mocno jua nadwyrężone.Ollena szerokich lotów:-D
 
reklama
Dziękuję za życzenia.

Axa - oj jak mi na poczatku było tęskno do tych ślicznych malutkich sukieneczek... ale malutki facecik tez jest fajny. Ada pięknie sobie radzi z jedzonkiem, Kuba do łapki to chlebek, bułki, paluchy, biszkopty i rodzynki.
I jeszcze jabłuszko i banana.

Ollena i Axa - ja miałam problem ze spakowaniem się (głownie z Pl z powrotem do IRL), jak Alinka jeszcze nie miała 2 latek i przysługiwał nam jeden bagaz na nas dwie. A od rodzinki dostała tyle prezentów... dobrze, że moja mama się wtedy zdecydowała i przyleciała tutaj ze mną, bo musiałabym sporo rzeczy zostawić u rodziców.
 
Do góry