reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Ciąża po 40

Majuska - tak jednym tchem z tym antybiotykiem i infekcją, że się zastanawiałam przez chwilę...Ale tak, tak, przyznaję publicznie - Majuska mnie nawiedziła będąc brzemienną i zaraziła ciążą! Tak było!
 
reklama
Zoyka, a ja cala happy bo udalo mi sie na nia moimi *******kami zapracowac. W nastepnej kolejnosci chce kupic to: Corona Bedsides, Chest of Drawers, Cabinets, TV Units, Sideboards Bedroom Sale | eBay
Mojej ketmii juz niewygodnie na parapecie bo sie rozrosla (kwitnie z reszta jak porabana cala zime) i taka "kolumienka" bedzie idealna jako kwietnik dla niej. Taki postument. A gdzies tam kiedys mam w planie taki wielki kredens, ale to kosztuje 300 funtow wiec... powoli.
 
Misia ,a sprawdzaliście drzewo genealogiczne :-)może jakiegoś lorda w rodzinie posiadacie:-D;-).Flo no co Ty:szok: .Majuska ;-)
 
Misia, opadla mi szczeka w obliczu takich zachowan Kubutka. Pomyslec ze Karol dla odmiany jak sie spierdzi (lub ktos pusci slyszalnego baka przy nim), zaczyna sie smiac i nasladuje odglos pierda buzia... No chamota mi rosnie!:-D
 
Azula zapewne i Sera dorzucę :-D
Kłaczek te meble są fajne bo nie musisz kupowac całego kompletu. Chcemy wymienić meble bo nieco funkcja saloonu się zmieniła i ... Pani w meblowym sama powiedziała, ze powinniśmy kupic całość bo mogą sie różnić wybarwieniem ... ale zdecydowaliśmy, ze jednak poczekamy nieco aż Kubula nie będzie aż taka destrukcją :-D
szczerze mówią to mnie Kubula zaskakuje swą rozumnością az się boję co będzie dalej.
 
Dokladnie tak, misia - one i tak sie roznia zwykle miedzy soba bo to reczne woskowanie, ale urzadza mnie kupowanie "po kawalku". No pomysly Kubolowe to mnie tez szokuja.

Karollo wymyslil... Rozrzucil swoje buty, wiec poprosilam zeby mi je przyniosl. Zrozumial!:szok: Podal oba, ale spodobalo mu sie ze podziekowalam, wiec zabiera mi je i podaje... zabiera i podaje...:-D
 
Misia no przecie wiadomo,że sera musowo trzeba dorzucić;-)Ide spać mam nadzieję ,że czeka mnie trochę spokojniejsza noc.Dobranoc.:-)
 
Azula współczuje Ci tych zęboli - przed nami trójki no i piątki na koniec - wolę o tym nie myslec nawet.
Kłaczku te małe bestie są bardziej rozumne niż myślimy. Kuba tez podaje buty :baffled:
 
Wieczorkiem się witam :-)
Zoyka i Florentyna - gratuluję kolejnych miesięcznic! :-) mnie Majuska zainfekowała przez internet, miesiąc później niż Florentynkę, cały czas pamiętam jak się obśmiałam gdy Flo ogłosiła wielką nowinę, posypały się gratulacje, a Majuska na to, że ja będę następna ;-) a ja w drugim miesiącu ciąży już byłam :-D
misia45 - naprawdę lordzik z tego Twojego synka!
kłaczek - szafeczka super, chociaż zupełnie nie mój styl ;-)
Zoyka - jakie pierdoły???:szok: przecież my tu o samych ważnych sprawach debatujemy! doczytał, że powinien się powoli pakować na Marsa? ;-)
 
reklama
Do góry