reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Ciąża po 40

reklama
u mnie na wsi nie mam takich cudów :eek:
Zoyka jadłaś te cuda ? bo wygladają ŚLIĆNIASTO.
Ja mam Dorotkę ale jakoś nie przewiduje kolejnych uroczystości centralnych - znaczy nastepne to 18-stka Kubula.
Po ubiegłorocznych uroczystosciach ... cóż mam DOŚĆ spotkań w tzw. rodzinnym gronie :-D
Andzike baaaaaaaaaardzo podoba mi się ich cennik :-D
Cennik | Kreatywny Cukier
koleżanka z wawki lubi słodko jakiś ... fakt smaczliwe aa i jeszcze przy placu kontytucji (nigdy nie pamiętam nazw ulic) była smaczliwa cukiernia.
Aaaa w końcu po 8 tygodniach żeby nie powiedzieć 9 mamy miec nasze nowe łoże z nowym materacem ... SIOK
 
Ostatnia edycja:
o to to :-D tylko nie pamiętam czy gesslerowej w loczkach czy prostowłosej. :sorry: chyba tej mniej medialnej z wysokich obciachów.
jakieś coś jadłam - smaczliwe ale cena mnie zabiła - na szczęscie koleżanka mimo mych próśb powiedziała mi ile PLN zeżarłam po zeżarciu i przetrawieniu bo by mi stanęło ...
chętnie wziełąbym udziała:
http://www.tdeker.pl/warsztaty,4,pl.htm
szkoda, że tak daleko a o T. Dekerze słyszałam ? czytałam ? oglądałam ? no tak czy siak gdzies coś mi sie obiło.
 
Misia nie jadłam. Markę znam z wawy.

U nas otworzyli jakiś rok temu też Sowę. Wszystko wygląda przepięknie ale smakuje ohydnie. Właściwie nie smakuje.
Cukiernia Sowa
Jest miejscowa cukiernia .Ciasta , torty rewelacja. Sprawdzone od lat. Drogo jak diabli bo za kilo firmowego 60 zł. Sa warte jednak tej ceny.
 
u mnie Sowy tez nie ma ale kojarzę samą markę - chyba znajome z trójmiasta jak byłam na Kaszubach coś mówiły.
To zamów tort z miejscowej cukierni, skoro jest ładny i smaczny.
 
Jak masz sprawdzoną cukiernie to nie ma się co zastanawiać :-)
Widzialyście to? :baffled:
Mięczaki :-D
[video=youtube;ZlsPXpR2ORU]http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=ZlsPXpR2ORU[/video]
 
Ostatnia edycja:
Cześć.
Witam wszystkie nowe mamy na "40" -tkach.
Gratuluję dzieciaczkom małych jubileuszy.
Ja jak zwykle zalatana ,a te zwały śniegu już mnie dobijają.
Umnie zawsze na odparzenia w użyciu była mąka ziemniaczana,bo bo innych specyfikach było gorzej niż przed ich stosowaniem.
Miłego dnia
 
Helloł
Gratulacje dla jubilatów, troszkę spóźnione ale nie bardzo miałam głowę i czas na BB. Buziaki dla maluszków :-D
Nie doczytałam wszystkiego bo znawu natłukłyście postów jak oszalałe :)))
Znalazłam kabelek! Teraz mogę zwolnić miejsce w komórce i trzaskać fotki :-D Na razie na szybko wrzucam zdjęcie robione w dniu wyjazdu całej mojej trójeczki no i biedronka w podróży... dzisiaj strzelę fotę aktualną i dorzucę Wandę z uśmiechem i zębolami :))Zobacz załącznik 533531Zobacz załącznik 533530
 
reklama
No to jestem pierwsza do ochów i achów nad Biedroną , oraz całą Rodziną_D:-D:-D Pięknie po prostu , pięknie, Biedrona niesamowita, urosła i wypiękniała, szczególnie na tej pierwszej focie ma bardzo łagodny wyraz twarzy, czy ktos kiedyś nazywał to dziecię żmijką???:-p:-)

Wczoraj wieczorem zaliczyłam totalną grandę z kosmitą, tym razem na poważnie, jestem wściekła i bez humoru, potem na spokojnie się Wam wypłaczę na GZ i mnie pocieszycie , Ok ?

Te torciki TDeker wyglądają cudnie, w takim fajowym stylu są ( że tak powiem nie na.ebane ozdób) eleganckie :-) Nam zrobił tort kumpel , który ma cukiernie na końcu ulicy w naszej wsi za 50 zł, całkiem ładny i całkiem dobry, wiśniowo-czekoladowo-śmietanowy:-)
 
Do góry