reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża po 40

U nas od zawsze Sudocrem. Nawet na mm dziala ;)

Andzike dzieki za przepis to nie jest tzw ciasto sypane? mega szybkie itd? nasza byla wspollokatorka robila z tym ciastem wszystko, tzn wkladala sliwki, czasami mak i co kto chcial To jest to ciasto?
 
reklama
Ollena - szczerze mówiąc nie wiem :-) ale przypuszczam, że ze śliwkami czy z makiem też będzie dobrze smakować ;-)
Azula - my stosujemy na co dzień krem przeciwko odparzeniom Mustelli :-)
 
Linomagiem smarowałam,sudokremem też mączki nie próbowałam ani tej maści Andzikowej .Problem polega na tym,że ona jak się zes.. to na początku nie sygnalizuje albo usłyszę,że to robi albo wyczuję i wtedy mi się odparza.I teraz ten stan zaogniony muszę zlikwidować.Siostra mi załatwiła Penathen i grubo zasmarowuję dupeczkę.I kupiłam jeszcze Bephanten 40 zł:wściekła/y:tak mi poradzili w aptece.Skonam:eek::crazy:Do tego lezie wciąż w kierunku pieca co mamy go w pokoju no tak mieszkamy ,że inaczej rady nie dało i no i bawiła się popiołem:szok: .Jutro G mnie to obchodzi M niech zakłada barierkę:tak::tak::tak:
 
Witam się:)

Kłaczek-szafka bardzo w moim stylu,no podoba mi sie
Karola witaj

A ja tam po cichutku marze o chłopcu,coby parka była, drugie dziewcze też mogłoby być byle zdrowe, i u mnie jest duże ale...., no nic poczekamy zobaczymy, tylko sie boje że znowu taka ciezka ciąża-cukrzyca,nadciśnienie,-mimo ze pod kontrola to na koniec ciązy-skoczyło mi pewnego dnia -obudzilam sie i biegiem lecialam do szpitala łeb mi pekał i mlodej nie czulam w szpitalu cisnienie 195/120.
Lekarze sie zbiegli i cc mialam z marszu prawie-brr jak pomysle o tym co moglo sie stać, a zanim mloda sie pojawila cóż 2 poronienia, mnostwo badan i zadnej przyczyny, tak po prostu sie stało... wiec na razie drugie dziecie w sferze myslenia-zwyczajnie z powodu strachu
 
Kłaczku tak się na pawianiej doopie mej gąsienicy córuś skupiłam ,że zapomniałam Ci szafeczki pogratulować:tak:.No i w końcu pomaluj chatę i zrób ten fotoreportażyk:-)A Karolki ja już więcej dzieci nie planuję ale gdyby wpadka się jakowaś zdarzyć miała to zdecydowanie jeszcze córunia
 
Azula, sudocremu nie sprawdzalam, ale bardzo sobie chwala. Bephanten z reszta tez.
Aga, ja chce salon w takim widzie miec. Te meble sa przerozne i mozna dobierac "po kawalku", wiec w miare jak sobie uzbieram kaski, bede mogla kupowac.
 
klaczku u nas Sudocrem gosci w domu non stop od 4 lat. Poza tym kosmetyczka mi go na syfy polecila, czyli wyjdzie syf, posramowac na noc i rano wysuszony.
 
azula - u nas jak Kubuś miał 6 dni to miał taka jakby biegunkę i odparzył pupcię strasznie, żaden Tormentio, Bephanten, ani żadne cuda nie działały, tylko maka ziemniaczana. Dupkę wygoiliśmy szybciutko.
 
a u nas z kolei sudokrem kompletnie do bani, Paćka miała po nim dwa razy gorsze zaczerwienienia i krostki niz przed, jak tylko zmieniłam na linomag od razu ulga, tak więc , co doopka to inny specyfik sie sprawdza:-):-), chwaliłam sobie bardzo tez krem na odpaezenia z Nivea, mąka ziemniaczana nie przynosiła ulgi
jesteśmy po wyprawie do miasta, kupiłam Paćce buty z Cocodrillo na przecenie i kapciochy z Befado, drugą parę, potem odwiedziliśmy tatunia w pracy, potem zakupy spożywcze i tyle co weszliśmy do domu, Paćka latała po galerii jak dzik, wg zasady : tam gdzie chcę i sama, żadnego trzymania za rączkę, to nic że 2 razy wlazła w szybę od RTV Euro Agd, ale ledwo za nią nadążałam, u tatunia na hali wlazła w lustro:-D potem ukradła dziewczynom bułkę, w sklepie obważanka, teraz poprawiła jogurtem i chyba koniec jedzenia na dziś,a ze żłobka to wogóle nie chciała wychodzić, wracała na sale co chwila, tak mi się bachor rozwinął:-D U nas koniec świata, wszystko pokryte grubym lodem, pozamarzały mi drzwi w samochodzie, wkładałam Paćke naokoło, na ulicach lodowisko koszmarne, co to za aura, rany boskie:no::no:
 
reklama
cześć Dziewczęta :-)
Witaj Karola :-) Kłaczku a gdzie wezwanie do rundy na rakietach i ze śpiewem na ustach :-D
Gratukuje szafeczki, współczuje odparzeń... tyle ogranęłam ...
Ollena w czasach kryzysu:
szklanka mąki, szklanka cukru, szklanka kaszy manny + proszek do pieczenia + jabłka z cynamonem starte na tarze+ masło ...
sypkie wymieszać: jedna szklanka sypkiego - jabłka tarte - sypkie- jabłka - sypkie - masło w wiórkach - ale nie pamiętam ile masła i na ile do pieca :baffled:
a dziś mnie dziecie zaszokowało: wszedł do łazienki, oderwał kawałek papieru do de... wytarł dzioba a papier złozył i odłozyła na szafkę umywalkową ... :szok::szok::szok: idę wodować sennego ssaka.
Ssak wodowany a ja poprawiłam literówki - niestety ale Kubula jak widzi komputer i mysz to szaleje ... teraz zdabia ojca pianą kąpielową :eek: wyruszam z odsieczą.
 
Ostatnia edycja:
Do góry