reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża po 40

Malfi miałam do prądu na 6 butelek i smoczki.
Zoyka to nie jest sterylizacja - działa tak samo jak gotowanie butelek tylko zamiast trzymac je w garnku z wodą trzymasz w wyparzaczu, który gotuje wodę około 6 minut. Po prostu wygodne :))
 
reklama
Ok, jest postęp :-) zdjęcie próbne wrzucone i nawet działa:) ale jak napisałam tam... nie możemy pozwolić żeby najlepszy wątek na forum umarł śmiercią naturalną! Piszemy na dwa fronty - tam troski i zmartwienia, zdjęcia prywatne a tutaj nasze codzienne zmagania z potomstwem, żelazkiem i ciążą :-D
 
dziewczyny napisałam Wam na zamknietym żebyście sobie spróbowały przez imageshack załadować, dla mnie o wiele lepiej, nie trzeba tam zakładać konta chyba
 
A ja nie wiem co to takiego imageshack :eek: mi w ogóle wszystko ciężko wchodzi ja to już tak mam na maju też należę do grupy i byłam tam raptem 3 razy po prostu zapomniałam ,że coś takiego istnieje przypomniało mi się dziś jak Zojka tą naszą po 40-tce założyła.Jak wyglądam wiecie jak Amelka wygląda wiecie może jakby komuś się coś miało na gorsze w życiu przez pisanie na ogólnym zmienić niech pisze tam .Ja rozumiem
 
reklama
Ania - zapomniałam dodać. jak Wandzia tak wysmuklała ? Aż niewiarygodne ,ze się tak zmieniła i wyciągnęła.ślicznie wygląda ta mała Łonda :)
 
Do góry