reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża po 40

reklama
Majuska - kuchnia fajna, nie omieszkam wpaść zobaczyć osobiście i kuchni i całej reszty.
Ja to mam takie małe marzenie, żeby raz mieszkać w domu urządzonym przeze mnie od początku. Całe życie czuję się prześladowana przez cudze niewypały wnętrzarsko meblarskie...

Moje dziecię robi się coraz bardziej mobilne - turla się z brzuszka na plecy i na odwrót, a przy tym wrzeszczy z ekscytacji. Ślini się makabrycznie - dziś się dosłownie po pas zapluł, cały przód body miał mokry. Je coraz chętniej ludzkie jedzenie. Dziś wciągał maciapaję z pieczonego jabłka i banana, kilka solidnych łyżeczek wylądowało wewnątrz dziecka. Wszystko dookoła oczywiście upaprane, ale Maks je z takim entuzjazmem, że to aż wzruszające. Chciałam mu trochę treściwsze jedzonko podać na noc, bo ostatnio budzi się i woła o cyc co 2 godziny. Rozgotowałam odrobinę ryżu na kleik i wymieszałam to z mlekiem ( ludzkim) ale nie bardzo chciał jeść. Nie wiem, czy mu konsystencja nie odpowiadała, czy nowy smoczek "do kaszki" sprawiał trudności, ale wciągnął zaledwie kilkadziesiąt ml, a potem kategorycznie zażądał cyca.
Teraz śpi, pod nową, cieplutką i leciutką kołderką którą mu osobiście uszyłam. Jest wypchana psią wełną.
 
Wymylam butelke w zmywarce,fajny efekt!

Wandzia faktycznie sliczna i dluga!

Mia dzis usiadla w foteliku. 5 min trzymala glowe sztywno i siedziala zadowolona...

Flo co za psia welna? A Maks super,Mia jeszcze sie nie turla ale tez non stop siedzi w sliniaku.

Majuska czy Ty teraz w bloku mieszkasz?
 
Ostatnia edycja:
Flo, nie uszczęśliwiaj Maksa na siłę tym niby treściwszm jedzeniem na noc, u mnie to wogóle nie działało, do tej pory nie działa zresztą, jak się księżna ma ochotę obudzic i poprzytulac to i tak to robi, pomimo, że wdrążoliła na noc flachę 250 ml kaszy o konsystencji prawie stałej, ledwo przez smok idącej;-)

Ollena, tak w bloku ( całe życie zresztą w bloku )mam całe 46 m mieszkanka na parterze:-D , jakieś 3 lata temu powiedziałam sobie twardo, że chcę dom i kuźwa będe go mieć no i udało się, Prawo Przyciągania zadziałało:-D

moje koty od jakiś kilkunastu dni nie drą ryja pod balkonem żeby ich wypuścić, he, he , doopska marzną, mądre bestie:-D

szukam lamp na allegro i dostaje kociokwiku...najpierw próbowałam coś w sklepach poszukac, no ale jeżdżenie mnie wykańczało, ceny kosmiczne, a lampy brzydkie, na all cokolwiek się udaje znaleźć, ale i tak oszaleć mi chyba przyjdzie:baffled:
 
Cholery dostane, pewnie przeziebionej. Udalo mi sie utrzymac Karola na nogach do 8:30, moze przespimy noc, ale: Ida obie gorne jedynki, jakies takie wielkie z reszta, dzieki nim maly nie chce zupelnie ssac flachy - smoczek gniecie dokladnie w miejsce wyrzynania sie zeboli. W efekcie idzie spac bez flachy i rano tez nie je mleka bo pluje flacha, a z iseczki to on nie zwykl mleka jesc. Poza tym dobry tydzien rzadkich kupali zrobil wreszcie swoje i maly ma odparzony tylek. Pierwszy raz w zyciu. Dzis mi juz poplakiwal jak obcieralam dupsko z trzeciej tego dnia kupy, ale nie dziwie sie - jest czerwone. Smaruje posiadanym kremem, jak nie pomoze pojde w linomag, jak i to nic nie da, to juz chyba tylko sudocrem. Szkoda mi dzieciaka bo to musi piec.
 
Od urodzenia Wandzi walczę z odparzeniami, codziennie pojawiają się w innym miejscu. Zawsze szyja, paszki i pupa, fałdki w kolanach i na łokciach. Smaruję kremem z maścią cynkową i to pomaga. Poszukaj czegoś w tym stylu Kłaczku
 
reklama
Ania Tormentiol ale on brudzi więc chyba tylko do pupy,a co z twoją maścią nie działa ,że poszukujesz innej bo cynkowa też dobra przecież.
 
Do góry