reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża po 40

Dziewczyny nie mysle, ze zeby bo dziasla ma takie jak po urodzeniu ;-)
Katar ciagly, swiszcze jej ciagle oddech i obawiam sie, ze cos sie wykluwa :(
Zobacze czy goraczka bedzie rosla.
Padla mi na rekach pobujana..
 
reklama
Olena jeśli świszcze to moze jednak idź do lekarza.
Jak to możliwe ze wszystko sie skurczyło w gotowaniu? Ile czasu gotowałaś? Ja tez gotowałam ale jeszcze nic nie zmarnowało się.

Asiu - gratuluję Dziewczynki. Marysia i Zosia to fajne imiona dla dziewczynek. Julki, Lenki, Oliwki to co krok choć sama mam Julkę :)

Kłaczek gratulacje dla Karolka i wstawania i 9 miesiąca :)

Julka
nieznośna, marudna, płaczliwa i upierdliwa. Nie wiem czy to zęby, nie potrafię tego rozpoznać.

Aniu
jak to nie grzeją u Was. Jezooo już powinni.


ostatnio Julka chce siedzieć ciągle w tym pudle.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Zoyka jak zaczelo sie gotowac to zaraz wylaczylam. Pokurczona, nie grzechota a gryzaki do smieci.
Zobaczymy, spala 40min i teraz sie bawi, zobaczymy jak dlugo.

Aniu kup kurtke, byc moze na cala zime Ci posluzy bo w UK przeciez nie ma mrozow.
 
Zoyka, to niech siedzi! Wyglada bajecznie z reszta.

Ollena, chyba ze akurat sie trafia. 2 lata temu mielismy 19 stopni mrozu. Z tym ze Londyn raczej chyba cieplejszy - duza aglomeracja, Tamiza i Golfstrom robia swoje.
 
Kłaczku gratulacje dla Karolka z okazji urodzinek:-D
Zoyka to świetna zabawka dla Julki, wygląda w pudełku świetnie :-D
Parzyngiel zasnął wymęczony okrutnie, nie spała trzeci raz w ciągu dnia i już zanosiła się płaczem gdy ją ubierałam po kąpieli tak bardzo chciała spać. Zjadła sobie słuszną kolację poprzedzoną deserkiem gruszkowym i padła:) Wczoraj spała a dziś? no zobaczymy... chyba, że znowu się obudzi o 1 i będzie szaleć w nocy a wtedy na pewno zwariuję :eek:
 
Kłaczku buziaczki dla Karola 9 miesięcy:-):tak::-D.Zoyka Julcia w wagoniku przeurocza.A dzieci to miewają natręctwa i np Adam stale budował pociągi Zbyszek godzinami stawiał i sadzał ludki Duplo,aż kiedyś mija i dziecko nową zabawę sobie wymyśla.
 
Mia tez padla, ale jestem pewna ze jeszcze sie przebudzi nie raz, daje jej 20min;)
Temperatura po poludniowej drzemce zaraz spadla i juz caly dzien byla normalna. Ja podejrzewam, ze ona z przemeczenia tak..

Aniu kaszka podana?;-)
 
hełoł
dzieciaki częstko maja wyższą temperaturę po podróży, gdy za mało piją itp. ...
a ja miałam nawet coś skrobnąc wczesniej ale Kosmita sie dorwał do kompa i po balu...
Odnieśliśmy mały sukces ... Młodziak zjadł polędwicę - w pewnym momencie :sorry:kawałek dokleił mu się do czoła a może czoło się dokleiło do polędwicy ... tak czy siak Kubuś z polędwicą na czole, z kawałkiem radicchio na klacie wystającym z bodziaka wyglądał jak prawdziwy kosmita :-D
Asiu gratulacje :-) co do imienia to musicie wybrac sami, zobaczyc jak brzmi z nazwiskiem, ile jest Maryś, Zoś i Kryś w rodzinie. Ja chciałam Michała :-( ale poniewaz mój m. nie widział tego imienia to stanęło na Janie, Antonim bądź jakubie - zestaw imię - nazwisko przy zestawie Jan (dwa x JAN) brzmiało może i zabawnie ale nie dla kilkulatka. Natomiast jeśłi chodzi o Twój zestaw imion jestem tendencyjna od czasu kiedy poznałam pewna Kryśkę :-)
mogę dołączyć do matek ząbkujących bestii.
 
Łeb mnie nie boli, on mi na....... la że się tak elokwentnie wyrażę :no: Pewnie z niewyspania, ale żmija będzie jadła jeszcze raz około 22.00 i nie pójdę spać teraz po to by się zaraz obudzić. Wtedy będzie kaszka :-D
Jutro definitywnie idę do fryzjera, własnemu chłopu mogę się pokazać na oczy tylko dlatego że mam słuchawki na uszach i nie widać kłaków wiszących wszędzie, tragedia normalnie... włosy nie cięte od kilku miesięcy odrosły mi tak, że w napadzie rozpaczy sama sobie ciachnęłam grzywkę bo kompletnie już nic nie widziałam. Muszę zrobić porządek na głowie...
 
reklama
oj o mnie tez sie fryzjer pytał :-(
a mnie się nie chce iśc jakoś jeszcze bo od razu jakiś kolor na futrzaka bym połozyła, coż na twarz u kosmetyczki ... echhh
 
Do góry