reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża chwilę po poronieniu..

reklama
Hej dziewczyny. Ja też poroniłam 10 maja po amniopunkcji w 16 tyg ciąży. I teraz ponownie się staramy i sobie obiecałam że to będzie ostatnie staranie w moim życiu. Więcej próbować nie będę. Trzymam kciuki za Was i za siebie 🥹
 
Hej dziewczyny. Ja też poroniłam 10 maja po amniopunkcji w 16 tyg ciąży. I teraz ponownie się staramy i sobie obiecałam że to będzie ostatnie staranie w moim życiu. Więcej próbować nie będę. Trzymam kciuki za Was i za siebie 🥹
Hejka. Przykro mi, że to też Cię spotkało.
Nie podchodź do tego w ten sposób, nie uda się teraz, to uda się następnym razem. Twój organizm zdecyduje, kiedy będzie gotowy na przyjęcie bobo :)
 
Hej dziewczyny. Ja też poroniłam 10 maja po amniopunkcji w 16 tyg ciąży. I teraz ponownie się staramy i sobie obiecałam że to będzie ostatnie staranie w moim życiu. Więcej próbować nie będę. Trzymam kciuki za Was i za siebie 🥹
Ja poroniłam 3 lipca samistne poronienie w szpitalu bo plamiłam zrobili usg i zaraz blok ba lyzeczkowanie jutro będzie 4 tygodnie czekam na wynik histopatologiczny ale chciała bym być w ciąży chodź się boję żeby nie było to samo ciężko mi się pogodzić ze stracą ciąży
 
reklama
Hej, dodam coś od siebie. Ja poroniłam w kwietniu 2023 roku a 2 czerwca 2023 test ponownie pokazał 2 kreski. Także drugi cykl po poronieniu okazał się owocny 🥰
Ja po pierwszym poronieniu zrobiłam sobie badania pod kątem zespół antyfosfolipidowego (robi się je do 6 tydodnie po poronieniu) . Wydawałam chyba z 250 zl ale na moje szczęście lub nieszczęście jedne przeciwciała wyszły mi podwyzszone więc ginekolog od razu powiedział że tutaj przy kolejnej ciąży wprowadzamy clexane i acard. Urodziłam w 41 tygodniu naturalnie i dziś leży obok mnie 6 miesięczne bobo 🥰
Powodzenia!
 
Do góry