reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża bliźniacza

Justynia882 też bym chciała mieć przynajmniej koło 30 tygodnia. :-(Ale mi i tak czas ciąży szybko ucieka. Dzisiaj wybieram szkołe rodzenia , a w poniedziałek wizyta. Ciekawe jak tam dzieciaczki . Co ile macie wizyty?
 
reklama
Bibiana czy Ty też masz potężne upławy przy tym pessarze? Sa spokojniejsze dni ale dziś np. wylewa się że mnie i już cię boję że to wody np. się sącza :-(
 
Gloriane no upławy są wnerwiające, dziś mi zabrakło wkładki i w ciągu pół godziny miałam całe majtki mokre :zawstydzona/y: ale dobrze że są to się żadne cholerstwo nie przyplata, przynajmniej tak mi lekarz powiedział.

A co do antybiotyku to rzeczywiście lepiej sobie coś bierz, jak ja miałam na CRP antybiotyk to kazali mi się jogurtami wspomagać. więc może u Ciebie też tak będzie że tylko jogurty.

A ja po wizycie moje szkraby ważą 2400 i 2200 a ja przytyłam tylko 200 gram niby fajnie, ale znów się zamartwiałam o maluszki, ale jak widać pięknie przybrały na wadze.

No i 23 lipca idę ostatni raz do lekarza i szpital.
 
Bibiana super waga babelkow a Twoj brzuszek wyglada jak na dwudziesty ktorys tydzien taki zgrabniutki :-)
W szpitalu lezala ze mna dziewczyna ktora przytyla tylko 3 kg a jej mala w brzuchu normalnie rosla i urodzila sie z waga 3,6 kg:-) wiec to ile sie przybiera to nie ma az takiego znaczenia wazne zeby dzieci przybieraly na wadze i tyle:-)
Flis ja wizyty mialam co miesiac albo co 3 tyg a po 30 tc co 2 tyg
 
Polka bo to jest tak jak mój gin mówi, ja nie muszę przybierać jego interesują dzieci i ich waga, a póki ja mam dobre wyniki to on się mną nie przejmuje :-D

A waga ładna, bałam się, że maluszki będą mniej ważyły bo ostatnio bardzo amlutko przybrały, ale może mój gin niedokładnie zmierzył dzieci na ost wizycie, bo to wystarczy troszkę mniej zmierzyć kość i już inna waga wychodzi.

Flis ja też miałam wizyty co 3 tyg a potem co 2 tyg.
 
Bibiana jaki zgrabny brzuch! No ale w sumie bardzo mało przytyłaś
Kurcze ja już USG raczej nie będę miała :-( nie mam zielonego pojęcia ile już dzieci ważą. Ehhh mam nadzieję, że u nich wszystko ok :sorry:

a to mój 34tc i dzisiaj
IMG_0519.jpgIMG_0588.jpg

Flis ja od początku ciąży mam wizyty co 2 tygodnie
 

Załączniki

  • IMG_0519.jpg
    IMG_0519.jpg
    31 KB · Wyświetleń: 34
  • IMG_0588.jpg
    IMG_0588.jpg
    22,9 KB · Wyświetleń: 45
Zenia ale śliczny brzusio, taka pileczka, bo mój jakis taki kanciasty :sorry:
A dlaczego nie będziesz mieć usg? ja mam co każdą wizyte.
 
reklama
Do góry