reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża bliźniacza

Paolka teraz są takie sprzęty, ze nie szkodzą dzidziusiom, jak leżałam w szpitalu to byłam z dziewczyną która miała codziennie usg, nie raz nawet 2 razy dziennie. też każdy lekarz inaczej bada, każdy ma inną szkołę.
A co do badań to ja miałam chyba wszystkie możliwe, morfologie i krew co miesiąc robie, teraz mam jeszcze jakieś dodatkowe plus GBS więc jeżeli te zrobię to bedę przebadana od dołu do góry :-D

Zenia za dużo myslisz o porodzie i głowa już fiksuje:tak:

Może maluszek na pęcherz uciskał i dlatego te bóle, a może rzeczywiście pcha sie już na świat i wkrótce wody odejdą.

Lilonka wszystkie boimy się Zeni, bo już kjak weszła na podium to zabroniła się wpychać więc wszystkie grzecznie czekamy na swoją kolej :tak:
 
reklama
Dzień dobry drogie Trójpaczki!
Ale macie super suwaczki, oby jeszcze się wydłużały!!!!&&&&&&&


Witam nowe Podwójne Mamy, życzę spokojnego przebiegu ciąży i zdrowych dzieciaczków ;)


Paolka, ja rodziłam syna i bliźniaki na Żelaznej. B.dobre warunki na patologii i na poporodowych salach (dwójki i chyba trójki z łazienką). Sale do porodu sn mega wygodne i dobrze wyposarzone (drugi poród zakończyłam cesarką-zespół profesjonalny, operacja sprawna). Personel fachowy i uprzejmy, ale nie licz na indywidualne czy "ciepłe" traktowanie. Dobre jedzenie (wg.mnie, a apetyt mam ;)). Trzeba mieć dla dzieci swoje ubranka i pieluchy. Nie wiem jak jest z dostaniem się tam na poród "z ulicy", chodziłam do dr z tego szpitala prywatnie.


Miss, Lilonka moje szkraby też " płyną" - to podobno fizjologiczne, bo zaczynają wytwarzać więcej śliny i nie nadążają z połykaniem. Ale zębów się wcześnie spodziewam (starszak miał pierwsze w 5mcu...)
Też się nie mogę na nich napatrzeć i nacieszyć, są po prostu cudni! Czasem nie mogę uwierzyć, że to moje dzieciaczki...

Życie płynie, chłopcy rosną i już są fajnie "kumaci" i tacy pogodni :) śmieją się nawet do lampy ;) Byliśmy już nad morzem, a za tydzień wybieram się na Mazury. Na szczęście dobrze znoszą podróże i foteliki, a dzięki temu, że mąż z nami jedzie mogę obydwu nakarmić i przewinąć jednocześnie, co zaoszczędza dużo czasu ;)

Wam również życzę w miarę możliwości miłych wypadów albo wygodnego leżaczka i dobrej lektury :)
pozdrawiam!
 
zenia.mi
ty musisz być jakieś czupiradło jak wszystkie dzidzie w brzuchu się ciebie boją, że żadna Cie nie wyprzedza... eh czemu nie masz terminu na listopad:p
a co do pchania się na świat... nie sądzę byś to tak dobrze znosiła :) może któreś z maleństw zaprzyjaźnia się z Twoim pęcherzem...
 
JJka ja też myślę żeby rodzić na Czerniakowskiej. A do której lekarki chodzisz? Ja się zapisałam do dr Michałowskiej na wizytę na przyszły tydzień i ciekawa jestem czy będzie w porządku. Chciałabym się zapisać do szkoły rodzenia, choć i tak raczej biorę pod uwagę rozwiązanie przez cc. Ale na pewno na zajęciach dowiem się też wielu innych przydatnych rzeczy. Dzwoniłam wczoraj do szkoły rodzenia żeby się zapytać od którego tygodnia mamy bliźniaków powinny zacząć, ale nikt nie odbierał.
Justynia882 tak mam dziś usg połówkowe o 20. Mam nadzieję że wszystko będzie ok.

Co do szpitala na Żelaznej to też go brałam pod uwagę, ale słyszałam że zdarzają się takie przypadki że mimo lekarza prowadzącego, który pracuje w św. Zofii potrafią odesłać gdzieś indziej z powodu braku miejsc. Wolę mieć ten komfort że urodzę w tym szpitalu, który sobie wybrałam.
 
zenia.mi
ty musisz być jakieś czupiradło jak wszystkie dzidzie w brzuchu się ciebie boją, że żadna Cie nie wyprzedza... eh czemu nie masz terminu na listopad:p
a co do pchania się na świat... nie sądzę byś to tak dobrze znosiła :) może któreś z maleństw zaprzyjaźnia się z Twoim pęcherzem...

Justynia
proszę nie niszczyć moich nadziei że to już niedługo tuż tuż i w ogóle bo mi już ten brzuch ciąży :dry:
Chciałabym tylko do tego 37tc a potem niech wyskakują

Lilonka wszystkie boimy się Zeni, bo już kjak weszła na podium to zabroniła się wpychać więc wszystkie grzecznie czekamy na swoją kolej :tak:
No! :cool2: porządek musi być! :cool2::laugh2::rofl2:

Paolka &&&&& za badanie :) Daj znać po i koniecznie wstaw zdjęcie maluchów :)
 
zenia mi też ''coś''ostatnio siedzi na pęcherzu i co chwile biegam do wc.Czuję jak gmerają na samym dole i chyba chcą znaleźć wyjście:-)Ja co wchodzę na to forum to szukam informacji od Ciebie,że to już ale gdzieś się doczekać nie mogę:-)Już możesz zwolnić to pierwsze miejsce bo ja też chciałabym się nim chwilę nacieszyć:-)
 
Ja bardzo przepraszam, termin jest?? jest to nogi zaciskać ;p i dzieci po 3kg min. :) i u mnie w serduchu nadzieja rośnie że jak Wy donosicie to ja też :p hehe Choć nie ukrywam że z ciekawością zaglądam czy któraś z porodówki nie pisze :p
wiem, nie jest łatwo bo już mi nawet ciężko, od 3 dni mam zgagę co prawda 1 w skali do 10, ale już się zaczyna.
 
Śniło mi się dzisiaj, że urodziłam jedno dziecko w DOMU a potem na poród drugiego czekałam 2 dni w szpitalu i w końcu mi zrobili cc masakra
mad.gif
wiem, że to niemożliwe ale jak mogą mi się śnić takie bzdury
rofl.gif

Zenia :-) podczas mojego ostatniego pobytu dziewczynie się przyśniło, że urodziła swoją córeczką, a potem ją zjadła, a że miała przyjść rodzinka,żeby ją zobaczyć to szybko urodziła sobie drugie dziecko - podobno to normalne, że śnią się takie niesamowite historie ... ale Twoja okazuje się,że nie jest taka nieprawdopodobna jakby się zdawało, poniżej link do artykułu:

Kobieta urodziła dziecko, a po ośmiu dniach dwa kolejne - Dziecko w Onet
 
reklama
Do góry