reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Ciąża bliźniacza

reklama
Zenia, Bibiana moje kciuki zawsze zaciśnięte za was :-D a jak czytam o waszych szaleństwach że sprzątaniem to tak zazdroszczę że ech...ja ciągle leżę plackiem i niby do końca 36 tc mam w tej pozycji pozostać ale coś czuję że wstanę jak stuknie 35 mam tyle rzeczy do zrobienia ;-)

Dziewczyny czy macie te skurcze bh bolesne czy nie?

Bibiana czy jeśli biorę antybiotyk to powinnam coś osłonowo brać? Lekarz nic takiego nie powiedział :-\

Ale radosna już powoli atmosfera oczekiwania jest na forum :-D
 
Oj dziewczyny jak ja wam zazdroszczę że jeszcze chwila i będziecie miały swoje maleństwa :) Czyli za tydzień będzie tu pustawo :p zaciskajcie nogi &&& abyście dotrwały do wymarzonych terminów.

gloriane
ja skurcze BH miałam bezbolesne, ale jak zaczęłam je czuć tu juz była przepowiadające i 48h i urodziłam :)
i na antybiotyk zawsze watro coś osłonowego brać :)
 
Ostatnia edycja:
Bibiana,Multimama kciuki zacisniete za Wasze dzisiejsze wizyty:-) Zenia za Twoja czwartkowa tez i zebys nie urodzila w tym tygodniu &&&&& :-)
Bibiana mnie nie piecze pod cyckami ale swedzi czasami i musze sie troche podrapac.
Gloriane tez zazdroszcze dziewczynom porzadkow i sprzatania bo z tego lezenia to mam strasznie slaba kondycje i ledwo zipie jak mam przejsc pare krokow:-)
Tigla bardzo wspolczuje ale dobrze ze dziewczynki wszystko wynagradzaja i ze rosna zdrowo,wrzuc jakies zdjecia swoich ksiezniczek.
Gotadora a jak tam u Ciebie? Gotowa na jutrzejszy pobyt w szpitalu?
 
Gloriane ja nic nie biorę, nawet zapomniałam o tym że powinnam coś brać...a bierzesz ten antybiotyk codziennie czy raz w tygodniu? bo w szpitalu kazali mi brać codziennie ale na ulotce pisało (tej z pessara) zeby raz w tyg. i ja tak biorę, bo kurczę za duzo tych wszystkich leków :confused2:

Polka, Gloriane ja się cieszę, ze posłuchałam lekarza, on kazał nie leżeć bo może mi się macica rozleniwić, i od kiedy mam pessar funkcjonuje normalnie, fakt na początku się nie przemęczałam za bardzo, ale teraz już prawie końcówka więc musze wszystko przygotować, a pessar nadal trzyma.

Co do skurczy to przez dłuższy czas miałam bezbolesne, ale teraz zdarzają się bolesne, ale nie aż tak bardzo.
 
Dziewczyny, no przysięgam, patrzę na te Wasze suwaczki i nie wierzę własnym oczom! Dotrzymujecie pięknie i bardzo Wam tego gratuluję! A najlepsze jest to, że najpiękniejszy dzień Waszego życia już lada chwila...aż mi się zatęskniło za tym stanem, chociaż jak to powiedziała moja przyjaciółka, tęsknisz, bo wiesz, że chłopcy są zdrowi i wszystko poszło ok. I ma rację. Także kciuki za Was, żebyście niedługo też zatęskniły!

Zenia - rodzisz w BB? Trzymam kciuki za tydzień, w którym wszyscy będą na miejscu ;-). A za jakiś czas może się spotkamy na spacerze:-)

Lilonka- gratuluję chrzcin! I masz z głowy, a my dalej czekamy...

Tigla - u mnie też jak u Lilonki, chłopaki pchają piąstki do ust, ciągle się ślinią i zawsze jak ich noszę mam mokry autograf na bluzce:-)

Tak patrzyłam dziś na Krasnali i nie mogę uwierzyć, że są już tacy...duzi:szok:
 
Bibiana, antybiotyk na pessar swoją drogą,biorę gynalgin codziennie ale ja od wczoraj biorę silny antybiotyk na tą moja gorączkę i infekcję niewiadomego pochodzenia :-\ i trochę się boję że całkowicie się wyjalowie. No ale lekarz nic nie wspominał o probiotyku...może póki co jogurtami się wspierać?

Justynia dzięki za info : :-)

Polka pomysl że ja już tak 3 miesiące leżę :-( jestem bez sil,czasem dopada mnie strach jak ja się dziećmi zajmę jak takim flakiem jestem.
 
Bibiana mnie piecze, swędzi skóra poniżej pępka, tam bgdzie mi się najbardziej rozciąga i robią się rozstępy
gloriane
mam te skurcze od dwóch tyg jakoś ale szczerze to bardziej bolesne mam pierwsze dni okresu niż te skurcze. No chyba, że trafi się skurczybyk taki co idzie na krzyż to boli jak jasna cholera :eek:
 
reklama
Glorienne jestem pełna podziwu,że tyle czasu leżysz - ale już niedługo - Twój suwaczek już jest imponujący - moje marzenie na tę chwilę!

Polka dziękuje :-) szykuje torbę no i mam nadzieje,że faktycznie puszczą mnie po 3 dniach do domu - powinnam mieć internet, więc będziemy w kontakcie :-)
 
Do góry