reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża bliźniacza

Rachel - gratuluje podwojnie! Ja prosilam lekarza zanim wzięli mniema sale zeby wpisali mi który lewy a który prawy, bo imiona tez już miałam - jedno dla rozbojnika, a drugie dla tego niesmialego. Popros lekarza - na pewno ci wpisza ;)

Na pewno tak zrobię, teraz już wiem, że nie wyjdę na jakąś szurniętą mamuśkę :-D
 
reklama
Hej!
Tez sie zdziwilam jak tu zajrzalam ze pustki straszne,u mnie pogoda sliczna wiec caly dzien na dworze spedzony a Ty Gloriane jak sie czujesz? Jutro wybieram sie na usg,zobaczymy ile szkraby przybraly na wadze.
Mam nadzieje ze wszystkie nadal w trojpaku jestescie i nic niepokojacego sie nie dzieje...
 
Polka ja leżę wciąż plackiem w szpitalu,czekam na jutro, może coś się wyjaśni. Tutaj wlsanie grzmi i błyska,leje deszcz ale cieszę się z tego bo jak świeci słońce to krew mnie zalewa ze muszę leżeć ;-) trzymam kciuki za usg :-)

P.s czy wam też się zdarza całodniowe buszowanie malucha po pęcherzu?
 
płytka jakaś pewnie jest ale ja po prostu ściągnęłam mp3 z netu...

Co do ułożenia, to ja też jeszcze w brzuszku przypisałam imiona maluszkom, Marek był z prawej strony a Andrzejek z lewej i przed cc pytałam dr, kogo pierwszego będą wyjmowali (okazało się, że Marka), żebym wiedziała i żeby prawidłowo przypisać im imiona. Jak najbardziej spełniono moje życzenie i informowano "na bieżąco " :happy:
 
Witam :)

Gloriane dziś już pewnie wyniki z posiewu bedziesz miała, trzymam kciuki aby nic się nie wyhodowało i mogli coś zadzialać na tą szyjkę....

Moje maluszki też potrafią buszować po pęcherzu :tak: wtedy takie głupie wrażenie mam, ze zaraz się posiusiam :-D

A mnie nie było przez weekend bo mężuś malował sypialnie, a ja prałam resztę rzeczy maluszków, tj kocyki, rożki, pościele, trzeba było wykorzystać tą piekną pogodę, bo nie wiadomo kiedy znowu będzie tak słonecznie.

Byłam jeszcze wczoraj w aptece i już pierwsze zakupy zrobiłam, a mąż się zastanawiał jak ja wykorzystam karty apteczne ( bo jego zdaniem a aptece tylko leki można kupić :-D) tak więc brakuje mi tylko płynu do kąpieli, bądź oliwki i mydełka no i pieluch i chusteczek nawilżających i chyba dla dzidziolków będę już wszystko miała z kosmetycznych zakupów.

A wczoraj zamowiłam sobie laktator w aptece :-)

Polka trzymam kciuki za dzisiejszą wizytę, mam nadzieję, ze wszystko będzie ok, ja też dziś mam wizytę i już nie moge sie doczekać :tak: ciekawa jestem jak tam moje maluszki się mają :-)
 
gloriane mam nadzieję, że będzie wszystko dobrze i cię puszczą do domku za niedługo :tak:
Bibiana ty już chyba gotowa praktycznie?;> &&&&&& za dzisiejszą wizytę

Ja nie wiem jeszcze nawet czy łóżeczko będę rozkładać teraz czy jak będę rodzić to M sam rozłoży :confused:
Ehh mi ciuszki poprała i poprasowała teściowa na szczęście :-) ja muszę teraz tylko poprać właśnie pościel, ochraniacze, rożki i będę miała z głowy.
Jeszcze tylko zdać sesje, obronę przekładam na koniec września bo nie dam rady i chyba mogę rodzić :shocked2:
 
Zenia no prawie:sorry2: jeszcze troszke mi zostało, piżamę dla siebie, bo mam tylko jedną....aaaa butelki dla dzieci....smoczki....no i wózek, ale wózek to mogę nawet po porodzie kupić, bo wiadomo, ze od razu na spacer nie wyjdziemy, no i jeszcze jeden fotelik samochodowy, bo jeden mam....

ja łóżeczko jedno mam juz rozłożone, bo akurat w sobote prałam więc już zostwiłam je w sypialni, a drugie to dopiero musi siostra mi przywieźć.

Jejku Ty jeszcze nauka :szok: podziwiam Cię:tak: mi by sie nie chciało :zawstydzona/y: ale ja to z natury leń jestem :-D

Dla mnie pranie i prasowanie ciuszków to sama przyjemność była :tak: zużyłam cały proszek do prania :szok:
 
2013-06-08 Andrzejek letnik.jpg2013-06-07 M.jpga to moje chłopaki :)))
 

Załączniki

  • 2013-06-08 Andrzejek letnik.jpg
    2013-06-08 Andrzejek letnik.jpg
    24,5 KB · Wyświetleń: 48
  • 2013-06-07 M.jpg
    2013-06-07 M.jpg
    35,2 KB · Wyświetleń: 46
reklama
Do góry