reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża bliźniacza

Marcikuk - ja pajace i spiochy kupilam dla malej na early baby i tiny baby a tylko ciuszki takie wyjsciowe na 0-3 mies. Dla Matiego wiecej kupiłam na 0-3mies i pare tylko takich mniejszych. Ale właśnie mam kombinezon z Polski gdzie jest napisane 6-9 mies ale jest tak mały , ze wydaje mi sue ze na max 3 mies dziecko. Dlatego go kupiłam . Tylko nie wiem teraz jaki kupić rozm drugiego kombinezonu skoro one tak różnie wypadają rozmiarowo. Jeśli urodze w 37 tc to będzie koniec października wiec taki polarkowy kombinezon by sie przydał . Grubszych nie planuje kupować raczej bo tu nie ma takich mrozów jak w Polsce.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Witajcie kobietki:-)
Nie wiem czy mnie jeszcze pamiętacie.Chciałam żebyście wiedziały że bardzo Was wszystkie dopinguje i trzymam za Was kciuki.Podczytuje Was czasami żeby być na bieżąco;-)Moje pociechy skończą za cztery dni trzy miesiące i powiem Wam że zrobiły się takie słodkie i kochane a wcześniej troszkę dawały w kość.Przesypiają mi całe nocki gdy np.pójdą spać o 20-21 to wstają o 3 w nocy na karmienie a potem co trzy godzinki.Mały wstaje czasem 6-7 rano a mała potrafi spać nieraz do 11 :-D

Przedstawiam Wam moje trzy miesięczne szczęścia:-)
 

Załączniki

  • DSC08566.jpg
    DSC08566.jpg
    27,8 KB · Wyświetleń: 75
  • DSC08551.jpg
    DSC08551.jpg
    18,1 KB · Wyświetleń: 57
  • DSC08484.jpg
    DSC08484.jpg
    23 KB · Wyświetleń: 58
Mam pytanie,czy miałyście ból kości łonowej podczas chodzenia? Tak jakby ktoś nieźle przywalił jakimś kijem i cieżko chodzic. Czy to występuje przed zbliżającym się poordem? Czy jest wywołane rozciąganiem się wiązadeł? Wiem, że za 2 dni mam sie zjawić w szpitalu i w sumie powinno być mi wszystko jedno teraz, ale nie wiem co o tym myslec.
 
jasmina84 ja mam dośc często takie bóle, aż nogę ciężko podnieśc do góry, aby założyc np spodnie. Mi lekarz mówił, że to są te rozciągające się wiązadła.
anuśka25 - pamiętamy, pamiętamy... jakie fajne bąbelki, aż miło się patrzy. A jak ładnie opalone:-)
 
Anuska - ale superowe te Twoje bąble:) I miło, że piszesz, że czasem spisz - to pokrzepiające:)

Jasmina - Ty tam nie doszukuj się porodów:):) Pamiętaj o umowie - minimum 34 tc i ani dnia mniej!!:) Wszystkie tu wiemy, że spokojnie dasz radę!!:) Buzki,!

Dziewczynki, powiedzcie mi jeszcze proszę od kiedy czułyście jakieś ruchy maluchów?
 
Ostatnia edycja:
anuska - ale masz juz duzr te dzieci, pamietam jak rodziilas a tu prosze jakie panny duze.
jasmina - ja miewalam takie bole ale gdzies w pachwinie jakby mi kto przywalil, jak np wstalam z pozycji siedzacej nie moglam sie wyprostowac ani kroku zrobic. Ale byly to tylko chwilowe dolegliwosci. Mysle ze u mnie to synus gdzies nacisk na jakis nerw robil, od kilku dni jak zmienil pozycje i czuje go w innym miejscu boli podobnych nie mam. Nie martw sie. W poniedzialek bedziesz juz w szpitalu pod opieka, powiedz lekarzowi o tych bolach. Tylko dziewczyno nie panikuj jeszcze troszke i nedziesz miala dzieciaki przy sobie. Nie denerwuj sie.
katka - ja pierwsze ruchy poczulam w polowie 17 tyg. Na poczatku nie wiedzialam co to czekalam na motylki lub babelki w brzuchu a mialam klucia :-) Dopiero ruchy na tym etapie ciazy dla mnie sa wyrazne i oczywiste jakby mnie kto palcem od srodka pukal.
 
Dzięki dziewczyny, troszkę się uspokoiłam :) A maleństwo jedno nieźle potrafi mi przywalić, aż się zginam w pól jak dostanę od środka w pewną część ciałą hihi
Katka ja zaczęlam odczuwać w 15 tygodniu takie dziewne mrowienie w brzuszku, a potem to już były delikatne kopnięcia, więc juz niebawem bedziesz mogła się cieszyc tym doznaniem :) A naprawdę super sprawa, a gdy jeszcze widzisz jak brzuszek się unosi to jestem pewna że długo nie oderwiesz oczu od brzuszka :)
Anuśka no super te Twoje pociechy :) Niech Ci się zdrowo chowają. A Ty jak się czujesz?
 
Malena- ja jestem tak jak ty z W-wy, dokładnie z dzielnicy Mokotów-bardzo blisko Galerii Mokotów mieszkam:-) a ty z jakiej dzielnicy?
Lola216- tak patrzę na Twój suwaczek i już u Ciebie 30 tydzień!! Kobieto ale szybko minęło, naprawdę!!!
Sylha- u Ciebie to samo, jeszcze pamiętam Cię dokładnie z innego wątku,jak nas wspierałaś i kibicowałaś! Dzięki za różne linki, fajne rzeczy można kupić na allegro, na pewno skorzystam z Pana,którego polecałaś.
katka- ja poczułam delikatne ruchy w okolicach 16 tygodnia, teraz już czuję mocniej parę razy dziennie,ale głównie dziewczynkę , chłopiec słabo się rusza.
Anuska25- prześliczne te Twoje maluchy i również pamiętam jak wybierałaś się do szpitala a tu już dzieci mają 3 miesiące!!!

Ja dzisiaj miałam echo serduszek o którym wspominałam. Wszystko wyszło dobrze, pani dr zbadała też inne narządy i powiedziała,że dwójka zdrowych cudownych dzieci. Na 100% chłopiec i dziewczynka:-) Ważą 350 g i 340 g.
 
reklama
Anuśka- jakie słodkie te Twoje klopsiki:-), normlanie do schrupania!!!!!A rosną jak na drożdżach!!!!


Geniek- :-D:-D:-D też ostatnio tak pomyślałam, dopiero co 2 krechy, wysoka beta a tu już mi się włancza panika, że się nie wyrobie z wyprawką:-), fajnie,że Twoje dzieciaczki tak równo rosną!!!!


No, ale pokoik gotowy, meble powinny być do 2 tygodni, musze jeszcze jechać do szklarza,żeby mi zrobił 3szklane półki- będą wisiały nad grzejnikiem oświetlone ledami:-), emek już chciał dzisiaj łóżeczka skręcać- ale najpierw meble, łóżeczka niech jeszcze leżą...

Dzisiaj udało mi się kupić nowy maxi cosi city za 249zł:-), także zostały mi adaptery do wóżka na te maxi cosi- to już emka działka, odwiedzić Pana RP i kupić kilka drobnostek i czapeczki- jedne mam, ale 42 obwód główki- to myślę tak z wiosny będą dobre....no i chyba będzie wsio....chciałam termometr taki dotykowy, ale nie umiem się zdecydować...może dostanę w prezencie:sorry2:
 
Ostatnia edycja:
Do góry