reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża bliźniacza

palu[/B] no to długo wytrzymałaś z tą wyprawką, ale teraz to już nie ma żartów i bierz się do roboty! :tak:
liste mam zrobiona i w pzyszlym tyg kupuje:) poczawszy od mebli, az do skarpetek:)) to bedzie niezly jednorazowy wydatek. Lozeczka, meble, foteliki samochodowe, wozek, ubranka, kosmetyki itd:))


palu, też oglądałam ten film. Te dzieciaczki po urodzeniu były takie brzydkie, że aż urocze :) A parę miesięcy wcześniej oglądałam też film o czworaczkach jednojajowych.
takie male gremlinki:)) sama skora i kosteczki, ze wygladaja wrecz jak miniaturki starszych ludzi. Oczka wyłupiaste, zapadniete:)) ale i tak slodkie:))

wlasnie mialam tel, ze moja kuzynka urodzila dzidzie pol godz temu przez cc bo mala ponad 4kg i 60cm dlugosci


anoks sliczne malenstwa:))

nie moge sie juz swoich doczekac:))
 
reklama
ankos prześliczne maleństwa !!!:tak::tak::tak: zdrówka dla Ciebie dużo życzę! powiem Ci że mnie lepiej na ranę działało szare mydło niż tantum rosa...

Moi lokatorzy, Gabryś i Tosia chyba jednak nie zmieniły zdania od wczoraj i nie zapomniały że chcą mi się przedstawić :wściekła/y: fuck, fuck, fuck.... właśnie puściłam pierwszego pawia w całej ciąży do tego biegunka, ten wczorajszy czop....ech.... nie chce mi się w nocy rodzić:no: Ale mąż spokojnie wyszedł przed chwilą do pracy :-) :-) no więc czekam, ale nie podoba mi się takie czekanie....
 
ANKOS moje gratulacje, cudne są :) !!
Katka, czuję się średnio, wogóle nie mam siły na nic, wiem, że mam coś zrobić i się zmuszam aby się podnieść z łóżka. Ale brzuszek nie boli, maleństwa kopią z czego się bardzo cieszę :)
A Twoje szkraby już spore no i super :) i faktycznie, wspaniały to jest widok jak się patrzy na takie dzidzie :) Ja to na badania i męża zgarniałam aby zobaczył. Lekarz pokazywał mu siusiaczki naszych chłopców hehe . USG prenatalne to też super sprawa, spokojniej się śpi wiedząć, że są w pełni zdrowe.
 
ankos86, gratulacje, cudne dzieciaczki!
Ja też już bym chciała urodzić. Dzisiaj po obiedzie było mi tak niedobrze, że myślałam ze zwymiotuję, spałam aż do podwieczorku i kanapkę też ledwo zjadłam. Na szczęście wiśnie mi wchodzą, właśnie się nimi zajadam :)

kaliszo83, też się uśmiałam. Niektóre przesądy się wykluczają, z jednej strony nie patrzeć na zwierzęta, a z drugiej pogłaskać barana :p
 
Ostatnia edycja:
Pikka, wez nie strasz bo jak widze ze Cie bierze to mysle ze mnie tez juz powinno :szok:
Jeszcze moglabys troche ponosic te malenstwa...

Ankos, w szpitalu po porodzie kaza za kazdym razem podmywac sie szarym mydlem, ponoc dobrze rane sciaga.
 
dzięki dziewczyny :-)
pikka ale ty ładnie już donosiłaś. 35tyg skończone:szok: uciekło ni kilka tygodni i patrząc na twój suwaczek w szoku byłam że to już tyle.
mnie też wymiotowało na porodówce ale uważam że to przez antybiotyk który mi podali dzień wcześniej bo od tego czasu zaczęły się mdłości a osłonowo nic nie dostałam.
życzę ci powodzenia!
okazało się dziś że moje dzieciaki mają żółtaczkę ale nie musimy leżeć w szpitalu bo ładnie przybierają na wadze i kąpiele słoneczne może pomogą. jutro idziemy na pierwszy prawdziwy spacer:-) aż nie mogę się doczekać i mam nadzieję że dam radę z moimi boleściami trochę pospacerować.
a co z wiolką? rozpakowana już jest?
 
reklama
witam 13 w piątek :-) ku mojemu zdziwieniu przetrwałam kolejny dzień:-) no i dzisiaj też jakoś muszę bo data mi się średnio podoba ;-) miłego dzionka!!!:-)
 
Ostatnia edycja:
Do góry