reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża bliźniacza

Witam dziewczynki
lilly - przeurocze dziewczynki.
magdzioha - ja mam polowkowe 26 lipca i tez juz odliczam czas. Nie moge sie doczekac
malena - z tego co pamietam to Lola w PL na urlopie siedzi a Sylha to faktycznie gdzies sie zapodziala.
pikka - dotrwalas do rana????
 
reklama
tak jestem nadal:tak::-) jeszcze tylko 1 dzień jutrzejszy wytrzymać i będzie ok :tak: zastanawiam się kiedy fenka odstawić....:cool:
idziemy dzisiaj jeszcze do teściowej na imieniny, nie bardzo mi się chce ale z godzinę może wytrwam... mąż przywiózł samochód:-):-) ale fajny duuuuży :-)

lilly cudne maluszki:tak: rzeczywiście ten 1 kg różnicy widać między dziewczynkami;-)
 
pikka - znajomi mieli ten samochód i bardzo zadowoleni byli. Godzinke u teściowej na pewno wytrwasz. Chetnie sie zamienie i pojde na imieniny na godzinke dwie zamiast do pracy na 8 :-)
 
Pikka zgadza się bardzo widac tą różnicę.Młodsza cały czas dzielnie goni siostrę,ale ciągle jest taka duża różnica w wadze.Tak ją starsza w brzuszku podkradała niestety.

Miłego wieczorku Wam życzę:-)
 
Witam dziewczyny :-)
Wróciłam po ponad 2 tyg urlopu w Polsce :-) było super, odpoczelam sobie, spędziłam miło czas z rodzinka i ze łzami w oczach wracalam do UK :-(
Wczoraj rano tu przylecialam i cały czas ryczalam a do tego moich rodziców labradorka jest w stanie krytycznym i nie wiadomo co jej jest bo wyniki ok. Co o niej pomyśle to znowu rycze:-(
A tak to byłam w Polsce u ginekologa i wszystko jest w porządku z moja szyjka itd wiec powiedziała mi ze raczej poród przedwczesny mi nie grozi. A przecież ja naprawdę zylam na pełnych obrotach . Dopiero skończyłam pracować , w Polsce tez jak głupia szalalam no ale widać ze wszystko ok . Teraz już zwalniam tempo...
Kupiłam w Polsce po 2 komplety pościeli , rozki , ręczniki , kocyki, pieluszki itd i czekam na moja przesyłkę . Biorę sie już powoli za organizacje wszystkiego a szczególnie za Moje mieszkanie .

Nie byłam jeszcze w stanie doczytac co u Was ale jak tylko dojdą do siebie do na pewno nadrobie wszystko .
Pozdrawiam
 
reklama
Lilly- mój emek właśnie oczu nie umiał oderwać od Twoich jak to nazwał "kudłaczy":-D śliczne księżniczki!!!!!

Lola- super,że urlop udany i wszystko OK!!!!

A ja tak na chwilę, be teściów mam na głowie i oni nie są źli, ale starsze pokolenie i niekiedy mnie ich przedepokowe myślenie dobija!!!!Teściowa chce mi potem dzieci 24h w czapkach w domu trzymać ze skarpetkami na rączkach:eek::eek: bo im zimno będzie:eek::eek::eek::eek::eek::eek: a jak jej powiedziałam, że mamy takie coś jk centralne ogrzewanie i mamy zamiar palić w piecu to powiedziała, że to za mało!!!!A jak jej pokazałam jakie mam misiowate kombinezoniki na wyjście ze szpitala i mam nadzieję na 2-3 miesiące spacerków to omało stan zawałowy,że jak ja w listopadzie na spacer?!?!?
Autko mamy w domu już przerejestrowane:-)
Mam nadzieję, że za 2 tygodnie będę miała dla Was czas.
Miałam chwilowy kryzys a teraz to już nie jednej 80 zazdroszczę kondycji, od 2 dni ciśnie mnie pod lewymi żebrami:confused:
Buziole dziewczyny!!!!!!!!
 
Do góry