reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża bliźniacza

palu tak długo byłam w szpitalu bo moje kruszynki urodziły sie w 32 tc musiały opanować ssanie nio i musiały regularnie przybierać na wadze. Maluszki w porządku coraz częściej wołają papu ;-) nie wiem czy przez te upały czy nie dojadają bo między karmieniami coraz częściej jest płacz.
ankos gratulacje super donoszone dzieciaczki :-D dużo siły i cierpliwości życzę :-)

Dziewczyny wiecie może jak pozbyć sie upierdliwej teściowej tylko grzecznie :tak: bo mnie do szału doprowadza :angry: jak wróciliśmy do domku chciałabym na spokojnie dojść do siebie a ona codziennie wpada i zamiast między karmieniami mieć chwilkę dla siebie to muszę ją zabawiać rozmową. Do pomocy w domu sie nie nadaje bo jest nadgorliwa cały czas by pytała co ma zrobić i gdzie co jest :wściekła/y:. Jedyna osoba która mi sie przydaje jest moja mama ona juz od dłuższego czasu mi pomaga nie muszę jej tłumaczyć co gdzie i jak i mogę się przespać na spokojnie a teściową trzeba się zajmować jak gościem. Do tego jest strasznie nadgorliwa ehhh :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
 
reklama
sylha - emek moj twierdzi ze kamerka calkiem fajna, zwroc tylko uwage zebyscie dostali ta dodatkowa karte pamieci gratis
ankos - gratuluje dzieciaczkow

Dziewczynki dziekuje za rady skjontakjtowalam sie z lekarzem, bylkam w szpitalu, wszytsko jest dobrze. kamien z serca. Ide spac zaraz bo glowa mi peka.
 
Ankos - ogrooomna gratki - rzeczywiście książkowe te Twoje dzieciaczki - pewnie każda z nas by tak chciała:):) SUPER!!
Marcikuk - cieszę się, że się wszystko dobrze skończyło!!:) Oby tak dalej!
 
Ankos, Dzidka! Gratulacje:-) Dzieciaczki będą dla Was pociechą. Teraz dużo Was czeka pracy, ale na pewno wspaniale patrzeć jak dzieciaczki z dnia na dzień rosną:tak:

Dzidka, a dzieciaki były w inkubatorze?

Marcikuk, fajnie, że wszystko w porządku. A co wreszcie Ci było?


 
kaliszo - trafiłam na bardzo fajna lekarkę która mnie zbadała i okazało się ze tego typu plamienia moge byc np po stosunku a ze ja ostatnio stosunków międzyludzkich nie praktykowałam to mi wytłumaczyła ze ponieważ hormony krążą i buzują w moim organizmie, narządy rodne są bardzo ukrwione i unerwione a macica rosnie i sie rozpycha wystarczy ze gdzieś jakiś niewielki nacisk będzie i wtedy występuje tego typu plamienie. Czyli jest troszkę świeżej krwi a później tylko takie brązowe resztki wylatują. Jest to niegrozne wiec mam się nie martwic.
 
Ankos moje gratulacje :) Cieszę się, że jesteście już w domku i wszystko jest dobrze :) Ale masz już fajnie, niech się dzidzie zdrowo chowają.
Marcikuk dobrze, że byłaś u lekarza i to nic powaznego :)
Katka czuję się już lepiej, chociaż rano mnie brzuszek pobolewa, ale myślę, że to po nocy tak się dzieje. Ale i tak się oszczędzam jak mogę. A u CIebie wszystko dobrze? Jak wogóle rodzinka przyjęła wiadomość, że będziesz miała trojaczki?
 
palu tak długo byłam w szpitalu bo moje kruszynki urodziły sie w 32 tc musiały opanować ssanie nio i musiały regularnie przybierać na wadze. Maluszki w porządku coraz częściej wołają papu ;-) nie wiem czy przez te upały czy nie dojadają bo między karmieniami coraz częściej jest płacz.
ankos gratulacje super donoszone dzieciaczki :-D dużo siły i cierpliwości życzę :-)

Dziewczyny wiecie może jak pozbyć sie upierdliwej teściowej tylko grzecznie :tak: bo mnie do szału doprowadza :angry: jak wróciliśmy do domku chciałabym na spokojnie dojść do siebie a ona codziennie wpada i zamiast między karmieniami mieć chwilkę dla siebie to muszę ją zabawiać rozmową. Do pomocy w domu sie nie nadaje bo jest nadgorliwa cały czas by pytała co ma zrobić i gdzie co jest :wściekła/y:. Jedyna osoba która mi sie przydaje jest moja mama ona juz od dłuższego czasu mi pomaga nie muszę jej tłumaczyć co gdzie i jak i mogę się przespać na spokojnie a teściową trzeba się zajmować jak gościem. Do tego jest strasznie nadgorliwa ehhh :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:

hej! normalnie jakbym czytała o mojej teściowej:sorry: Jak przyjeżdża to zamiast zająć się wnuczkami, pobawić z nimi to muszę jej kawę szykować, ciastka i zabawiać rozmową - masakra! Radzę żebyś pogadałam z mężem nich to on jej delikatnie wytłumaczy że codzienne wizyty nie są wskazane dla tak malutkich dzieci:-p Zawsze jak to usłyszy od syna to przyjmie inaczej, niż od synowej. Możesz jeszcze jej powiedzieć ze chcesz sama spróbować zająć się dziećmi, że musicie pobyć trochę sami jako rodzina, oswoić się z sytuacją bo to przecież dla Was gigantyczna zmiana.
 
dzidka24, współczuje teściowej, ale może niech mąż porozmawia z nią, albo na spokojnie jej wytłumacz, że nie masz czasu na pogawędki, pokaż jej gdzie trzymasz kawę, herbatę i poproś ją by posiedziała przy dzieciach, bo Ty padasz ze zmęczenia. Przecież sama była matką, powinna zrozumieć, że pierwsze miesiące dla młodej mamy to ciężki okres, zwłaszcza gdy jest dwójka!
 
Witajcie mamusie!
ankos86, dzidka24 - gratuluje!!!!
marcikuk, ciesze sie że wszystko w porządku:)
Dziewczyny mam pytanie,szczególnie do mamuś już rozpakowanych. Chodzi mi o monitory oddech, chciałabym żeby moi chłopcy na początku spali razem w jednym łóżeczku i jak teraz rozwiązać mkwestię monitora? Chyba tylko kupić dwa przenośne np Snuza i zakładać każdemu osobno. No bo ten monitor Angelcare odpada jak Maluchy śpią razem??? Jak Wy to rozwiązałyście?

Czy Was też czasem pobolewa tak trochę brzuch i plecy jak przed okresem? Nie mocno ale tak nieprzyjemnie. Mi czasem tak się zdarza,po no-spie zazwyczaj przechodzi. I czy macie lub miałyście w okolicach 24 tyg pojedyńcze skurcze,niebolesne. Mi się ostatnio brzuch robi twardy jak kamień,głównie wieczorem a jak wstaje rano już jest normalny. I czuje też ostatnio skurcze,najczęściej w nocy. Byłam u gina,szyjka ok. I jeszcze chciałam zapytać czy bierzecie No-Spe na stałe czy tylko w razie potrzeby? Bo słyszałam różne opienie na jej temat,niektórzy lekarze uważają,że ona źle wpływa na szyjkę...
 
reklama
kaliszo tak dzieciaczki musiały być w inkubatorach bo ważyły 1650 i 1700
misia yenefer powiem Wam że jak mnie najdzie gorszy dzień i sie któregoś dnia wkurze to ją opierdziele i niech robi z tym co chce.

Moja teściowa to już bije rekordy, dziś np mąż wrócił ok 9 z pracy po 24 godzinach położyliśmy się spać bo ja miałam trudną noc z maluchami a ona o 10.30 już przyszła :wściekła/y::wściekła/y: nawet nie wychodziłam z sypialni mąż ją szybko spławił. A do tego jej nadgorliwość znów bije rekordy, przedwczoraj kupiła 4 paczki pampersów i dziś znowu przyszła z 4 paczkami pampersów ehhhh a przecież mogła by to zrobić za tydzień na przykład. Jak mi będzie tak co 2 dzien znosić 4 paczki pampersów to dzieciaki zdąża z rozmiarówki wyrosnąć a ja ich nie zużyje.
 
Ostatnia edycja:
Do góry